Schitterende Hollands zilveren ajourgezaagde broodmand op 4 pootjes met parelrand. 925/000, grootkeur, jaarletter P: 1975, MT: Aubert Den Haag ca. 383gr. 31x20x12cm. Cond.: U
Engels sterling zilveren theepot op vier pootjes met houten greep en scharnierend deksel met voluten rand, 925/000 10xø11cm. Cond.: U
Collier bestaande uit 5 rijen olijfvormige granaten aan antiek GG 585/000, sluiting. De snoeren granaat zijn bevestigd aan een grote ronde antieke sluiting, ø 31mm, met knopjes en filigrain bewerking...
Grote peervormige hanger, GG 585/000, met Granaten. Lange hanger, 40 mm, met in het hangeroog 2 granaten en in de grote peervormige hanger een peervormige Granaat met daaromheen 10 ronde Granaten verl...
Ring GG 585/000 met grote ovale granaat. Ring met een grote ovaal gefacetteerde granaat, 19x14 mm. Om de granaat zit een getorste rand en een opengewerkte brede versiering. ca 6.2 gr. ø 58
Oorknoppen GG 585/000 met granaat. Grote ronde oorknoppen met in het midden een ronde gefacetteerde granaat, ø 8mm. Om de granaat zit een royaal bewerkte GG geschulpte rand. ca 5.4 gr
Staafbroche GG 585/000 met Granaat. Langwerpige broche, lengte 42 mm, opengewerkt aan de zijkanten met ingelegde bloemen. In het midden van de broche zit een Granaat gevat in een bewerkte bloemvormige...
Collier, zilver, 835/000, met 2 munten gezet in een getorste rand. 1 gulden uit 1970, Rijksdaalder uit 1970. Lengte 58 cm. Daarbij een bewerkt stuk zilveren choker met een soort filigrain en bolletjes...
Broche GG 585/000 rozet met Granaten. Oude ronde broche, ø 21 mm, bezet met drie randen met Granaten. ca 3,5 gr
Mooie granaatarmband, 3 rijen met GG 585/000 sluiting met Granaat. De 3 rijen granaten, ø 5mm, zijn bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 17 mm, in de vorm van een bloem met in het midden een Granaat...
Armband GG 585/000 met Granaten. Schakelarmband met 6 bloemschakels met granaat en met 6 schakels opengewerkt GG, om en om. De armband is voorzien van een bakslot en verkeerd in zeer goede staat. ca 1...
Antieke armband, zilver 800/000, verguld. Dubbele rozetvormige schakels, voorzien van bewerking en met ogen geschakeld. Breedte 23 mm. Lengte 20,5 cm. ca 24.2 gr
Oude granaat armband, GG 585/000. Twee rijen, met 2 grote granaten onder elkaar en twee randen met bloembewerking met 6 kleine peervormige granaten. De armband is voorzien van een bakslot. Breedte 3 c...
Set trouwringen GG 585/000. Breedte 2,8 mm. De ringen zijn zonder gravure. ca 5,3 gr.ø 54 en 60
Zilveren 4-delig koffie- en theeservies op voet met ebbenhouten handgrepen, bewerkte rand (voet en langs de bovenrand) en eikelmotief op de deksels. Z2 keur, MT: D.J. Aubert Den Haag. Gewicht (inclusi...
Zilveren 4-lichts kandelaar op 8-kantige voet, kleine schade. Kon. Ned. Edelmetaalbedrijven van Kempen, Begeer en Vos ca. 1920, 925/000, 10,5x15x28cm.
Antiek kristallen parfumflacon met Hollands gouden hals en dop in bijbehorende foudraal, H.: 10cm. Cond.: U
Zilveren hengselschaaltje op voet met opengewerkte gedreven bloemenrand, strak ajourgezaagd hengsel (vermoedelijk Frankrijk) 835/000 ca. 146gr. 7xø10,5cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur haardtang met gedraaide poten, Amsterdamse keur van voor 1733 (toegeschreven aan Mr. Jan Breda 1688-1725, mogelijk 17e eeuws) L.: 11,5cm. ca. 10gr.
Zilveren Hollands gekeurd schaartje met gegoten grepen en met acanthusblad versierd foudraal. L. 13.5cm., ca. 87gr., Cond.:U
Hollands zilveren 6-persoons visbestek met filetrand in etui met bijbehorende visschep 835/000, grootkeur, jaarletter bestek G: 1941, jaarletter X: 1932, MT: van Kempen, ca. 714gr. Cond.: U
Twee vleesvorken met bewerkte zilveren handgreep in etui en een antieke Hollandse zilveren servetband 835/000. Jaarletter K: 1869, MT: G.F. van Geelen Schoonhoven Cond.: U
Rond bonbon schaaltje zilver 800/000 staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld,.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.
