Lot groen, blauw. Steekspeld met rozet met turkooiskralen, blauwe ronde manchetknopen, zilveren oorhanger met groene steen, hangertje met kronn en balletje met emaille, armband met 13 groene cabouchon...
Horloge, GG 585/000 met spangband. Horloge, merk Charisma "dau queen", elegant organisch model, gematteerrde band met rond uurwerk. De spangband van het hrologe beschikt over 2 scharnieren. ca 44,0 gr...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen ovale schaaltjes; 1x geschulpt met figurendecor en 1x ovaal met bloemendecor 12-14,5cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met draken- en bloemendecor (gesigneerd op de bodem) 20e eeuw 22xø12cm. In zeer goede staat
Hollands wortelnoten fineer ladenkast 2e helft 20e eeuw in barokstijl in zeer goede staat 73x41x75cm.
Hoge Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en marmeren blad. in zeer goede staat 92x83x45cm.
Chinees albasten figuur 19e eeuw voorstellend een Chinese man met gewaad, stukje voet gelijmd 25,5cm. Cond.: R
Duits porseleinen koffieservies ca. 1910, gemerkt S.H.C. Handmalerei, bestaande uit; koffiekan, roomkan, suikerpot, 11 kop&schotels, 12 gebaksschotels (minimale chip of haarscheur mogelijk) 6-24cm. Co...
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, zittende boer 59x41cm. Cond.: G
Twee keer ongesigneerd Perzië (pendant), achterglas-schildering, 1x man met monster en 1x Perzische schone 35x45cm. Cond.: G
Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, tulpen 80x80cm. Cond.: G
Antiek Engels zilveren knopenhaak met bloemmotief bewerkte zilveren heft eind 1800, L.: 18cm. Cond.: U
Franse 19e eeuwse speeltafel met inhoud (speelstenen) van notenhout fineer met intarsia en bronzen voetstukken met lichte fineerschades 78x91x58cm. Cond.: R
Oude Japans keramieken vaas met vernikkeld vlechtwerk en bloemmotief 1e helft 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G
Kleine 18e eeuwse Hollands wortelnoten fineer kabinet ca. 1780. Zijkanten met fineerschades, lijsten compleet (voorzijde goed) 220x130x56cm. Cond.: M
Messing reiswekker met slagwerk op de bel ca. 1900 met emaille wijzerplaat. Waterbury Clock Comp. pat D. Jan.13.9 in goede werkende staat. 11x7,5x6cm.
Bijzondere sterling zilveren miniatuur met floraal gegraveerd decor, tafelstuk met hengsel voorzien van zilveren peperstrooier en een glazen zoutvaatje met lepeltje 925/000, 4,5x5x3cm.
Twee Djokja zilveren kaasduimen met mooie florale versiering, 800/000, 3.5x2.52cm., ca. 23gr., Cond.:U
Grote Chinees porseleinen kan (gesigneerd) ca. 1900 met rondom landschaps- en figurendecor. Binnenin ook landschap met figurendecor 11xø20,8cm. Cond.: G
Ring GG 585/000 met ovale Granaat. Ovaal gegraveerde bovenzijde met daarin een ovale granaat, ø 7x10 mm, met mooie stukken bevestigd aan de band. ca 3,5 gr. ø 56
Willem Hendrik Eickelberg ( 1845 Amsterdam 1920 Hilversum), olieverf op paneel, bospad met berkebomen en figuren 57,5x17cm. Cond.: G
Duitse School (Gerschringer of Gunslinger?), ets op papier, portret 11x14cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse schelpvormige goudimari porselein en vis-opdienschaal. Afgebeeld een vogelkop, landschap, wolken, bloemen etc. In goede originele staat (gesigneerd of gemerkt) 37x40x7cm.
Varigotti van Merwijk 196, gouache op papier, saraceense huizen Cond.: G