Willem Weissenbruch (Den Haag 1864 - 1941 Bloemendaal), olieverf op linnen, poldergezicht met windmolen 46x57cm. Cond.: G
Wim Bos (Rotterdam 1906 - ), aquarel op papier, skutsjes op zee 50x70cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 25 en handtekening), Orientaalse voorstelling, poort te Adrianopel 6,5x9,5cm. Cond.: G
Uno Hubert Karlsson (Deense School 1903 - ), olieverf op paneel, interieur met figuren 58x30cm. Cond.: G
A. Slijper ca. 1940, olieverf op linnen, bloemenmarkt Delft met vele figuren 50x70cm. Cond.: R-G
Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), olieverf op linnen, boerenschuur met pluimvee 109x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, zeilboot op ruwe zee 60x80cm. Cond.: G
Louis Bron (Den Haag 1884 - 1959 Leiden), olieverf op paneel, zeilboot bij avondlucht 41x34cm. Cond.: G
Selhorst, olieverf op linnen, pad met berkebomen 30x40cm. Cond.: G
Bac Ferdinand ( 1859 - 1952 Frankrijk), tekening op poapier, figuren op een balkon 29x45cm. Cond.: R-G
Gesigneerd D. Bakhuyzen 1882, olieverf op linnen, romantisch landschap met vee en figuren (oude bedoeking) 40x50cm. Cond.: R-G
J.H. Ronby? 19e eeuw, olieverf op linnen (maroufle), Oosterse haven met figuren 35x56cm. Cond.: G
Guiseppe Zago (Italiaanse School), aquarel op papier, Lago Magiore 37x28cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, watermolen bij Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
Jan Knikker sr. ( 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op paneel, plaggenhut met boer en korenschoven 41x30cm. Cond.: G
Wijnand Bastiaan v. Horssen (Rijswijk 1863 - 1931), olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met huizen en zeilboot 55x37cm. Cond.: G
Michiel Duco Crop ( 1863 Arnhem 1901 Loosduinen), aquarel op papier, Jugendstil stilleven 27x33cm. Cond.: G
Adrianus Marinus Geyp ( 1855 Middelburg - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met vissers bij een sloot en koeien bij een molen. 50x70cm. Cond.: G
Willem George Frederik Jansen (Harlingen 1871- 1949 Blaricum), olieverf op paneel, havengezicht Rotterdam met twee wandelende figuren en hond 21x16cm. Cond.: G
Onduidelijke restsignatuur 19e eeuw, olieverf op paneel, burcht met figuren aan het water (naad in het paneel) 31x39cm. Cond.: R
Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, fantasiefiguur 90x70cm. Cond.: G
Abraham Hulk Junior, olieverf op linnen, polderlandschap met koeien, knotwilgen, windmolen en dorp 77x51cm. Cond.: G
Samuel Mendes da Costa (1845 - 1923), olieverf op paneel, burcht in de bergen met twee figuren 50x33cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, naar Hondecoeter, olieverf op linnen, hoenderhof 95x73cm. Cond.: G