Grote Chinese blauwe vaas met 2 afbeeldingen, handbeschilderd. Fam Rose, vogel op bloesemtak 20e eeuw, 32xø22cm. Cond.: G
Interessant kavel 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse decor van landschappen, draken, vogels en bloemen. 1 Kopje met lichte randschade ø7-ø8cm. Cond.: G
Bijzondere grote Chinese "Blanc de Chine" Quang Ying (mooie kwaliteit) ca. 1900. Achterkant gesigneerd, in zeer goede originele staat 46x28x15cm.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen 12-kantige kop&schotels met bloemendecor in goede staat 7xø13,5cm.
Twee oude Egyptische terracotta figuren (waarschijnlijk 20e eeuw) in goede staat 14cm.
Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met als voorstelling 2 figuren op een wandelpad (fijne beschildering), Minimale randschade, 4xø9,3cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse bloempot met onderschotel. Handbeschilderd met figuren in landschapsdecor. In goede originele staat 19xø28cm.
Vier 18e eeuwse Chinese Familie Roze borden met figuren in landschap. In goede staat ø23cm.
Vroeg 18e eeuwse polychroom Fayence wandtegel met kraai (Frankrijk of Italië) in goede originele staat (minimale chips) 20x16,7x3cm.
Zes 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met bloemen- en landschapsdecor met geschulpte rand. 1 Schotel lichte randschade, 1 kopje met chip en 1 kopje met oude haarlijn 7xø12,3cm. Cond.: G
Twee grote oude Chinees porseleinen handbeschilderde vazen 20e eeuw, gesigneerd. Decor van figuren in zeer goede staat 40,3xø19cm.
Zeer uitgebreid Empire servies ca. 1820 (sommige delen mogelijk later) met gouddecor (iets sleets). Ca. 145 delen o.a; koffiekannen, terrines, kopjes, borden, schalen etc. (minimale chips mogelijk) Co...
Twee Meissen siervazen in empire stijl, 2e keus, gedecoreerd met bloemmotief aan beide zijden, 1e helft 20e eeuw. 1 vaas heeft kleine chip aan voet. ca. 29.5xø13cm. Cond.:G
Oude Chinees porseleinen boedha 20e eeuw in goede originele staat 23x19x12cm.
Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G
Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw met landschapsdecor (kind met konijnen), 1 kopje minimale chip en 1 schoteltje met haarscheuren. Verder in goede originele staat 5xø11cm.
Drie Chinees porseleinen kop & schotels ca. 1900-1920 (gesigneerd) met geisha-decor in goede staat 4,5xø9,5cm.
Grote oude porseleinen figurenlamp ca. 1980 met porseleinen kap opgewerkt met bloemen, medaillons, 4 figuren etc. Minimale chip mogelijk 56xø34cm. Cond.: R-G
Interessant kavel van negen 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse decor. 5 Kopjes met minimale randschade en 4 kopjes goed
Drie Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse kop & schotels; 1x Imari met landschap- en gouddecor (kopje met haarscheur) 5xø11,3cm., 1x capucijner met bloemdecor (Cond.: G) 4,5xø10cm. en 1x capucijner met ...
Oude Chinese terracotta inktsteen, beide zijden bewerkt met Chinese voorstellingen van figuren 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 3x36x19cm.
Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G
Chinees keramieken vaas met cracele glazuur en opgewerkte draken ca. 1900. Gesigneerd en in goede staat 20xø9cm.
Twee prachtige grote oude Chinees porseleinen knobbelvazen, gesigneerd met rondom bloesem- en perzikdecor 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 37,3xø21cm.
