Russisch zilveren munt 50 kopeke 1908, TSaar Nicolaas II, Cond.: PR
J.M. Roggs? 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht met schepen en figuren 25x18cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten 19e eeuwse kwikbarometer in goede originele staat 103cm.
Kavel met diverse schaalmodellen 1:18 van gebruikte tot nieuwstaat.
Gouden 10 Mark 1904 (3gr.) German Reich Prussia Wilhelm II Cond.: ZF
Gouden munt Italië-Sardinia 1817, Victorio-Emanuele I Cond.: ZF-
Kavel met diverse schaalmodellen van gebruikte tot nieuwstaat.
Gouden 10 Mark 1876 (3gr.) German States Wuerttemberg Cond.: ZF