Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

20. Aprilveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 11. April 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren pepermuntdoosje
Ergebnis: 130 EUR

Rond 835/000 zilveen pepermuntdoosje met streepdecor en gegraveerde zon op het deksel. MT.: S.T.Reitsma, Lemmer anno 1829, ø 4.5cm., ca. 16gr.

Theezeef + lekbakje
Startpreis 25 EUR

Theezeef compleet met lekbakje, gemerkt Gero Zilmeta en theekan met onderschotel gemerkt WMF en diverse keuren.

Carneoolcollier met zilver
Startpreis 65 EUR

Collier van Carneool met zilveren 835/000 knopjes. Een collier bestaande uit 15 gefacetteerde carneolen, ø 14 mm, met om en om een zilveren bewerkt knopje, ø 7 mm. Voorzien van een onedele sluiting.

2 Franse borden
Startpreis 10 EUR

Twee oude Franse Limoges porseleinen borden 20e eeuw en 8-kantig; 1x Chateau Coslaborg Saint Estephe (handbeschilderd) en 1x Chateau Lascombes Margaux (handbeschilderd) 24x24cm. Cond.: G

Hummel figuur
Startpreis 20 EUR

Oude Duits porseleinen Goebel figuur "Bizerba", "Justitia mit Waage" (zonder weegschaal?) ca. 1990, in goede staat 23cm.

2 Delen Zwiebelmuster
Ergebnis: 25 EUR

Twee delen Duits porselein met Zwiebelmuster motief 1e helft 20e eeuw; 1x stad Meissen dekselterrine 16xø23cm. en 1x natfruitschaal ongemerkt (chip dekselrand) 7xø19,5cm. Cond.: R-G

Schilderij, Jennings
Startpreis 100 EUR

Geo Jennings ca. 1930 (Engelse School), olieverf op linnen, Engels landschap met watermolen Cond.: R-G

3 Houtsnedes, Jaap Weijand
Startpreis 50 EUR

Drie houtsnedes van Jaap Weijand (Amsterdam 1886 - 1960), houtsnedes op papier, 3 religieuze voorstellingen met figuren 12x13cm. en 20x20cm. Cond.: G

Ongesigneerd, watermolen
Startpreis 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op paneel, landschap met watermolen 40x50cm. Cond.: G

Ring WG briljant jade
Startpreis 520 EUR

Ring WG 750/000, met briljant en jade. Opengewerkte ring met aan de bovenzijde een bewerking met 18 briljanten en 5 jadestenen. ca 6,2 gr ø 57

Armband WG gourmet
Startpreis 700 EUR

Armband WG 585/000 gourmetschakel. Zware armband met gourmetschakel, breedte 5,8 mm, dikte 3 mm, voorzien van bakslot met veiligheden. ca 31,7 gr lengte 18,5 cm. Nieuw

Jugendstil stoel
Ergebnis: 80 EUR

Duitse antieke, Jugendstil beschilderde, Bretterstuhle. Gesigneerd H. Dankwürth München. Bekleed met bruin leder. In goede originele staat 83x35x25cm.

Bloedkoralen collier 3 rij
Ergebnis: 400 EUR

Bloedkoralencollier met GG 585/000 mooie ovale sluiting. Collier bestaande uit 3 rijen met ronde bloedkoralen, ø 5 mm, bevestigd aan een mooie ovale GG sluiting, 25x19mm, met in het midden een ovale b...

4-Rij bloedk. armband
Startpreis 200 EUR

Bloedkoralen armband met GG 585/000 sluiting. Bloedkoralen armband 4 rijen, tonnetjes kralen ø 4 mm, bevestigd aan fijn ronde GG 585/000 bloemsluiting met in het midden een bloedkoraal. Aan de sluitin...

Schilderij, H. Oberhauser
Startpreis 40 EUR

H. Oberhäuser ca. 1950, olieverf op linnen, portret Elizabeth Taylor 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw aan tafel
Startpreis 70 EUR

J. Goorhuis ca. 1900, olieverf op linnen, oud interieur met lezende vrouw (prachtige vergulde lijst) 70x50cm. Cond.: R

2 Modeprenten
Startpreis 30 EUR

Twee gravures op papier 19e eeuw, handgekleurd. 1826 Costumes Parisiens, 1826 Costumes Allemand et Francois. 12x18 cm., Cond.:G

Kristallen jardiniere
Startpreis 50 EUR

Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, in houder met handgrepen en op staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. CA. 20.5cm.

Zilveren botermes
Startpreis 35 EUR

Zilveren botermes 835/000, getorste steel met parelheft, MT.: J.H.Schijfsma, Sneek anno 1900 met exportkeur. L. 20cm., ca. 43gr.

Ring GG Toermalijn
Startpreis 400 EUR

Ring GG 585/000 met Toermalijn. Brede ring, 10 mm, met 3 toermalijn carrees omlijnd met briljanten, totaal ca 0.33ct W/VS, ca 10.6gr ø 54

Ring GG saffier briljant
Startpreis 400 EUR

Ring GG 750/000 met saffier en briljant. Ring met slag waarin meerdere trapezium geslepen diamanten, tot ca 0.30 crt, zitten. In het midden zit een ovale blauw saffier, 6,4x 4,7 mm. ca 5,5 gr ø 56

Zilveren loddereindoosje
Startpreis 130 EUR

Antiek ovaal Hollands zilveren loddereindoosje met monogram schildje, rondom bewerkt met bandmotieven, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: W: 1856, MT.: P.R.Cabboes, Leeuwarden, ca. 16gr., 3.5x3x3.5cm., C...

Broche briljant saffier, robijn
Ergebnis: 180 EUR

Elegante broche WG 585/000 met briljant saffier en robijn. Fijn staafbroche met schild. In de schild zitten 3 rijtjes met robijnen en saffieren. Verder zitten er over de hele broche briljanten. ca 1,9...

5-Rij bloedk. halssnoer
Startpreis 1.150 EUR

Bloedkoralen collier, 5 rijen met antieke GG 585/000 sluiting. Mooi bloedkoralen collier, 5 rijen met koraal in de vorm van tonnetjes in diverse groottes. De snoeren zijn bevestigd aan een antiek GG m...