Divers Chinees porselein 18e-19e-20e eeuw, divers decor. 1x kop&schotel en 10 vaasjes (4 beschadigd) 5-12cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse capucijner porseleinen kop en schotels met Chinees landschapsdecor (konijn in landschap). In goede staat 4,5xø9,5cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor (haarscheur ø38,7cm. Cond.: R
Twee Hollands platelen vazen Utrecht door J. Mijnlief ca. 1910, floraal decor; 1x heel, 1x voet gelijmd 25xø10cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen Fam Rose kom (gesigneerd) 20e eeuw met bloemdecor 7xø16,2cm. Cond.: G
Groot antiek polychroom tegeltableau in lijst (vermoedelijk Makkum) (1 tegel kapot). Voorstellend Hollandse hooi-oogst met figuren, knotwilgen etc. 92x51cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- en bloemdecor 9,5xø10cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse capucijner porseleinen kop&schotels met Chinees landschapsdecor in goede staat 5xø11cm.
Zeer grote porseleinen koets, 2e helft 20e eeuw met dame, hond en koetsier. In barokstijl Chips af bij bloemen. 40x76x26cm.
Drie delen Chinees porselein 19e eeuw; 1x dekselpotje (deksel vast) met bloemdecor (chip bodem), 1x 4-kantig vaasje (bovenaan beschadigd) met bloemdecor, 1x tablet met schaal voorzien van huizen- en l...
Grote Chinees porseleinen penselenbak ca. 1900 met decor van vogels en bloemen. 2 Minimale chips bodem, 14xø15,5cm. Cond.: R-G
Twee prachtige Chinees porseleinen 3-delige rijstkommen Familie Roze. Gesigneerd en met decor van draken en bloemen. 1 Kopje met minimale chips rand 9xø9cm. Cond.: G
Zes delen 18e eeuws Chinees Familie Roze met haandecor (zeldzaam); 2x kop&schotels (minimale randschade kopjes) en 2 losse schotels ( 1 oude haarlijn) 4,5xø10,5cm. Cond.: R-G
Polychroom keramieken 18e eeuwse apothekerspot, gemerkt B.P., Fayence (Frans of Italiaans) in goede originele staat (1 chip) 30xø11cm.
Prachtig 11-delig Herend porseleinen koffieservies met insecten- en rozendecor 20e eeuw, bestaande uit 3-delige roomset, koffiekan, theekan, dekselpot, tablet, 4 kop&schotels. In goede staat (minimale...
Zeldzame Duitse 18e eeuwse K.P.M. porseleinen presenteerschaal met bloemendecor. In zeer goede originele staat 50x31,5cm.
Grote 19e eeuwse schelpvormige goudimari porselein en vis-opdienschaal. Afgebeeld een vogelkop, landschap, wolken, bloemen etc. In goede originele staat (gesigneerd of gemerkt) 37x40x7cm.
Tien oude Chinees porseleinen kop & schotels 1e helft 20e eeuw met decor van landschap en figuren in zeer goede staat 5,4xø11,3cm. Cond.: G
Twee Japanse celadon bolvaasjes 19e eeuw met houten opengewerkte houders ca. 1900. In goede originele staat 12xø8cm.
Prachtige zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot (gesigneerd) met rondom 8 Chinese figuren beschilderd (musicerend, dansend, etc.). Oude haarlijn in deksel 16xø12,5cm. Cond.: G
Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een reiger (minimale randschade), glazuur goed ca. 13x13cm. Cond.: R-G
Zes delen 18e eeuws Chinees imari porselein; 4x kop & 2 schotels (1 kopje met chip en haarlijn, 2 schotels lichte randschade) 7-ø13,3cm. Cond.: R-G
Grote ronde Chinees porseleinen plaquette met drakendecor 20e eeuw in goede staat ø27cm.
Zes delen 19e eeuws capucijner porselein met Chinees bloemendecor; 2 kop&schotels en 2 losse schotels (1 met minimale chip) 5xø11cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels in goede staat, 1 chip kopje.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met peterseliedecor (8-kantig). 2 Kopjes met lichte randschade 4,3x9,8x9,8cm. Cond.: R-G
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bloemdecor (4x met minimale randschade) 3,5xø7,5cm. Cond.: R-G
Grote Chinees porseleinen dekselvaas 20e eeuw met bloesemtak-decor in zeer goede staat 41xø23cm.
