Koperen Russisch ikoon 19e eeuw met emaille beschildering ca. 1800 Pokrov 19x10,7x0,3cm. Cond.: R-G
Bronzen lampenvoet met vrouwenkoppen en losse bronzen vergulde vrouw in Art Nouveau stijl 20e eeuw met witglazen kap 46xø22cm. Cond.: G
Decoratieve oude trechter grammofoon 2e helft 20e eeuw "His Masters Voice". Aandrijfslinger mist 62x48x35cm. Cond.: R-G
Twee vroeg 19e eeuwse kannen; 1x tin met hengsel en 1x koper met hengsel in goede originele staat 17-22cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.
Hoge cement-gegoten zuil met adelaar (2-delig) 2e helft 20e eeuw 152cm. Cond.: G
Drie koetslampen ca. 1900, oxidatie en beschadigd 50-55cm. Cond.: M-R
Antiek eikenhouten vat met metalen banden in goede staat 36xø24cm. Cond.: G
Kavel oud en antiek messing deurbeslag en deurkrukken (diverse sets), Empire stijl etc. Cond.: G
Gietijzeren 19e eeuwse laarzenknecht (om laarzen uit te trekken) 19x29x23cm. Cond.: G
Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in zeer goede staat 48cm. Cond.: G