Bronzen Jugendstil vaas (messing vaas) met 3 ibissen en ampfora ca. 1900 in goede originele staat 30x13x13cm.
Twee antieke Duitse bronzen historisme wandluchters (voor 3 kaarsen) met koppen, ranken en spiegel, ca. 1880. In goede staat. 51x24x15cm.
Antieke Engelse stoommachine drukmeter, ca. 1900. Richards improved patent steam-engine indicator, Elliot brothers London. In goede originele staat. 10x25x26cm.
Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.
Chinees bronzen vaas ca. 1900 met draken- en Foohondendecor in goede staat 24xø12,5cm.
Vroeg bronzen pan met 3 poten en lange steel 18e eeuw of ouder. in goede originele staat 14x49xø18cm.
Twee Chinese bronzen bloembakken (jardinieres) met origineel zinken binnenbak ca. 1900 in goede originele staat 17x29x18cm.
Twee Oosterse handgestoken kistjes; 1x groot met been, bronzen poten en bronzen hengsels en 1x klein met been en intarsia 20e eeuw Cond.: R-G
Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.
Bronzen schaal (plated) 19e eeuw, gesigneerd F. Barbedienne (Ferdinand Barbedienne 1810-1892) met sphinxkop en floraal decor. In goede originele staat 20x21xø16cm.
Duitse 19e eeuwse spaanhouten hoedendoos (beschildering mogelijk later) in goede staat 20x44x28cm.
Twee bronzen wandlampen met putti, rocailles en primaglas 20e eeuw. In goede originele staat 38x20x20cm.
Prachtig 17e eeuws smeedijzeren kistje in originele staat. Groot opengewerkt slot onder het deksel en originele sleutel (slot werkt) 15x24x12cm. Cond.: G
Zeldzame historisme 8-delige likeurset ca. 1880 Duitsland, gemaakt van tin en blauwgroen glas met putti en cherubijnkopjes. In zeer goede originele staat 8-22cm.
Zeldzame 4-delig bronzen bureauset, gesigneerd Duval ca. 1920. Art Deco in originele opbergdoos met spiesbokmotief. In zeer goede originele staat 34x19x5cm.
Bijzondere empire kraantjeskan met originele beschildering ca. 1800. Adelaarskoppen en vis als kraantje 41x24x25cm. Cond.: G
Schitterende 19e eeuwse mahoniehouten schrijfkist (uitklapbaar met lakstempel, garnituur, inktpotjes etc. etc. ) in zeer goede staat 17x28x38cm. Cond.: G
Notenhouten Polyphon speeldoos (met inlegwerk) ca. 1880 in goede werkende staat met 5 platen. 18x32x29cm.
Grote koperen Jan Eisenloeffel (1876 - 1957, Amsterdamse School) hanglamp ca. 1910 met typische Jan Eisenloeffel kenmerken in goede originele staat 40xø55cm.
Koperen Jan Eisenloeffel (1876 - 1957, Amsterdamse School) Jugendstil hanglamp ca. 1910 in goede originele staat 30xø50cm.
Grote prachtige 19e eeuwse bronzen hanglamp met bladdecor. 6-Lichts met facetgeslepen kristallen kelken in zeer goede originele staat 99x77x77cm.
Eikenhouten kist met vele figuren uit been gesneden, voorstellend de toeschouwers van de Hemelvaart van Jezus. Rondom met 31 handgesneden figuren. Op het deksel afbeelding van Jezus met engelen 2e hel...
Grote 19e eeuwse bronzen empire Grand Tour de Souvernir ca. 1820 met 3 olielampen, schaal met putto, faun, hertenkoppen, ibissen etc. In goede originele staat 69x31x35cm.
Grote bronzen 3-lichts hanglamp met putti 20e eeuw in goede originele staat 68x45x40cm. Cond.: G