Antiek zilveren besamin houder eind 18e eeuw, gekeurd Frankfurt am Main (door R.H. Roetger Herfurth, keur is een adelaar met 13 eronder, 13 lood, zie tardij blz. 38). De besamin houder werd gebruikt b...
Antieke Hollands zilveren presenteerbeker, rondom gecontourneerd, op ovale voet met gelobd drijfwerk. Gestempeld met oud belastingstempel voor oude grote werken (gekroonde V). Voet: 8x6cm., H. 12cm., ...
Antieke Hollandse bijbel met Hollands zilveren beslag en sloten en jasseron draagketting, 835/000, begin 1800 MT.: Joh.Rooth, Amsterdam. 12x17x5.5cm., Cond.:U
Ebbenhouten (met zilver) jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:G
Zilveren liggend nijlpaard met kleine robijntjes in de ogen. Russisch fabrikaat, 88 zolotniks ( 916/000). L. 8cm., ca. 67gr. Cond.:U
Zilveren 4-lichts kandelaar op 8-kantige voet, kleine schade. Kon. Ned. Edelmetaalbedrijven van Kempen, Begeer en Vos ca. 1920, 925/000, 10,5x15x28cm.
Antieke zilveren art-deco schaal 835/000 met ebbenhoutengrepen en gecontourneerde rand op ovale voet. Oud belastingstempel V. 35x18.5x10cm., ca. 554gr. incl. 2 greepjes. Cond.:U
Antiek Hollands zilveren kluwenmandje, rondom ajourgezaagd op vierkante bandvoet. Hengsel en rand zijn handgegraveerd 835/000. Jaarletter: Q: 1875. MT.: Jacob van Wijk, Amsterdam. 8.5x8.5x4cm,.Ca. 43g...
Antieke Hollandse bijbel uit 1851 met blauw stoffen omslag en gouden bijbelslot. 9x16x5cm., Cond.:U
Zes zilveren bekers, 835/000 op voet met steden afbeeldingen. 13xø 5.5cm., Totaalgewicht ca. 828gr., Cond.:U
Twintig antieke Hollands zilveren knopen met handgegraveerde paradijsvogelafbeelding 835/000 stempel eind 1800 (dolfijn) Totaalgewicht ca. 56gr.
Kristallen parfumflacon met gouden voet, kraag en dop, met kristallen stopje. Gaaf en compleet. Hollands 14krt. 585/000. 11.5xø3.5cm., Cond.:U
Antiek 800/000 zilveren wijwaterbakje met stel opendraaiende deurtjes, voorzien van diverse gedreven bijbelse afbeeldingen. Ca. 97gr., ca. 15x5cm.
Grote 19e eeuwse plated messing bouilloir (chocoladekan) in originele staat met medaillon en monogram 41x25x27cm. Cond.: G
Stel geslepen kristallen zoutvaatjes met omgeslagen rand en voorzien van amandel-en ruitslijpsdel, op vierkante zilveren voet met 4 klauwpootjes. Onbekende keuren. Voet ca. 6x6cm.vaatje 9.5xø7cm
Oosters zilveren tabaksdoos met los deksel waarin diverse halfedelstenen, evenals rondom de omtrek van de doos, 835/000, ca. 192 gr. inclusief de stenen, 9.5x6.5x3cm., Cond.:U
Prachtige oude plated met glazen schaaltjes, verdeel/partyschaal met beugel, 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 27x32x36cm.
Hollands antiek parfumflesje op voet met gouden dop en kraag en gouden gegraveerd medaillon aan voorkant. H.9.5cm., Cond.:U
Zilveren bord met op de bodem groot wapen van Enschede, 835/000 Jaarletter: K: 1945/1946, MT.: Zilverfabriek Voorschoten ø26cm., ca. 528gr.
Hollands zilveren miniatuur carrousel met bewegende paarden, 835/000 Amsterdam, ca. 82gr., 9xø6.5cm., Cond.:U
Oud zilveren handgesmeed bord/schaal met gecontourneerde rand, 835/00, ø28cm., ca. 630gr., Cond.:U
Vijf zilveren miniatuur paardewagens, 835/000. Totaal gewicht ca. 126gr.
Antiek Hollands zilveren bruidegompijpje in de vorm van een zevenklapper, 835/000 MT.: onduidelijk leesbaar. L. 10cm., Cond.:U
Bijzonder mooi antiek inktstel uit 1889, zwart basement op 4 bolpoten waarin zilveren gewei, plaat met inscriptie en 2 kristallen flacons met zilveren dop en montuur, 835/000. Maat basement: 29x21cm.,...
Vier zilveren miniaturen: man met melkkar MT.: E.J.Brinkert, Zwolle, bakkerskar MT.: Niekerk, Schoonhoven, Amsterdams biervat op kar en Hollands zilveren kruiwagen. Allen 835/000 Totaalgewicht ca. 75g...
