Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, ijsvermaak met vele figuren 40x50cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 90 en handtekening), Orientaalse voorstelling van vrouw op ezel 6,5x9,5cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 25 en handtekening), Orientaalse voorstelling, poort te Adrianopel 6,5x9,5cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 54 en handtekening), Orientaalse voorstelling, ingang van moskee 6,5x10cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 37 en handtekening), Orientaalse voorstelling 8x6cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 66 en handtekening), Orientaalse voorstelling van een kameeldrijver 6x10cm. Cond.: G
Anton Reuvers (Enschede), olieverf op linnen, boerenschuur met landweg en kippen 30x40cm. Cond.: G
Religieus schilderij 19e eeuw, olieverf op linnen, na de kruisafname 59x88cm. Cond.: R-G
Landkaart 17e-18e eeuw door Isaak Tirion van NiederSachsen (ingekleurd), ets op papier, in goede originele staat 34x29cm. Cond.: G
Uno Hubert Karlsson (Deense School 1903 - ), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 60x30cm. Cond.: G
Kai Christensen 71 (Deense School), olieverf op linnen, dorp achter een zeedijk 65x25cm. Cond.: G
Simon Kramer ( 1940 Amsterdam - ), olieverf op linnen, stadsgezicht 60x70cm. Cond.: G
Twee werken van Coen van Breugel 1996 nr. 1/12, zeefdruk op papier, abstracte composities 28x31cm. Cond.: G
Bjarne Landberg (Deense School 1925 - ), olieverf op linnen, impressionistisch landschap met boerenhuizen 37x24cm. Cond.: G
Jan Burssens (1925 Mechelen - 2002), zwarte inkt op papier, fantasie portet 27x35cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (naar August Macke), olieverf op linnen, havengezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G
J. Thorckes? ca. 1900, olieverf op paneel, man met hengel bij bos 14,5x18cm. Cond.: G
Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, tulpen 80x80cm. Cond.: G
Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, figuren in landschap 80x80cm. Cond.: G
Hein Smit (Groningen 1902 - ), gouache op papier, Drentse boerderij 38x27cm. Cond.: G
Hongaarse School (Zolr?) ca. 1900, olieverf op papier, marktvrouw met vele figuren op de achtergrond 17x13cm. Cond.: G
Herman Brood 61/100, zeefdruk op papier, "Shivers wereld sjem" 42x33cm. Cond.: G
Monogram F.B. ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met viooltjes 36x25cm. Cond.: R
Antieke ets en gravure; 1x gravure 18e-19e eeuw "Le Port Vieux D'honfleur" 24x20cm. en 1x ets van Dingemans ca. 1920 van stad met gracht en boten 24x17cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met Malle Jan en boer 24x30cm. Cond.: G
Marina Goodier Timochencko ( 1907 St. Petersburg Rusland - Amerika), aquarel op papier, figuren in de stad 37x27cm. Cond.: G
H.J. Reyers 1983, gouache op papier, 3 figuren en liggend naakt 45x38cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met visser 46x56cm. Cond.: R-G
F. Richelme 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht 24x30cm. Cond.: G
A. Middelhoek 48, olieverf op paneel, Zierikzee 40x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, berkebomen 50x70cm. Cond.: G
Hendriks E. Roodenburg (1895 - Den Haag), ets op papier, stadsgezicht Utrecht 14x24cm. Cond.: G
Twee antieke gravures/etsen 18e eeuw van Zwitserland; 1x landschap Lucerne grave par Masquelier 38x22cm. en 1x Descourtis sculp 60x40cm. Cond.: R
Oude achter-glas schilderij van een heilige met lans te paard 20e eeuw 27x37cm. Cond.: G
Rozen-stilleven 19e eeuw, ongesigneerd, olieverf op linnen 104x43cm. Cond.: M
Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op linnen, abstract landschap 60x40cm. Cond.: G
P. v. Schaik ca. 1930, olieverf op linnen, bospad langs beek 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, schaapskooi met herder en schapen 31x21cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, bergmeer met vissers 16x11cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, zandige landweg 24x30cm. Cond.: G
L. Schongarth ca. 1980, olieverf op linnen, Duits landschap met Fachwerkhuis ø30cm. Cond.: G
Twee ongesigneerde zijde-schilderijen 20e eeuw, 2 paarden (1x goed en 1x beschadigd) 100x74cm. Cond.: R-G
J. van Gaarden ca. 1930, olieverf op paneel, bloemstilleven 14x10cm. Cond.: G
Herman Gerhardt Bernard Post Greve (Apeldoorn 1913 - ), tekening op papier, paardenhoofd 31x24cm. Cond.: G
J. v. Riemsdonk 20e eeuw, olieverf op paneel, 't Kolkje te Amsterdam 12x12cm. Cond.: G
H. Verbeek '39, olieverf op paneel, stilleven met groentes en bloemenvaas 54x41cm. Cond.: G
Decoratieve moderne klok van Mazzot Germany met batterij-functie en houten omlijsting. In goede staat 33x90cm.
Jan Knikker ( 1889 - 1957), olieverf op paneel, boslaan 24,5x28cm. Cond.: G
P. Becker 1923 (Duitse School), aquarel op papier, Schloss Millendonk 45x58cm. Cond.: G
Philip Dillen ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven 62x49cm. Cond.: R
Anton Pieck nr. 134/200, litho op papier, dorpsstraat met cafe Bueno Aires 25x35cm. Cond.: G
Oud Indonesische Kama Sutra, handbeschilderd op bamboe 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 40x26cm.
Helena de Baat, olieverf op linnen, Wilde bloemenpracht. 90x80cm., Cond.G
Bonnefoy ca. 1800, pastel op papier, rococo design 29x38cm. Cond.: G
Oude/Antieke religieuze houtsnede in 15e eeuwse stijl met verzamelaarsstempel. Vermoedelijk later (19e eeuw?), houtsnede op papier 9x13,8cm. Cond.: G
J. Borggreve, olieverf op linnen, oude vrouw met terrine bij kachel 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd?, 19e eeuw, sepia op papier, Hollands riviergezicht met boten en figuren 31x20cm. Cond.: R
H.G. Botermans ca. 1930 (Rotterdam 1888 - 1943 Baarn), aquarel op papier, stilleven met aardewerk, koper etc. 36x26cm. Cond.: G
Duitse School (Gerschringer of Gunslinger?), ets op papier, portret 11x14cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920 (Duitse School), ets op papier, Egyptische vrouw 23x16cm. Cond.: R-G
Heimrad Prem '68 (1934 - 1978 München), seriegrafie op papier, 59x41cm. Cond.: G
Albert Naur '38 (1889 -1973), gemengde techniek op papier, bosgezicht met gekapt hout 68x48cm. Cond.: G
Monogram F.D. ca. 1900, schets op papier, twee figuren "Reyne de Solpan" 19x24cm. Cond.: G
Ernst Bahn (1901 Bonn -), ets op papier, Silberdistel III 25x34cm. Cond.: G
Klein ikoon ca. 1880, olieverf op paneel, voorstelling van een heilige 12x8,5cm. Cond.: R
Laure Malcles-Masereel ( 1911 - 1981), lithografie op papier 45x30cm. Cond.: G