Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

19. Januariveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 3. Januar 2014 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Messing/Bronzen vaas, vogels
Ergebnis: 60 EUR

Bronzen Jugendstil vaas (messing vaas) met 3 ibissen en ampfora ca. 1900 in goede originele staat 30x13x13cm.

2x Applique met spiegel
Ergebnis: 110 EUR

Twee antieke Duitse bronzen historisme wandluchters (voor 3 kaarsen) met koppen, ranken en spiegel, ca. 1880. In goede staat. 51x24x15cm.

Gasmeter in kist
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Engelse stoommachine drukmeter, ca. 1900. Richards improved patent steam-engine indicator, Elliot brothers London. In goede originele staat. 10x25x26cm.

Bronzen kaarsenkroon
Ergebnis: 20 EUR

Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.

Bronzen vaas
Startpreis 120 EUR

Chinees bronzen vaas ca. 1900 met draken- en Foohondendecor in goede staat 24xø12,5cm.

Bronzen pan, 3-poot
Ergebnis: 45 EUR

Vroeg bronzen pan met 3 poten en lange steel 18e eeuw of ouder. in goede originele staat 14x49xø18cm.

2 Bronzen bakken
Startpreis 220 EUR

Twee Chinese bronzen bloembakken (jardinieres) met origineel zinken binnenbak ca. 1900 in goede originele staat 17x29x18cm.

2 Kistjes
Ergebnis: 30 EUR

Twee Oosterse handgestoken kistjes; 1x groot met been, bronzen poten en bronzen hengsels en 1x klein met been en intarsia 20e eeuw Cond.: R-G

2 Jugendstil kandelaren
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.

Bronzen schaal, verzilverd
Startpreis 220 EUR

Bronzen schaal (plated) 19e eeuw, gesigneerd F. Barbedienne (Ferdinand Barbedienne 1810-1892) met sphinxkop en floraal decor. In goede originele staat 20x21xø16cm.

Beschilderde hoedendoos
Ergebnis: 80 EUR

Duitse 19e eeuwse spaanhouten hoedendoos (beschildering mogelijk later) in goede staat 20x44x28cm.

2 Wandlampen, putti
Startpreis 75 EUR

Twee bronzen wandlampen met putti, rocailles en primaglas 20e eeuw. In goede originele staat 38x20x20cm.

Smeedijzeren kistje
Startpreis 680 EUR

Prachtig 17e eeuws smeedijzeren kistje in originele staat. Groot opengewerkt slot onder het deksel en originele sleutel (slot werkt) 15x24x12cm. Cond.: G

2 Karaffen met 6 glazen
Ergebnis: 200 EUR

Zeldzame historisme 8-delige likeurset ca. 1880 Duitsland, gemaakt van tin en blauwgroen glas met putti en cherubijnkopjes. In zeer goede originele staat 8-22cm.

Bureauset
Startpreis 320 EUR

Zeldzame 4-delig bronzen bureauset, gesigneerd Duval ca. 1920. Art Deco in originele opbergdoos met spiesbokmotief. In zeer goede originele staat 34x19x5cm.

Empire kraanpot ca. 1800
Startpreis 400 EUR

Bijzondere empire kraantjeskan met originele beschildering ca. 1800. Adelaarskoppen en vis als kraantje 41x24x25cm. Cond.: G

Schrijf-cassette
Startpreis 550 EUR

Schitterende 19e eeuwse mahoniehouten schrijfkist (uitklapbaar met lakstempel, garnituur, inktpotjes etc. etc. ) in zeer goede staat 17x28x38cm. Cond.: G

Speeldoos + 5 platen
Ergebnis: 480 EUR

Notenhouten Polyphon speeldoos (met inlegwerk) ca. 1880 in goede werkende staat met 5 platen. 18x32x29cm.

Lamp, Jan Eisenloeffel
Startpreis 1.000 EUR

Grote koperen Jan Eisenloeffel (1876 - 1957, Amsterdamse School) hanglamp ca. 1910 met typische Jan Eisenloeffel kenmerken in goede originele staat 40xø55cm.

Lamp, Jan Eisenloeffel
Startpreis 1.000 EUR

Koperen Jan Eisenloeffel (1876 - 1957, Amsterdamse School) Jugendstil hanglamp ca. 1910 in goede originele staat 30xø50cm.

Bronzen lamp, 19e eeuw
Ergebnis: 250 EUR

Grote prachtige 19e eeuwse bronzen hanglamp met bladdecor. 6-Lichts met facetgeslepen kristallen kelken in zeer goede originele staat 99x77x77cm.

Kist, 19e eeuw
Startpreis 1.400 EUR

Eikenhouten kist met vele figuren uit been gesneden, voorstellend de toeschouwers van de Hemelvaart van Jezus. Rondom met 31 handgesneden figuren. Op het deksel afbeelding van Jezus met engelen 2e hel...

Grand Tour souvenier
Startpreis 1.200 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen empire Grand Tour de Souvernir ca. 1820 met 3 olielampen, schaal met putto, faun, hertenkoppen, ibissen etc. In goede originele staat 69x31x35cm.

Hanglamp, putti
Ergebnis: 135 EUR

Grote bronzen 3-lichts hanglamp met putti 20e eeuw in goede originele staat 68x45x40cm. Cond.: G