Twee Hollands zilveren miniatuur fotolijstjes 835/000 MT.:Hooijkaas, Schoonhoven, 4x6.5cm en 2.5x4.5cm., en een Hollands zilveren zoutvaatje met blauw glazen inzetbakje en lepeltje. 835/000, zilvergew...
Vijf zilveren miniaturen: kermisattraktie, Amsterdam, hobbelpaard Amsterdam, kind met hoepel en kind op schommel MT.: Hooijkaas, man op velocipede 835/000 totaal gewicht ca. 74gr., Cond.:U
Twee zilveren opengewerkte flessenbakken met druivenrankmotief. Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten, 835/000, 4.5xø10.5cm., ca. 258gr.
Antiek geslepen kristallen parfumfles, in foudraal, met Hollands gouden dop en kraag voorzien van stopje. Met romantische foto afbeelding. L 9cm., Cond.:U.
Antieke ovale Jugendstil plated jardiniere versierd met guirlandes en floraal gedreven rand, op vier pootjes in de vorm van eikels. Fraai spits hengsel en originele geslepen binnenbak. Gemerkt: OX WMP...
Drie zilveren miniaturen: Hollands zilveren molenbeker met draaibare wieken, camera op statief naar antiek voorbeeld en ronde vogelkooi op standaard van Hooijkaas, Schoonhoven 835/000 Totaalgewicht ca...
Lot divers zilveren bestek, 835/000, diverse jaarletters en MT. 3 Tafellepels, 2 dessertlepels, 4 tafelvorken en 1 dessertvork. Samen ca. 492gr.
Bijzondere sigarendoos met 835/000 zilveren applicaties van o.a. brug bij Culemborg, met stoomtrein en inscriptie T.v.R. Toegeschreven aan MT.: Jacobus van Geelen &Zn., Voorschoten ca. 1870
Fraaie zes-vlaks geslepen kristallen peperstrooier op gegraveerde 835/000 zilveren voet en zelfde montuur met dop. MT.: H.S.de Leeuw, 's-Hertogenbosch, 1863, ca. 14xø6cm.
Mooie grote Engels sterling zilveren sauskom op ovale voet, 925/000 MT.: Goldsmiths, 18.5x9x11cm., ca. 291gr., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren lodereindoosje, rondom gecontourneerd en gegraveerd met aan de voorkant een medaillonschildje, 835/000. Jaarletter: T:1853. 3.5x2.5x4cm., Cond.:U
Drie Hollands zilveren miniaturen : stoof op driepoot met ketel, Amsterdam, Spinnewiel, Hooijkaas Schoonhoven en pathefoon MT.:onduidelijk 835/000 Totaal gewicht ca. 104gr.
Kristallen schaal met ruitslijpsel en Hollands zilveren hengsel, 835/000 Jaarletter: D: 1863, MT.: Joost Even, Amsterdam. ø29cm.,. Cond.:U
Divers Hollands zilveren bestek; 8 vorken en 2 lepels 835/000. Diverse Merktekens en jaarletters, samen ca. 500gr. Cond.: U
Antiek kristallen parfumflesje, compleet met stopje en gouden kraag en dop. H. 12cm., Cond.:U
Lot bestaande uit: plated terrine, 2 zilveren breipendoppen in de vorm van slofjes, een zilveren rozenkrans in zilveren doosje met hangeroog uit 1939 en een zilveren antiek kistje rondom met de hand g...
Fraaie geslepen en geëtste dekselcoupe (minimale randschade) op gegraveerde 835/000 zilveren voet . Deksel met 835/000 zilveren knop. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken, ca. 1860. 20xø11cm.
Fraai geslepen kristallen bakje met o.a. Russisch- en waaierslijpsel, staat op 4 pootjes en met fraai floraal gedreven 835/000 zilveren heft. Birmingham 1904, 5x12cm.
Vier Hollands zilveren miniaturen: haardstel op standaard, Hooijkaas, Schoonhoven, wafelijzer Niekerk Schoonhoven, Blaasbalg en veger en blik met oud belastingstempel "J"Totaalgewicht ca. 58gr. Cond.U
Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G
Zilveren grote natfruitschep en taartschep. Rijkelijk bewerkt met fruitmotieven, Buitenlands makelij 835/000, L.ca. 23cm., Totaal gewicht ca. 168gr.
Drie zilveren miniaturen 925/000: locomotief, motorfiets en velociipede, samen ca. 127gr., Cond.:U
Twee mooie Engels sterling zilveren vazen op voet, getorteerde motieven met bewerkt gedreven motieven, waarin medaillon 925/000, MT.: W&H, 16xø5.5cm., Cond.:U