Diese Webseite verwendet Cookies

19. Januariveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 3. Januar 2014 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Beeld, kind met hond 5062
Beeld, kind met hond
Startpreis 650 EUR
Bronzen kroonluchter 2299
Bronzen kroonluchter
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Grote Kantonese vaas 6531
Grote Kantonese vaas

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
5 Pors. plaquettes 6524
5 Pors. plaquettes

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
2 Zilv. flessenhouders 64
2 Zilv. flessenhouders

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Ikoon, Moeder Gods van Vladimir 1229
Ikoon, Moeder Gods van Vladimir

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Kruisbeeld 2292
Kruisbeeld

Ergebnis:

75 EUR

Verkauft
Ring GG agaat 57
Ring GG agaat

Ergebnis:

125 EUR

Ongesigneerd, Stadshafen 1222
Ongesigneerd, Stadshafen
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Schilderij, zeegezicht 1215
Schilderij, zeegezicht

Ergebnis:

65 EUR

Verkauft
Bronsje 5026
Bronsje

Ergebnis:

40 EUR

Kaststel, imari 6488
Kaststel, imari
Startpreis 20 EUR
Tegeltableau 6482
Tegeltableau
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Zilveren paardetram 50
Zilveren paardetram

Ergebnis:

100 EUR

Italiaans keramieken figuur 6475
Italiaans keramieken figuur
Startpreis 30 EUR
Ets, Wilhelm Heinfahn 1519
Ets, Wilhelm Heinfahn
Startpreis 40 EUR
Theeschep 315
Theeschep
Startpreis 30 EUR
Verkauft
Groot beeld 5013
Groot beeld

Ergebnis:

450 EUR

Zwarte parel / bloedkoraal 308
Zwarte parel / bloedkoraal
Startpreis 125 EUR
Verkauft
Kunstwerkje, zijde 2256
Kunstwerkje, zijde

Ergebnis:

30 EUR

5-Rij bloedk. halssnoer 301
5-Rij bloedk. halssnoer
Startpreis 1.250 EUR
Verkauft
Onduidelijk gesign., paardespan 1186
Onduidelijk gesign., paardespan

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
2 Tinnen schenkkannen 2249
2 Tinnen schenkkannen

Ergebnis:

50 EUR

Koektrommel op pootjes 14
Koektrommel op pootjes
Startpreis 575 EUR