Prachtige grote, vroeg 19e eeuwse, Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix kaarskandelaar. 4-Lichts met Oosterse vrouw, in zeer goede originele staat 56cm.
Prachtige empire 3-lichts kaarskandelaars ca. 1810 met indiaan en goede vuurvergulding. Mist 1 arm (afgeslepen), verder in goede staat 46cm.
Vergulde bronzen schrijn ca. 1850 met cloisonne in Neo Gothische stijl, Corinthische zuilen en heilig kruis voor een religieus beeld. In goede originele staat 120x29x42cm.
Bioscoop projector uit 1950, Fabrikant Frieseke & Hoepfner "Bauart Dr. A. Jotzoff" (Erlangen - Bruck), Type: FH 66 B, 196x165x50cm. In ongeteste staat.
Grote oude empire-stijl houtgesneden lamp, voorstellend een Moor met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw in zeer goede onbeschadigde staat 203x45x43cm.
Notenhouten Polyphon speeldoos (met inlegwerk) ca. 1880 in goede werkende staat met 5 platen. 18x32x29cm.
Speeldoos (kersenhout?) met wals 19e eeuw. Bevat 4 melodiën (waarschijnlijk Zwitserland) In goede originele werkende staat (1 tand mist) 11x32x14cm.
Schitterende bronzen vijzel 17e eeuw, anno 1645 met renaissance decor en stamper. In goede originele staat 11,5xø14,5cm.
Oud Oosters kistje met koperen beslag en 5 schuiflades. Bevat een benen bewerkt Mahjongg spel 12x13x18cm. Cond.: G
Duitse spaanhouten beschilderde hoedendoos ca. 1850. Beschildering op deksel met spreuk "Gott im herzen die liebste in Arm, Lindert Schmerzen und hält Fein warm". Alles in zeer goede originele staat. ...
Zware oude bronzen kaarskandelaar met faun (geëlectrificeerd) 5-lichts, in goede staat 20e eeuw 62x36x37cm.
Zware oude bronzen 5-lichts kaarskandelaar met putti (geëlectrificeerd) 20e eeuw in goede staat. Charles Dix stijl 62x30x30cm.
Zeldzame 4-delig bronzen bureauset, gesigneerd Duval ca. 1920. Art Deco in originele opbergdoos met spiesbokmotief. In zeer goede originele staat 34x19x5cm.
Antieke Bentheimer zandstenen leeuwenkop (gevonden te Bentheim) 17e eeuw of ouder 56x36x24cm. Cond.: G
Bijzondere empire kraantjeskan met originele beschildering ca. 1800. Adelaarskoppen en vis als kraantje 41x24x25cm. Cond.: G
Drie delen 17e eeuws Renaissance snijwerk; 1x halve zuil met vogel en Latijnse tekst en 2x ranken-snijwerk 60-73cm. Cond.: G
Mahoniehouten 19e eeuws Biedermeier pijpenrek met originele koperen binnenbak in goede originele staat 55xø19cm.
Twee grote Jugendstil vazen (compositie metaal), gesigneerd J. Garnier met prachtige voorstellingen van vrouwen in landschappen met bloemen aan beide zijden. Mooie bronskleurige patina en in zeer goed...
EIkenhouten handgestoken paneel 17e-18e eeuw in Renaissance stijl met figurendecor. In zeer goede staat 24x35cm.
Duitse Polyphon speeldoos van notenhout en beeninleg ca. 1880, 1 tand gebroken (mechanisme werkt) 21x30x33cm. Cond.: R-G
Drie 19e eeuwse houtgestoken speculaasplanken in goede originele staat 55-73cm.
Roodkoperen wijwatervat 18e-19e eeuw met hengsel in goede originele staat 27xø20cm.
Twee vergulde bronzen 4-lichts kandelaars ca. 1870 in goede originele staat 49x22x21cm.
Zeldzame vergulde 7-delige scheerset, bestaande uit 7 scheermessen. Dovo Solingen Germnay ca. 1900. In origineel etui en in goede originele staat 18x11x2cm.
Twee grote kopergeslagen Historisme wandschotels ca. 1880 in Renaissance stijl met koppen en/of fenix. In goede originele staat ø37cm. en ø38,5cm.
Wortelnoten fineer 19e eeuwse kist met koperen beslag en origineel slot. In zeer goede staat 14x19x10cm.
Vooroorlogse filmcamera met box en transformator, gemerkt "Premier 20 Simplex-Ampro LTD London", Manufactured U.K. patents by Kelvin Bottomley + Baird LTD Glasgow + Basingstone. In ogenschijnlijk goed...