Drie kristallen bakjes met zilveren deksel, zilvergewicht ca. 134gr. (6x11x4,5cm. en 4,5xø5,5cm.)
Zilveren geboortelepel met gegoten aangesoldeerde steel, bekroond met Bijbels figuur, inscrptie 1744, L.18cm., ca. 54gr., Cond.:U
Zilveren miniatuur veegblik 18e eeuw met geprofileerde steel met ring, MT: Jan Borduur Amsterdam anno 1753 6x4cm. , ca. 10gr.
Oude Orrefors kristallen whisky karaf met sterling zilveren montuur (925/000) 25cm. In goede staat
Slavenband, GG 585/000, compleet bewerkt met kleine parels. Brede opengewerkte slavenband, 20 mm, volledig bewerkt/ gevlochten met 4 rijen met kleine zoetwaterparels. De armband is voorzien van een st...
Hanger GG 585/000 met briljanten. Ovale fantasie hanger, organsich van vorm, bezet met diverse briljanten ca 0.55 crt. TW/VSI. ø 23x11 mm
Ring en Oorhangers, GG 585/000 met parels. Een brede ring met strakke bewerkte grove kop met een Cultive Parel, ø 6 mm, ø 61. En een paar oorhangers met peervormige parels, totale lengte 3.2 cm. Totaa...
Broche, GG 750/000, met grijze en witte parels. Ovale broche, opengewerkt met GG bolletjes en grijze en witte cultive parels in diverse groottes. ø Broche 33x37mm. De broche is voorzien van een kanons...
Broche, GG 585/000, met bloedkoraal. Gladde geschulpte ovale broche, ø 28x22 mm, met in het midden een ovale bloedkoraal met open filigrain bewerking. ca 3.8 gr. ca 1960
Collier bestaande uit roze zoetwaterparels en 10 witte vingerparels. Roze zoetwaterparels, ø 11-15 mm, als collier met in het midden 10 witte langwerpige V-vormige parels, 33 mm. Aan het collier zit e...
Hanger, GG, 750/000, met Zuidzeeparel en Briljant. Hanger met grote mooie Zuidzeeparel,ø 15 mm, met een GG hangeroog, sierlijk gevormd , volledig bezet met kleine diamanten, totaal ca 0,23 crt. Het si...
Ring GG 585/000, met bloedkoraal. Grote grove ring met een uitgesneden bloedkoraal met bloemen, iets beschadigd, 15x20 mm. Om de bloedkoraal zit een brede rand welke bewerkt is met een gegraveerd desi...
Ring, GG 585/000, met parel en diamant. Ring Organisch gevormd met in het midden een soort schelp met lijngravure waarin een cultiveparel zit. De rand van de schelp is gerhodineerd en voorzien van 2 k...
Bloedkoralen collier, 3 rijen met GG 585/000 sluiting. Een collier bestaande uit 3 rijen bloedkoraal, ø 3 mm, bevestigd aan GG langwerpige gegraveerde sluiting met bewerkte eindstukken, waarvan 1 wat ...
Ring GG 585/000, breed, 25,5 mm, met licht lila emaille. In het midden een markies geslepen Amethist ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een GG bollenrand, briljanten en 2 amethisten. In de brede band va...
Ring GG 585/000, breed, 25,5 mm, met licht blauw emaille. In het midden een markies geslepen blauw topaas ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een GG bollenrand, briljanten en 2 lichte topazen. In de bred...
Bijbel uit 1762 met antiek zilveren bijbelsloten H.: 16,5cm. Cond.: R
Fraai groot kristallen geslepen zwaan- tafelstuk als zoutvat met geslepen ster op de bodem voorzien van zilveren montuur 835/000 met opengewerkte beweegbare vleugels, H.15cm.
Twee zilveren 2-armige getorste kandelaars op ovale voet 835/000, ca. 468gr. (samen) 17x17cm. Cond.: U
Vulpotloden, GG 585/000. Vijf GG vulpotloden, diverse modellen, rond en vierkant. Lengte tussen de 9 en 11 cm.
Engels sterling zilveren hengselschaaltje op voet, MT: Wallace 925/000, de rand is ajourgezaagd (omgeven door kabelrand) 7xø15cm. Cond.: U
Zes handgemaakte Chinese zilveren theelepels. Totaal ca 94 gr. Lengte 12,5cm Cond U
Twee ovale handgemaakte zilveren fotolijstjes met ajourgezaagd frame. Zilvergewicht ca. 60gr. 10x7cm. Cond.: U
Antiek kristallen dubbele parfumfles met zilveren dopjes en 1x stopje. Totale lengte 11,5cm. Cond.: U
Antiek kristallen parfumflesje met gouden dop en kraag. Inclusief stopje. H.: 8,5cm. Cond.: U