Twee zeldzame 19e eeuwse imari porseleinen vazen (gesigneerd) met bloemen-, en vogeldecor. geschulpte bovenrand en handgrepen. 1 Handgreep heeft een scheurtje, oude restauratie. verder in zeer goede s...
Prachtige grote 19e eeuwse goud-imari porseleinen schotel in schelpvorm met bloementuin-motief. In zeer goede originele staat 6x37x37cm.
Grote 19e eeuwse capucijner vaas met 2 Chinese landschappendecors. Rand van voet beschadigd 25xø10cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen; 1x donkerblauw met bloemendecor 13xø10cm. en 1x 6-kantig met decor van kraanvogel in de wolken 13x10x10cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige kop&schotels met peterseliedecor (gemerkt). Minimale randschades 6x13x13cm. Cond.: G
Empire porseleinen 9-delig koffieservies ca. 1820 bestaande uit; koffiekan en 8 kop & schotels (goud sleets) 21x19xø10cm. en 8xø13cm. Cond.: G
Kavel van 42 oude wandtegels ca. 1900 (en ouder). Onder andere Jugendstil, blauw/wit ca. 13x13cm. Cond.: R
Twee oude Chinese jade olifanten 20e eeuw in goede staat 7x9x4,5cm.
Zeven delen 19e eeuws porselein in Empire stijl ca. 1830 en later o.a; 1 console, 1 koffiekan, 1 theekan, 1 eierdop (gelijmd), 1 vaas, 1 dekselvaas en 1 roomkan 7-24cm. Cond.: R-G
Twintig delen Chinees porselein 20e eeuw met blauw decor bestaande uit; 9 kopjes en 11 schoteltjes in goede staat (bloemdecor) 12,3x12,3cm. en 5x7,5x7,5cm. Cond.: G
Stel 19e eeuwse porseleinen Biedermeier-Empire vazen met handbeschilderd landschaps- en figurendecor ca. 1820. 1x Onbeschadiogd (gouden sleets) en 1x oude haarlijn met gelijmd oortje, 22xø15,5cm. Cond...
Drie setjes kop & schotels ca. 1900; 1x set van 6 kop&schotels Petrus Regout Maastricht, decor Slamat. 1x Set van 6 kop&schotels Petrus Regout Maastricht, decor Flora en 1x set van 6 kop&schotels Eng...
Zes prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse vierkant schotels. Voorstellingen van damesportretten, in goede staat 7,5x7,5cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met roze- en goud bloemendecor. In goede staat 5xø10cm.
Grote oude Chinees porseleinen handbeschilderde viskom 2e helft 20e eeuw. Met decor van goud, bloemen en figuren 30xø39cm. Cond.: G
Vier diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels o.a; imari, capucijner met decors van bloemen, vlinder, tuindecor. In goede staat (1 schotel met minimale randschade en 1 kopje met chip) 4xø10...
Vijf delen 18e eeuws Chinees porseleinen kopjes&schoteltjes met bloemen- en figurendecor. Twee sets en 1x losse schotel 4,5x10cm. Cond.: G
Zes delen antiek Chinees porselein; 1x kop & schotel met 8-kantig kopje en geschulpte schotel (gesigneerd) 18e-19e eeuw met floraal decor. Mooie kwaliteit. 2x Kopjes capucine 19e eeuw (Cond.: G) en 1x...
Zeldzame 19e eeuwse Japanse Arita porseleinen dekselpot (gesigneerd) met landschap-, vogels-, sprinkhaan- en bloemendecor. gesigneerd onder het deksel en onderop de bodem. In zeer goede staat 23,5xø14...
Drie Chinees porseleinen kop & schotels; 1x imari (lichte randschade kopje en haarlijn schotel) 8,5xø13,5cm., 1x Familie Verte met figuren- en gouddecor (Cond.: G) 6,5xø12,5cm. en 1x met decor van fig...
