Antiek 7-persoons orkest. Karikaturen gemaakt van notenhout en ivoor ca. 1900. In goede originele staat 14-17cm.
Joris Verdonkschot, grote bronzen buste van een vrouw op marmeren voet. Getiteld "De Archaïsche lach", mooie groen patina 48x34x25cm. Cond.: U
Grote 18e eeuwse putti met nog originele beschildering, vergulding en patina. Vermoedelijk Zuid Duitsland 50x20x13cm. Cond.: G
Barok figuur 18e eeuw kerkelijk, houtgesneden met beschildering. Waarschijnlijk Zuid Duitsland in originele staat 62x22x15cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1880 Vecceta, van H. Maindron (Hippolyte Maindron 1801 - 1884 Parijs), voorstellend een halfnaakte Romeinse vrouw. Mooie patina in goede staat 47x15x16cm.
Bronzen figuur, gesigneerd Mercier. Voorstellend een drinkende musketier op houten bank 25x18x13cm. Cond.: G
Zeldzaam 19e eeuws houtgesneden gesigneerd figuur. Voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder in gewaad met grote lotusbloem in een mand op zijn rug. Mooie patina, mooie kwaliteit 32x19x17cm. C...
Oud keramieken figuur, gesigneerd W. Kamp 20e eeuw met bruine en zwarte glazuur 36cm. Cond.: G
Bronzen figuur van Floyd T. Dewitt op marmeren voet, "Achterburgwal Annie" in zeer goede originele staat 37cm.
Bronzen figuur, liggend naakt, met monogram G.H. II/VII. In zeer goede originele staat, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw 22x11x9cm.
Bronzen figuur uit 1931, monogram C.F.H. '31, expressionistisch beeld voorstellend een bok met kind. Mooie patina in zeer goede staat 23,5x9x18cm.
Zeldzame notenhouten met ivoren nar ca. 1910. Voorstelling: nar met ivoren gezicht, handen en staf. Heeft aapjes met glazen ogen bij zijn benen en een uil op het hoofd. Originele goudkleurige beschild...
Antiek bronzen figuur met ivoren hoofd en handen op marmeren sokkel, in goede originele staat 11cm.
Bronzen Jugendstil buste ca. 1900, Bohemienne door E. Villanis (Emanuelle Villanis 1858 - 1914). In goede originele staat 28cm.
Bronzen figuur 19e eeuw, gesigneerd Clodion. Voorstellend 3 puttis in zeer goede staat 14x12x9cm. Cond.: G
Zeldzame grote antieke terracotta figurengroep door Clodion (1738 - 1814), Satyr en Cupido. Groen gepatineerd en goudkleurig gepatineerd, minimale chips 56x35x29cm. Cond.: G
Twee bronzen figuren, Sepp en Frech Dax ca. 1910 op marmeren sokkels (sokkels licht beschadigd) 12,5cm. Cond.: R-G
Grote bronzen figuur ca. 1890, voorstellend een zittende vrouw met amfora (ongesigneerd), mooie kwaliteit in zeer goede staat 43x38x22cm.
Oude decoratieve compositie metalen tafellamp in de vorm van een engel met fakkel en boog 2e helft 20e eeuw. in goede staat 50cm.
Prachtige grote Jugendstil wit-marmeren vrouwenbuste ca. 1900, gesigneerd A. Husson. In goede originele staat. Minimale beschadigingen bij voet 56x33x22cm.
Eikenhouten Mariabeeld ca. 1800 in goede originele staat, mooi gesneden gewaad 53cm. Cond.: G
Etienne Bagchus ( 1940 - 2012 Apeldoorn), bekende Hollandse beeldhouwer helaas in 2012 overleden, groot beschilderd houten sculptuur 170cm. Cond.: G
Duitse bronzen figuur van Martin Goetze ( 1865 - 1928), voorstellend een zittende smid met zijn vrouw en tekst "Arbeit Krönt". Geheel op groen marmeren sokkel 26,5x16x10cm. Cond.: G
Pierrot ca. 1900 "Aubade a la Lune", gesigneerd Desblane. Koper over aardewerk, mooie patrina in goede originele staat 42cm.
Bronzen figuur, gesigneerd C. Valton (21e eeuw) van een waakhond staande op houten wastobbe. Zwart marmeren voet 25x20x14cm. Cond.: G
Bronzen danseres op marmeren voet met onleesbaar gietstempel, vermoedelijk midden 20e eeuw in zeer goede staat 14cm. Cond.: G.
Bronzen Griekse dame op canape 21e eeuw met marmeren voet. Empire stijl 33x12x19cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur op hardstenen voet. gepolijst en groen gepatineerd. Kunstenaar: Beelhouwer Ruurd Hallema Borne. Hoekje van voetstuk iets bijgewerkt, H.: 29cm. Cond.: G
Antiek bronzen figuur voorstellend een man met musket en baard, aan de onderkant onduidelijk gesigneerd ca,1900. H.15cm., Cond.:G
Groot oud terracotta beeld 20e eeuw voorstellend een vrouw met bronskleurig glazuur en monogram C.R. Geheel staand op houten sokkel 62x33x18cm. Cond.: G
Anton ter Braak, bronzen figuur "Fieste Sevilla", halfnaakte vrouw met zwaard staand op marmeren sokkel. Inclusief een handgesigneerd boek. Nieuwprijs € 2.500,00, 51x8x8cm. Cond.: G
Grote oude bronzen papegaai op stam 2e helft 20e eeuw (geoxideerd) 122cm. Cond.: G
Grote oude bronzen papegaai op voet 2e helft 20e eeuw. Zijkant papegaai is gescheurd (geoxideerd) 127cm. Cond.: M
Groot bronzen hoofd 20e eeuw Afrikaans, in goede originele staat 41x17x22cm.
Bronzen Afrikaanse opperhoofd (20e eeuw?) in goede originele staat 52cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1910, voorstellend een jongen met overall en pet. Gemonteerd op marmeren voet in zeer goede staat 18x6x6cm. Cond.: G
Oud bronzen Art Deco figuur ca. 1930, voorstellend een naakte vrouw op tijger. Gemonteerd op bruin marmeren voet, minimale chip (2-kleurig gepatineerd) 19x17x7cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd Bofill (vermoedelijk Antoinne Bofill 1894 - 1939). Voorstellend een herder met zijn hond, mooie originele patina 24cm. Cond.: G
Groot Chinees benen figuur, voorstellend een geisha met waaier. Rondom bewerkt, in goede originele staat 20e eeuw 36cm.
Oud Chinees ebbenhouten met benen figuur, voorstellend een man met groente 1e helft 20e eeuw 18cm. Cond.: G
Bronzen wijwaterbak, Jezus-figuur 19e eeuw staand op console voor aan de wand. Mooie kwaliteit 28cm. Cond.: G
Twee tweekleurige bronzen Oosterse tempelwachter 20e eeuw in goede staat 22cm.
Groot antiek bronzen beeld Duitsland, gesigneerd Stüttgen met gietstempel Duesseldorf. Bronce Bildgiesserei G.b.m.H. Voorstellend 3 zingende koorknapen in goede staat 42x32x17cm.
Antiek terracotta meisje met bloempot en mand ca. 1900. Originele beschildering (made in Austria) 48cm. Cond.: G
Bronzen lachende boedha op houten sokkeltje ca. 1900 9x9x8cm. Cond.: U
Oud of antiek bronzen masker met ring (Afrika?) 30x17x6cm. Cond.: G