Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, bloemenverkoopster 40x50cm. Cond.: G
Prachtige Hollandse 19e eeuwse kussenkast van eikenhout met pallisander fineer. Geëboniseerde getorste zuilen met kapitellen. Fijn gestoken ranken met putti, leeuwekoppen en snijwerk met wapen op de k...
Oude Joodse zilveren wandkandelaar voor 9 kaarsen met bewerkte achterwand waarop o.a 9 turkoois stenen, ca. 770gr. 25x21x6,5cm. Cond.: U
Kleine 18e eeuwse Hollands wortelnoten fineer kabinet ca. 1780. Zijkanten met fineerschades, lijsten compleet (voorzijde goed) 220x130x56cm. Cond.: M
Oorknoppen, WG, 585/000 met briljant. Mooie grote solitair oorknoppen met een zespoot chaton met daarin een briljant, ca 0.70 crt per steen. ca 1,8 gram
Zeer compleet en gaaf Hollands zilveren eet- en dienbestek 835/000; 12x tafellepels, 12x tafelvorken, 12x dessertlepels, 12x dessertvorken, 2x sauslepels, 2x groentelepels, 1x aardappellepel en 1x soe...
Evert Moll( Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 100x60cm. Cond.: R-G
Prachtige vuurvergulde bronzen pendule, ca. 1840 met als voorstelling een zittende vrouw met roos op canape. 1e vergulding vakkundig gereinigd. In top toestand. 41x22x9 cm.
Arend Jan van Driesten (Leiden 1878 - 1969 Oegstgeest), olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en was-ophangende vrouw 78x53cm. Cond.: G
Joris Verdonkschot 04 (nr. 5/8), bronzen figuur op marmeren voet, gesigneerd en titel "Passione II". In zeer goede staat 27x27x13,5cm.
Twee Duitse zilveren empire kannen begin 1800 met houten handgreep en ovaal deksel. Rondom voorzien van handgravure. Grote kan 20x22cm., kleine kan 15x15cm. Cond.: U
Collier van bloedkoralen. Bestaande uit vijf verlopende rijen met diskvormige koralen, ø 6-14mm, met een licht rood/oranje kleur. Kortste lengte 37 cm. Het geheel is zonder sluiting. ca 194 gr.
Vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. In goede originele staat, goede vergulding, klok is niet gereinigd 36x27x9cm.
Zilveren koektrommel (7x16x12cm.) op onderblad (26,5x22cm.) met geschulpte rand. 925/000, ca.834gr. Cond: G
Prachtige Art Deco ring, Platina, navette model met Saffier en Diamant. Ring met grote Briljant in het midden, ca 0.50 crt, aan weerszijden 3 blauw saffieren, in verschillende groottes. De buitenrand ...
Monogram F.C.K. 1881 (Frederik Christian Kiaerkou 1805-1891 Denemarken), olieverf op paneel, bomen bij avond 18x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw (Engelse School?), olieverf op linnen, luitspeler 38x49cm. Cond.: G
Zeldzame oude Jaeger LeCoultre Atmos klok met origineel gekleurde cijferring (zeldzaam). In goede originele staat 24x19x14cm.
Zeldzame Schwarzwald tafel koekkoeksklok (uurwerk niet getest) met prachtig snijwerk en hert. 1 Gewei stang mist en stukje wijzer mist, verder in goede originele staat 65x43x20cm. Cond.: R-G
Oude messing kogelklok in glasvitrine en houten voet 20e eeuw in werkende staat 38x30x28cm.
Armband GG 916/000, Gourmetschakel. Groffe armband met plat geslepen Gourmetschakel.ca 37.2 gr. Lengte 25 cm. Zit wat slijtage in.
Prachtige Ring, WG 750/000, met Briljant en Saffier. Lady Di ring, entouragemodel, met in het midden een Blauw Saffier, 8x6,5mm, met groeilijnen. Om de Blauw Saffier zitten 12 Briljant geslepen diaman...
Kavel Hollands zilveren bestek: 2 groentelepels, 13 tafellepels, 14 tafelvorken, 6 dessertlepels, 8 dessertvorken en 1 kindercouvert, 835/000, Diverse MT.: en diverse jaarletters, ca. 2370 gr., Cond....
Omega Constellation. GG, automatic . heren model, automatic, met datum en met bruin lerenband.