Aziatische bronzen ketel, bewerkt met figuren 2e helft 20e eeuw 24x31xø23cm. Cond.: G
Notenhouten 19e eeuwse theekist met 2 handbeschilderde porseleinen houders (theebus en flacon). Decor van goud en bloemen handbeschilderd. In goede originele staat 15x23,5x15cm.
Twee oude/antieke ingelegde dekseldozen; 1x mahonie ca. 1930 met intarsia 10x27x17cm. en 1x Boulle met wortelnoten fineer 19e eeuw (schrijfdoos met inktpotje) 12x19x29cm. Cond.: G
Twee grote albasten vazen ca. 1890 (gerestaureerd) 48cm. Cond.: R
Antiek boter-karn apparaat "Imperial Quarts Blow Butter Churn, made in England" ca. 1900 in goede originele staat 40x18x18cm.
Prachtige theestoof ca. 1800 met lade, koperen binnenbak en rondom met floraal inlegwerk. lichte fineerschades 42x28x28cm. Cond.: R
Origineel Jugendstil gietijzeren etage-tafel ca. 1900 met originele beschildering van bloemendecor. Prachtige vormgeving in zeer goede originele staat 70x35x35cm.
Drie delen houtwerk 19e eeuw; 1x kleine speculaasplank 18e-19e eeuw, 1x botervat notenhout 19e eeuw, 1x Biedermeier wandbakje mahonie (krimpnaad) 13-25cm. Cond.: R-G
Meetinstrument 19e eeuw, gemerkt Wed. J. Ahrend en zoon Amsterdam. In zeer goede originele staat (Landmeteing of scheepvaart) 26x20xø14cm. Cond.: G
Twee wandluchters (4-delig) 19e eeuw in barok stijl (4-lichts) in goede originele staat 37x23x10cm. en 29x35x35cm.
Oude messing hallampo met gegraveerd glas 20e eeuw in goede staat 45xø20cm.
Mahoniehouten naaikist met 9 dekseltjes, vakverdeling en speldenkussen. met slot en sleutel 11x37x23cm. Cond.: G
Microscoop brons 19e eeuw, in kist gemerkt C. Reichert Wien. In goede originele staat 38x22x22cm.
Prachtige 19e eeuwse Chinese cloissone vaas (gesigneerd) met bloemen- en vlinderdecor in goede staat 11xø7,5cm.
Grote Chinese cloissone schaal met bloemendecor ca. 1900 (bodem gemerkt, gesigneerd), in goede staat 8,5xø31cm.
Grote Franse Boulle likeurkelder (zonder inhoud) ca. 1880. Zwart gelakt , met boulle en schildpad medaillons. Twee messing zijstrippen missen, verder in zeer goede originele staat 27x33,5x25cm.
Frans 19e eeuws mechanisch draaiplateau met opwind-sleutel "Brevets D'invention 663" in goede staat 7,5xø13cm.
Twee compositie metalen figuren met thermometer op albasten zuil. In goede originele staat 42cm.
Oud Chinees schaakspel van ivoor in originele kist. 23x45x10cm. Cond.: G
Tinnen Jugendstil kan ca. 1900, gesigneerd Petir. Met putti en vrouw als handgreep (deukje) 20x17xø13cm. Cond.: G
Twee Jugendstil tinnen presenteerschalen ca. 1900, gesigneerd T. Hinge met vogeldecor (Duitsland) 21x20x3cm. Cond.: G
Oude Chinese bamboe penselenbeker, rondom bewerkt met landschaps- en figurendecor 20e eeuw 17xø15cm. Cond.: G
Grote Historisme pronk-hengselvaas ca. 1880 van compositiemetaal 42x32x24cm. Cond.: G
Prachtige oude grote Russische bakelieten bureaulamp ca. 1930 in zeer goede originele staat 46x36x16cm.
Prachtige antieke lijst met verguld stuckwerk en foto 19e eeuw. In zeer goede staat 74x63cm.
Prachtige antieke lijst met verguld stuckwerk en foto 19e eeuw. In zeer goede staat 74x63cm.
Oude 6-delige Perzisch bronzen bureauset ca. 1930, bestaande uit een presenteerschaal, inktpot, pennenbak, briefopener, asbak. Fijn uitgewerkt met figurendecor. In goede originele staat 6-27cm.
Bronzen hengselpot 16e-17e eeuw met koppen (gerestaureerd) 12,5xø18cm. Cond.: R
Vijf oude Duitse bierpullen 2e helft 20e eeuw o.a; steengoed, glas en porselein in goede staat 13-20cm.
Prachtige 19e eeuwse bronzen olielamp (4-lichts) met putti en figuren in Renaissance stijl (historisme) ca. 1880. Met messing blakerspiegel 66cm. Cond.: G
Bijzondere grote bronzen met marmeren tafellamp in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 78xø40cm.
