Groot oud Perzisch handgeknoopt kleed met bijzonder Art Deco decor van dieren en bloemen. In redelijke staat 243x176cm.
Prachtig groot oud Perzisch fijn handgeknoopt kleed, veelkleurig met vogels- en floraal decor in zeer goede staat 307x208cm.
Groot oud Perzisch handgeknoopt kleed, fijngeknoopt type Herati. Nieuwprijs was € 4.250,-. In zeer goede staat 254x198cm.
Groot oud Perzisch kleed (Keshan) met lichtblauwe tinten (plaatselijk iets versleten) 250x370cm., nieuwprijs was € 4.690,- Cond.: R
Fijn handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met floraal decor in zeer goede staat 62x43cm.