Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

19. Januariveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 3. Januar 2014 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Aquarel winter, Crop
Startpreis 400 EUR

Michiel Duco Crop ( 1863 Arnhem - 1901 Loosduinen), aquarel op papier, winters riviergezicht met roeiers tussen het ijs 47x58cm. Cond.: G

W.B. v. Hoossen
Startpreis 600 EUR

Wijnand Bastiaan v. Horssen (Rijswijk 1863 - 1931), olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met huizen en zeilboot 55x37cm. Cond.: G

Schilderij, Jan van Delden
Ergebnis: 375 EUR

Jan van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vele schepen (2 kleine gaatjes van 2mm.), 40x60cm. Cond.: R-G

Schilderij
Ergebnis: 325 EUR

Ongesigneerd ca. 1800 (Italiaanse School), olieverf op paneel, moeder met kind in de bergen (mooie kwaliteit) 21x29cm.

Simon Maris, kinderen aan strand
Startpreis 600 EUR

Simon Maris (Den Haag 1873 - 1935 Amsterdam), aquarel op papier, twee meisjes in de Hollandse duinen 60x45cm. Cond.: G

Jan Knikker
Startpreis 250 EUR

Jan Knikker sr. ( 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op paneel, plaggenhut met boer en korenschoven 41x30cm. Cond.: G

Grieks icoon
Startpreis 450 EUR

Groot decoratief Grieks icoon, plated en met bladgoud 2e helft 20e eeuw. Gestoken houten omlijsting. Voorstelling van Maria met kind (certificaat verso) 93x69cm. Cond.: G

Schilderij, J. Knikker Jr.
Startpreis 380 EUR

Jan Knikker junior (Leiden 1911 - Den Haag), olieverf op linnen, poldergezicht met molens en visser 60x40cm. Cond.: G

Schilderij, Jaap van Kregten
Ergebnis: 100 EUR

Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, watermolen bij Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G

J. van Rhynnen, straatgezicht
Startpreis 150 EUR

Jan van Rhynnen, olieverf op linnen, dorpsgezicht 35x21cm. Cond.: G

Oscar Larsen
Ergebnis: 180 EUR

Oscar Larsen 1931 ( 1882 - 1972 Denemarken), gemengde techniek op papier, vechtende Romeinen 27x18cm. Cond.: G

Aquarel, Guiseppe Zago
Startpreis 150 EUR

Guiseppe Zago (Italiaanse School), aquarel op papier, Lago Magiore 37x28cm. Cond.: G

Jan, Hovener
Startpreis 750 EUR

Jan Hovener ( 1936 - ), olieverf op paneel, stilleven met poezen 57x42cm. Cond.: G

J.H. Ronby ca. 1880, haven
Ergebnis: 350 EUR

J.H. Ronby? 19e eeuw, olieverf op linnen (maroufle), Oosterse haven met figuren 35x56cm. Cond.: G

Schilderij, G. Westerman
Startpreis 500 EUR

Gerard Westermann (Leeuwarden 1880 - ), olieverf op paneel, Bevrijdingsdag, juichende mensen zwaaiend naar Amerikaanse vliegtuigen 33x22cm. Cond.: G

Schilderij, Indonesisch landschap
Startpreis 90 EUR

B. Koman ca. 1930, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met figuur en rijstvelden 48x70cm. Cond.: G

Romatisch schilderij, D. Bosboom
Ergebnis: 200 EUR

Gesigneerd D. Bakhuyzen 1882, olieverf op linnen, romantisch landschap met vee en figuren (oude bedoeking) 40x50cm. Cond.: R-G

Schilderij, P. v. Delft
Ergebnis: 95 EUR

P. van Delft, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Sint Michaél
Startpreis 350 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Sint Michaél in wapenuitrusting (of Jeanne D'arc?) met prachtige lijst in originele staat 118x77cm. Cond.: R-G

Houtsnede, Salvador Dali
Startpreis 1.000 EUR

Salvador Dali ( 1904 - 1984), ingekleurde houtsnede op papier, "Der Neid aus Dante Göttliche Komödie" 25,5x16,5cm. Cond.: G

Tekening, Bac Ferdinand
Ergebnis: 150 EUR

Bac Ferdinand ( 1859 - 1952 Frankrijk), tekening op poapier, figuren op een balkon 29x45cm. Cond.: R-G

Irmi, papegaai
Startpreis 100 EUR

Irmi '92, litho op papier, papegaaien 70x90cm. Cond.: G

Irmi 92, Toekan
Startpreis 150 EUR

Irmi '82, litho op zijde? (druk op zijde?), toekan 97x97cm. Cond.: G

Schilderij, Selhorst, berkenpad
Ergebnis: 70 EUR

Selhorst, olieverf op linnen, pad met berkebomen 30x40cm. Cond.: G