Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

20. Aprilveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 11. April 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Diverse boeken
Ergebnis: 110 EUR

Kavel antiquarische boeken o.a; Anno 1724 oudheden en gestichten van Groningen en Groningerland door Christiaan Vermey 1724, 1x anno 1788 Wienerisches Kochbuch in sechs ablage verteilt, 5x Oeuvres de ...

Metaal-ikoon, Pokrov
Startpreis 250 EUR

Koperen Russisch ikoon 19e eeuw met emaille beschildering ca. 1800 Pokrov 19x10,7x0,3cm. Cond.: R-G

Lampje met vrouwenhoofden
Startpreis 120 EUR

Bronzen lampenvoet met vrouwenkoppen en losse bronzen vergulde vrouw in Art Nouveau stijl 20e eeuw met witglazen kap 46xø22cm. Cond.: G

Grammofoon speler
Ergebnis: 80 EUR

Decoratieve oude trechter grammofoon 2e helft 20e eeuw "His Masters Voice". Aandrijfslinger mist 62x48x35cm. Cond.: R-G

Diverse miniaturen, tin
Ergebnis: 20 EUR

Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 2,5-10cm.

2 Kannen, 19e eeuw
Ergebnis: 20 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse kannen; 1x tin met hengsel en 1x koper met hengsel in goede originele staat 17-22cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Ergebnis: 25 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

Zuil met adelaar
Ergebnis: 50 EUR

Hoge cement-gegoten zuil met adelaar (2-delig) 2e helft 20e eeuw 152cm. Cond.: G

Hartebeest
Ergebnis: 400 EUR

Hartebeest (Afrika: Bubale Male), geprepareerd met officiële papieren in zeer goede staat 105x43x74cm.

2 Chinese plaquettes
Startpreis 40 EUR

Twee Chinese houtgehakte wandplaquettes ca. 1900 met benen figuren in goede staat 39x24x1cm.

3 Koetslampen
Ergebnis: 25 EUR

Drie koetslampen ca. 1900, oxidatie en beschadigd 50-55cm. Cond.: M-R

Houten ton
Ergebnis: 25 EUR

Antiek eikenhouten vat met metalen banden in goede staat 36xø24cm. Cond.: G

Divers messing deurbeslag
Ergebnis: 60 EUR

Kavel oud en antiek messing deurbeslag en deurkrukken (diverse sets), Empire stijl etc. Cond.: G

Laarzenknecht
Ergebnis: 25 EUR

Gietijzeren 19e eeuwse laarzenknecht (om laarzen uit te trekken) 19x29x23cm. Cond.: G

Camee schelp
Startpreis 50 EUR

Zeldzame cameeschelp-tafellamp ca. 1900 met Jugendstil decor van vrouw met bloem (snoer is erbij). Afschroefbare houten voet voor de lamp. in goede originele staat 17xø10cm.

Kris, Indonesië
Ergebnis: 50 EUR

Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in zeer goede staat 48cm. Cond.: G