Wekker ca. 1900 in notenhouten kast, functioneert niet 19x12x7cm. Cond.: R
Engelse bracket klok met dubbele snek ca. 1900 van mahoniehout met intarsia. Uurwerk gemerkt Salisburg in zeer goede staat 36x28x18cm.
Franse schoolklok ca. 1880, geheel origineel, zwart gepolitoerd. Gongwerk en slagwerk. Compleet met slinger en sleutel. Slagwerk defect 13xø40cm.
Oude Hollandse mahoniehouten Zaanse klok met bronzen ornamenturen, atlas en bel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 66x27x19cm.
Drie gave pendules ca. 1940-1950 met halfuurslagwerk op gongstaven. 1x met 5 gongstaven en 2x met 3 gongstaven (1 slinger mist). In goede originele staat 60x22x15cm., 46x13x23cm. en 23x14x37cm. Cond.:...
Eikenhouten BimBam regelateur met facetgeslepen glas ca. 1920. Slagwerk op 3 gongstaven. In zeer goede originele staat 82x34x18cm.
Decoratief bronzen klokkenstel met porseleinen delen en emaille wijzerplaat in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Duits FHS uurwerk met dubbele bel, in zeer goede staat 32-42cm.
Oude eikenhouten Warmink Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 77x25x16cm.
Oude Hollandse Friese eikenhouten schippertjes klok (handwerk) met slinger, zijwaarts in het uurwerk. Origineel Fries product ca. 1940 in goede originele staat 65x19x16cm.
Grote messing bewerkte pendule ca. 1900 met emaille wijzerplaat. Mooi model, Lasnaad van glazen uurwerk-afsluiting is los en 2 schroeven missen ter bevestiging van uurwerk. verder in goede originele s...
Kleine koekoeksklok 1e helft 20e eeuw. Koplijst gelijmd,1 ketting mist verder in goede originele staat 29x21x14cm.
Franse empire comtoise ca. 1820 met vouwslinger en eikenhouten stoel. Compleet met sleutel, wijzerplaat heeft cracele en chip, verder in goede originele staat 130x25x18cm.
Grote oude notenhout fineer tafelklok, 1e helft 20e eeuw, met maanstand en Pfeilkreuz uurwerk. Wijzerplaat gesign. Thomas Smith London. Kast met bronzen ornamenten. In goede originele staat. 38x25x16c...
Grote antieke porseleinen pendule (8-daags uurwerk) ca. 1870 met vrouwenfiguren, gouddecor en landschapsdecor. Handbeschilderd en onduidelijk Duits gemerkt. Mooie kwaliteit, geen beschadigingen ontdek...
Zeer grote bronzen vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met Orpheus. In uitstekende staat met goedwerkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 63x47x28cm.
Oude bisquit porseleinen pendule van Franklin Mint "Empress Josephine Clock" ca. 1980 in goede originele staat 37x22x15cm.
Gustav Becker wandklok met emaille wijzerplaat (zonder slag) ca. 1900 in goede staat 40x10x12cm.
Duitse regelateur ca. 1880 Junghans, Grunderzeit (zonder paard). Paar houten sierdelen missen, tevens enkele losse delen erbij 70x37x20cm. Cond.: R
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok, ca. 1850 met porseleinen zuilen en knoppen, compleet met kroon. In goede originele staat , 67x15x13cm.
Frans klokkenstel 19e eeuw met kwikslinger, 8-daags uurwerk (gemerkt Societe clusienne S.C.A.P.H. Cluses). Gemaakt van marmer met messing monturen. In goede originele staat 32x19x13cm. en 27x9x8cm.
Frans compositie metalen wekkerklokje (uurwerk incompleet) met voorstelling van een meisje met eend (par Moreau) in goede staat 31x20x12cm.
Notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in zeer goede staat. Uurwerk van C.M. (geen beschadigingen) 86x34x17cm. Cond.: G
Notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in goede originele staat. Uurwerk gemerkt Omnia B.Z. (glas van venster kapot). Compleet met tollen 100x35x18cm. Cond.: G
Italiaanse bronzen strijdwagen klok 2e helft 20e eeuw staand op houten plateau en bronzen pootjes in zeer goede staat 33x34x14cm.