Drie oude Duitse Hummel figuren; 1x mees op dennentak 1973 (nr. 3300615, snavel beschadigd), 1x uil op stam ca. 1950 (goed) en 1x mus (v.73) ca. 1950 (chip van staart af) 8-15cm. Cond.: R
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige Familie Roze kop&schotels met floraal decor, 1x minimale chip kopje en 1x minimale chip schotel 6-12,3cm. Cond.: G
Fedde de Jong (Sneek 1915 - ), gouache op papier, vaas met bloemen 52x67cm. Cond.: G