Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.
Gesigneerd L.A., olieverf op linnen, 19e eeuws winterlandschap met bos en vissers op een meertje met dorp in de verte 74x97cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten Engelse secretaire met glasopzet. In zeer goede originele staat met origineel beslag, sloten etc.. Achter de schuine klep lades en schrijfleer. 220x93x50cm.
Italiaans 18e eeuws ikoon met 19e eeuwse overschildering van Maria Kazanskaja in goede originele staat 32x27,5x3cm.
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 37 en handtekening), Orientaalse voorstelling 8x6cm. Cond.: G
Twee oude porseleinen rookverdrijvers en hertje 1e helft 20e eeuw; 1x Chinese rookverdrijver (1 chip), 1x Duitse rookverdrijver, Kerafina Porzellan Bavaria ca. 1950 met landschapsdecor (goed) en 1x he...
Chinees houten wandobject met 2 porseleinen plaquettes (gesigneerd); 1x apen in een boom en 1x herten in een landschap 20e eeuw in goede staat 89x37cm.
Eikenhouten schooltas met beschildering anno 1816 in goede originele staat 6,5x32x19cm.
Messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met 3 glazen kelkjes en facetgeslepen bol 60xø44cm. Cond.: G
Twee delen koperwerk ca. 1900; 1x kleine petroleumlamp en 1x Phoebus brander no. 30 "made in Austria" met accessoires 20-28cm. Cond.: G
Oude porseleinen schelp gemerkt: B.G., 20e eeuw met handgeschilderd decor. 13x7x4.5cm. Cond.:G
Zeldzame Art Deco keramieken dekselvaas van J. Uffrecht en Co met creme-bruin glazuur en gouddecor ca. 1930 38xø20cm. Cond.: G
Antiek Societe Ceramique Maastricht serviesgoed (9 delen) met handbeschilderd bloemendecor; 1x grote theepot, 1x koffiepot, 1x suikerpot, 6x kop&schotel (1x chip binnenrand theepot, 1x chip kopje) 7-2...
Vierkante oude Chinese keramieken vaas, gesigneerd, 20e eeuw, in goede staat 28x12x12cm.
Engelse mahoniehouten kaptafel, 19e eeuw in goede originele staat met 5 lades en snijwerk 150x90x41cm.
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...
Prachtige houtgesneden berenbank (gedetailleerd) 20e eeuw in goede staat 91x150x47cm.
Guiseppe Zago (Italiaanse School), aquarel op papier, Lago Magiore 37x28cm. Cond.: G
Drie oude Duitse porseleinen Rosenthal vazen; 2x Bjorn Wiinblad, 1x hoog, Martin Frojer Studio Line, allen in goede staat 5xø10,5cm., 12xø7cm. en 34x14x10cm.
Ongesigneerd ca. 1800 (Italiaanse School), olieverf op paneel, moeder met kind in de bergen (mooie kwaliteit) 21x29cm.
Ongesigneerd ca. 1800, Maria met kind en apostel (restauraties) 63x76cm. Cond.: R
Oude Duits porseleinen dekseldoos met damesportret, gemerkt Bavaria Z.S. en Co 20e eeuw in goede staat 7xø13cm.
Grote Chinees porseleinen sierschotel 20e eeuw met veelkleurig landschapsdecor. gesigneerd in zeer goede staat ø43,7cm. Cond.: G
Oud Indiaas zwaard en 2 Indonesische dolken, 20e eeuw. In goede staat. 39-91 cm.