Diese Webseite verwendet Cookies

19. Januariveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 3. Januar 2014 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ets, Wilhelm Heinfahn 1519
Ets, Wilhelm Heinfahn
Startpreis 40 EUR
Gravure, Helmut Ackermann 1521
Gravure, Helmut Ackermann
Startpreis 40 EUR
Verkauft
5x Troggen 2275
5x Troggen

Ergebnis:

50 EUR

Bronzen beeld, olifant met tijger 5000
Bronzen beeld, olifant met tijger
Startpreis 575 EUR
Bronzen houtklover 5001
Bronzen houtklover
Startpreis 1.500 EUR
Verkauft
2 Bronzen beelden 5002
2 Bronzen beelden

Ergebnis:

1.200 EUR

Bronzen beeld, geliefden 5003
Bronzen beeld, geliefden
Startpreis 2.250 EUR
Terracotta figuur, 18e eeuw 5004
Terracotta figuur, 18e eeuw
Startpreis 1.200 EUR
Beeld met ivoor, mijnwerker 5005
Beeld met ivoor, mijnwerker
Startpreis 850 EUR
Verkauft
5 Aziatische bronzen 5006
5 Aziatische bronzen

Ergebnis:

200 EUR

Beeld, soldaat 5007
Beeld, soldaat
Startpreis 225 EUR
Bronzen beeld 5008
Bronzen beeld
Startpreis 1.100 EUR
Weens brons, 2 honden 5009
Weens brons, 2 honden
Startpreis 90 EUR
Antiek figuur, Arabier 5010
Antiek figuur, Arabier
Startpreis 150 EUR
Weens bronsje, 3 vogeltjes 5011
Weens bronsje, 3 vogeltjes
Startpreis 150 EUR
Beeld, Moreau 5012
Beeld, Moreau
Startpreis 1.400 EUR
Verkauft
Groot beeld 5013
Groot beeld

Ergebnis:

450 EUR

Plated beeld 5014
Plated beeld
Startpreis 200 EUR
Groot bronzen beeld 5015
Groot bronzen beeld
Startpreis 1.980 EUR
Bronzen boedha op leeuw 5016
Bronzen boedha op leeuw
Startpreis 300 EUR
Beeld, vissen 5017
Beeld, vissen
Startpreis 80 EUR
Bronzen vogel 5018
Bronzen vogel
Startpreis 90 EUR
Verkauft
Bronzen beeld, Philipp 5019
Bronzen beeld, Philipp

Ergebnis:

725 EUR

Bronzen naakte dame 5020
Bronzen naakte dame
Startpreis 60 EUR