Twee Chinees imari porseleinen sierborden 18e eeuw met landschapsdecor (1 oude haarlijn) ø22cm. Cond.: G
Oud Chinees porseleinen beeld 20e eeuw, voorstellend een oude Chinees met wandelstok 39cm. Cond.: G
Zes antieke imari porseleinen kop (4,5xø7,3cm.) en schotels (ø12cm.) 1e helft 19e eeuw met bloem- en landschapsdecor. 1 Schotel gelijmd, 1x randschade en 2 kopjes gelijmd. Cond.: R-G
Grote keramieken figuur voorstellend een dame met hoed en jurk met bloemen. Gemerkt KWK Keramiek Austria Todany. minimale glazuur beschadigingen 39cm. Cond.: R
Tien vooroorlogse bruidsfeest kop&schotels met gouddecor en opschriften, in goede originele staat (minimale chip mogelijk) 9xø15cm.
Grote oude Chinees porseleinen dekselschaal met figuren in landschapsdecor in zeer goede staat 20e eeuw 8xø14,5cm.
Grote Chinees porseleinen sierschotel 20e eeuw met drakendecor en geschulpte rand. Gesigneerd en in zeer goede staat ø44,2cm.
Zes delen Chinees porselein 18e eeuw met landschap- en figurendecor bestaande uit; 2 kop&schotels (minimale randschade en haarlijn) en 2 losse schotels (1 haarlijn) 4,5xø10cm. Cond.: R
Prachtig 18e eeuws Chinees porseleinen bord, fijn geschilderd met bloemen- en gouddecor, randschade ø22,7cm. Cond.: R
Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot (gesigneerd) met medaillon landschapsbeschildering en figuren. in goede originele staat 16xø12cm.
Twee Chinees porseleinen schotels ca. 1900 of ouder; 1x apart met vogeldecor (gesigneerd) en 1x diepe schotel met bloemendecor (gemerkt) 21,5-ø25cm. Cond.: G
Prachtig 3-delig Empire servies ca. 1820 bestaande uit; 1 koffiepot, theepot, suikerpot. Handbeschilderd met bloemen-, goud- en fruitdecor 17-27cm.
Oude/antieke kerststal figuren ca. 1900 met originele beschildering, vermoedelijk Duitsland. Gemaakt van gegoten kalk, paar beschadigingen 8-18cm. Cond.: R-G
Verzameling van 20 eieren o.a; porselein, natuursteen, glas, cloisonne en Faberge-stijl 20e eeuw 6-13cm. Cond.: G
Prachtig 18e eeuws Chinees porseleinen bord met geschulpte rand met als voorstelling figuren in de tuin en omranding van bloemen ø23,3cm.
Grote Franse keramieken vaas "Mont Chevallier Cannes" met prachtig bladmotief 41xø20cm. Cond.: G
Drie antieke porseleinen empire Biedermeier vazen met handbeschilderd landschaps- en gouddecor ca. 1820. Van 1 vaas is het goud iets versleten, verder in goede staat 9-15cm.
Grote 19e eeuwse imari porseleinen sierkom met bloemen- en gouddecor (gelijmd) 10xø21,5cm. Cond.: M
Zes delen Chinees porselein; 18e eeuw met karpermotief (gesigneerd); 2x kop & schotels (gesigneerd), schotels goed, kopjes lichte randschade en haarlijn. Tevens 2 losse kopjes (minimale randschade) 5,...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met geschulpte rand en op de bodem een geisha met vangnet en vlinder. Buitenkant rondom met bloemendecor 3,7xø6,3cm. Cond.: G
Drie Petrus Regout Maastricht kastkommen, decor Timor ca. 1900. 1 Met oude baknaad bij voet 10xø16cm. Cond.: G
Grote oude geschulpte porseleinen schotel met eenden en floraal decor 20e eeuw in zeer goede staat ø49,8cm.
Zes delen 19e eeuws bestek met porselein en bloemendecor (handbeschilderd); 3x kleine lepels, 1x leklepel, 1x groot mes, 1x klein mes (chip). lemmeten gemerkt F.D. Bastet S'Hage 10-26cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal decor in goede originele staat 11xø36,5cm.