Twee grote bronzen 19e eeuwse ridderfiguren (mooie kwaliteit) met originele patina; 1x figuur met grote knots en sabel en 1x figuur met hoorn en hellebaard in zeer goede staat 42-43cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld 19e eeuw van L. gregoire, voorstellend een edele heer met zwaard. In goede originele staat met mooie patina 49cm.
Joris Verdonkschot (nr. 5/8), groot bronzen figuur op marmeren sokkel, gesigneerd Allegreho, in zeer goede staat 52x20x12cm.
Groot bronzen figuur ca. 1910 van Paul Philippe ( 1870 - 1930 Frankrijk), voorstellend een naakte dame in goede originele staat 50cm. Cond.: G
Zwaar antiek bronzen beeld, voorstellend een smid. Arquis par la Ville de Paris Le Travail. Mooie patina en in zeer goede staat 34x19x18cm.
Zeer groot antiek beeld ca. 1880 "La Foprce domptee caput manum Ducit", gesigneerd E. Picault. Compositie metaal op marmeren voet 83cm. Cond.: G
Zeer groot compositie metalen figuur ca. 1870, voorstellend een smid. Onduidelijk gesigneerd in goede originele staat (1 vinger is los) 97xø30cm.
Prachtig Art Deco beeld ca. 1920, gesigneerd Lorenzl, beschilderd en plated. Voorstellend een moeder met kind en bloemen. Geheel gemonteerd op marmeren voet (diverse soorten marmer) in zeer goede orig...
Wasili Fedorowitsch Torokin ca. 1900 (Russisch) Kyrilysch gesigneerd. Gietijzer, brons gepatineerd, voorstellend een kozak met vrouw op paard. In goede originele staat 21x18x9cm.
Grote bronzen Art Deco stijl kat met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon in goede staat 46x17x25cm.
Twee Franse figuren ca. 1870 "Jardinier en La Boureur" van compositie metaal, bronskleurig gepatineerd in goede originele staat 39-40cm.
Vijf oude Oosterse bronzen figuren 20e eeuw; 4x boedha en 1x zetel, in goede originele staat 15-26cm.
Barok figuur 18e eeuw kerkelijk, houtgesneden met beschildering. Waarschijnlijk Zuid Duitsland in originele staat 62x22x15cm. Cond.: G
Bronzen figuur uit 1931, monogram C.F.H. '31, expressionistisch beeld voorstellend een bok met kind. Mooie patina in zeer goede staat 23,5x9x18cm.
Bronzen buste van een Arabier (ongesigneerd) met mooie patina in goede staat 32cm.
Grote oude compositie metalen olifant met bronskleurige patina en zwart-marmeren sokkel ca. 1930 in goede staat 43x40x16cm.
Antiek beeld, voorstellend een vrouwelijke kikker met kledij ca. 1900. Figuur is mogelijk van compositie metaal, in goede staat 14x7x8cm.
Groot bronzen masker met zwart marmeren voet 21e eeuw in de stijl van Salvador Dali, gesigneerd Dali in goede staat 40x25x21cm.
Grote Art Deco stijl bronzen roofvogel gemonteerd op zwart marmeren voet 21 eeuw, gesigneerd Ernst Barlach in goede staat 33x32x17cm.
Decoratieve bronzen figuur op zwart marmeren voet, gesigneerd August Moreau 2e helft 20e eeuw in goede staat 45cm.
Decoratief bronzen figuur, 21e eeuw met marmeren voet, gemerkt: Milo, voorstellend leeuwin. 18x35x12cm.
Bronzen figuur, 21e eeuw, met marmeren voet. Griekse vrouw op canape, gemerkt: A.Canova. 20x31x12.5cm.
Oud houtgesneden Chinese boedha-figuur 20e eeuw in goede staat 48x24x25cm.
Bronzen olifant 21e eeuw in de stijl van Salvador Dali 30x30x11cm. Cond.: G
Art Deco stijl bronzen lijster met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd M. da Costa in goede staat 31x19x12cm.
Bronzen stier in Art Deco stijl, 21e eeuw met zwart marmeren voet in goede staat 19x30x12cm.
Bronzen paard met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Lafebre in goede staat 23x32x11cm.
Vruchtenhouten 19e eeuws engelhoofd met vleugels. In goede originele staat 19x78x8cm.
Hougesneden 19e eeuwse St. Nicolaas 1e helft 19e eeuw met originele polychromie. Vingers en stuk arm mist 29cm. Cond.: R
Decoratieve bronzen balletdaqnseres op zwart marmeren voet, 21e eeuw gesign.: A.Leonard, in goede staat. 28cm.
Drie oude Afrikaanse figuren, 2x brons en 1x hout 20e eeuw in goede staat 41-47cm.
Bronzen stier 21e eeuw in de stijl van Picasso in goede staat 14x25x5cm. Cond.: G
Decoratieve bronzen stier 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 21x20x8,5cm.
Oude bronzen buste van een Romein op marmeren sokkel ca. 1920 in goede staat 32x19x10cm.
Indonesisch houtgesneden figuur met koperdraad inleg 20e eeuw, voorstellend een man met fruit. In goede originele staat 34cm.
Bronzen stier 21e eeuw in de stijl van Picasso in goede staat 14x25x5cm. Cond.: G
Vijf delen 19e eeuw; 2x slachtmuldes, 1x botervat, 1x muldekapbijl (Dissel), 1x haardtreef. Alles in goede originele staat 22-97cm.
Kavel van zeven gegoten metalen dieren; 6x plated, 1x koper 6-14cm. Cond.: G
Drie antieke Chinese houtgesneden figuren gemonteerd op houten voet ca. 1900 of ouder 8-10cm. Cond.: G
Bronzen danseres op marmeren voet met onleesbaar gietstempel, vermoedelijk midden 20e eeuw in zeer goede staat 14cm. Cond.: G.
Twee oude Ghanese houten sculpturen Ashanti. In goede originele staat 27-41,5cm. Cond.: G
Oud bronsje voorstellend een liggend figuur 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 21x9x7cm.
Oude bronzen buste (voorstellend Louise Brongniart), gesigneerd Moreau 20e eeuw met zwart marmeren voet in goede staat, 26cm.
Oude houtgesneden figuur van heilige met duiven 20e eeuw in goede staat 28cm.
Oud Chinees bronzen hoofd van een man, gemonteerd op marmeren voet ca. 1930. In goede staat
Twee Chinese houtgesneden figuren ca. 1900; 1x man met karper en 1x oude wijze Chinees 21-22cm. Cond.: G
Oude bronzen 4-armige boedha, 1e helft 20e eeuw of ouder ca. 14cm. Cond.: G