Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

19. Januariveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 3. Januar 2014 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Theo Wolvecamp, wasco
Ergebnis: 100 EUR

Atelier Theo Wolvecamp 1992 (Hengelo 1925 - Amsterdam 1992), pastel op papier, abstracte compositie 50x23cm. Cond.: G

Herman Brood
Ergebnis: 75 EUR

Herman Brood 13/200 (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), litho op papier, item Collect Killer 27x22cm. Cond.: G

J.J.H. van Leeuwen, strand
Startpreis 425 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

J.J.H. van Leeuwen, strand
Startpreis 325 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: G

Schilderij, riviergezicht
Ergebnis: 300 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren bij avond 30,5x23,5cm. Cond.: G

Schilderij, 3 figuren in bos
Ergebnis: 300 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, 3 figuren in een bos 25x22cm. Cond.: G

Schilderij, herberg bij rivier
Startpreis 250 EUR

G. Hawelkes (of Hamelkes) 19e eeuw (Duitse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met vele figuren 35x30cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw met druiven
Startpreis 250 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, vrouw met druiven 13x20cm. Cond.: G

Schilderij, Italiaans landschap
Ergebnis: 250 EUR

Italiaanse School 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier, boten en figuren 32x22cm. Cond.: G

Schilderij, Italiaans landschap
Ergebnis: 250 EUR

Italiaans landschap 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren 32x22cm. Cond.: G

Schilderij, Rasmus
Startpreis 125 EUR

A. Rasmussen (Noorwegen of Zweden), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 31,5x19cm. Cond.: R

Schilderij v. de Meer, paarden
Ergebnis: 75 EUR

Schilderij v. de Meer, olieverf op linnen, landschap met paard en veulen 50x70cm. Cond.: G

Hongaars schilderij
Ergebnis: 50 EUR

Hongaarse School (Zolr?) ca. 1900, olieverf op papier, marktvrouw met vele figuren op de achtergrond 17x13cm. Cond.: G

Schilderij, Theo Hoogens
Startpreis 30 EUR

Theo Hoogers ca. 1940, olieverf op linnen, herder met komende schapen 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, A.M. Gijp
Ergebnis: 575 EUR

Adrianus Marinus Geyp ( 1855 Middelburg - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met vissers bij een sloot en koeien bij een molen. 50x70cm. Cond.: G

Schilderij
Ergebnis: 250 EUR

Schilderij, koe

Schilderij, bomen bij brug
Ergebnis: 90 EUR

Schilderij, bomen bij brug