Prachtige grote vernikkelde Jugendstil presenteerschaal ca. 1900 met karper-motief (lichte oxidatie) in originele staat 64x32cm. Cond.: G
Tien delen divers plated en glaswerk o.a; tablet, zoutstrooier, peper- en soutstel, mosterdpotje, oliekaraf, peperbus 19e-20e eeuw 4-21cm. Cond.: G
Revolver 19e eeuw in originele mahoniehouten kist met accesoires. Revolver is genummerd 3566 ca. 1860. Mechanisme werkt,, in goede originele staat 30x18x7cm.
Grote oude goudkleurige gipsen borstbeeld, waarschijnlijk van een Romeinse senator. in goede staat 52x31x24cm.
Engelse Enfield karabijn van 1917 (onklaar gemaakt) G.R. BS. CP 1917 Sht. L.E. (In originele staat 113cm. Cond.: G
Zeldzaam 19e eeuws damast jachtgeweer met kruithoorn in originele kist. Gesigneerd E. Berhart, Cannonier de Paris, prachtig bewerkt 116-117cm. In zeer goede originele staat.
Prachtige oude Indonesische kris met bewerkte messing schede 20e eeuw in goede staat 50cm.
Prachtige oude Indonesische kris met bewerkte messing schede 20e eeuw in goede staat 50cm.
Oude Indonesische kris 20e eeuw, messing omhulsel van schede mist (verder in goede staat) 47cm.
Prachtige oude Indonesische kris met bewerkte plated schede 20e eeuw in goede staat 51cm.
Prachtige oude Indonesische kris met bewerkte plated schede 20e eeuw in goede staat 48cm.
Mooie oude Indonesische kris met plated bewerkte schede (oxidatie) 20e eeuw 48cm. Cond.: G
Prachtige oude Indonesische kris met bewerkte plated schede in zeer goede staat 20e eeuw 51cm.
Hollands 18e-19e eeuws eikenhouten gestoken lepelrek met 12 tinnen paplepels van dezelfde soort. In goede originele staat 70x30x8cm.
Vier delen 19e eeuws tin; 1x bierpul met deksel en eikel, 1x maatbeker met handvat en 2x schroefdozen (boter). Alles in goede originele staat 9-17cm.
Twee kleine tinnen dekselkannen met gleuf in het deksel voor de lepel (1 duimrust afgebroken) 17e-18e eeuw 14-15cm. Cond.: R
19e Eeuwse tinnen klepkan met duimrust (bedeukt) 28x17x13cm. Cond.: R
Eikenhouten 18e-19e eeuws lepelrek met diverse tinnen lepels in goede staat 55x28x5cm.
Twee eikenhouten 18e-19e eeuwse lepelrekken met diverse tinnen lepels 50-54cm. Cond.: G
Duitse tinnen koffiekan met zijwaardse duimrust ca. 1800, monogram F.W. In goede staat (handvat gerestaureerd) 10x16xø11cm.
Zeven delen antiek tin 19e eeuw; 1x dekseldoos (beschadigd), 1x maatbeker met snaveltuit, 4x maten en 1x beker 6-17cm. Cond.: R-G
Tinnen klepkan 18e-19e eeuw met duimrust (deksel gerepareerd) 26cm. Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse tinnen chocolade comfort ca. 1870, bewerkt en in zeer goede staat 42x16x29cm.
Twee delen tin 19e eeuw; 1x schaar en 1x ovaal bord (Gemerkt) 24,5x35cm. Cond.: G
Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G
Majolica hang-petroleumlamp ca. 1900 met extra 6 kaarskandelaars en Jugendstil motieven in originele staat 65xø77cm. Cond.: G
Jugendstil petroleumlamp ca. 1900 met floraal Jugendstil motief (zweepslag). 1 Arm gebroken, verder in goede staat (compositie metaal) 60xø47cm.
Petroleumlamp ca. 1890 met beschilderd glazen reservoir en vernikkelde messing voet. In zeer goede originele staat 54cm.
Twee petroleumlampen ca. 1900; 1x blaker 33xø12cm. en 1x Jugendstil tafellamp van koper 25xø10cm. Cond.: G
Grote petroleumlamp ca. 1900 met compositie metalen voet op zwart keramiek, met groen glazen reservoir 66cm.
Grote oude opaline glazen petroleumlamp 1e helft 20e eeuw met landschapsdecor en originele kap. In goede originele staat 54cm.
Koperen hanglamp met geslepen glazen kappen ca. 1920 4-lichts in goede originele staat 50x40x40cm.