Neuhausen ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met heide 69x60cm. Cond.: R
Zilveren salade couvert, bekroond met hand gegraveerde adelaars en swastika's, 835/000 L.ca.23cm., Ca. 140gr.
Twee grote zilveren kaars kandelaren, vermoedelijk 18e eeuw, gemerkt met 13 lood voet mooi rondom bewerkt in barok stijl. 33.5x13.5x13.5cm., voeten zijn gevuld. Cond.:G
Monogram J.W. 1935, aquarel op papier, stilleven met vergiet, ketting en kamelenbeeldje 32x32cm. Cond.: G
P. Renard 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht Katwijk met figuren 30x40cm. Cond.: G
Creolen WG/GG 750/000,bezet met 6 briljanten. De creolen, 18 mm, zijn gemaakt met een strakke dikke WG buitenzijde en een GG randje aan de binnenzijde. Aan de voorzijde van de creool zitten 3 briljant...
Zeer mooi en compleet 6-delig Hollands zilveren theeservies met parelmotief op comfoor met theezeefje aan tuit, staand op dienblad met zilveren rand 835/000, Grootkeur, gemaakt vanaf 1926, van Kempen,...
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, interieur met figuren in 18e eeuwse stijl 120x60cm. Cond.: G
Gesigneerd M.B.S. '99 (leerling Riemko Holtrop), acryl op papier, abstracte compositie 55x80cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken wandborden-rek ca. 1880 met figuren, wapens en rankendecor 65x103x9cm. Cond.: G
Theezeef compleet met lekbakje, gemerkt Gero Zilmeta en theekan met onderschotel gemerkt WMF en diverse keuren.
Collier van Carneool met zilveren 835/000 knopjes. Een collier bestaande uit 15 gefacetteerde carneolen, ø 14 mm, met om en om een zilveren bewerkt knopje, ø 7 mm. Voorzien van een onedele sluiting.
J.W. van Trirum, olieverf op paneel, spelende poezen 18x24cm. Cond.: G
Ring WG 750/000, met briljant en jade. Opengewerkte ring met aan de bovenzijde een bewerking met 18 briljanten en 5 jadestenen. ca 6,2 gr ø 57
Armband WG 585/000 gourmetschakel. Zware armband met gourmetschakel, breedte 5,8 mm, dikte 3 mm, voorzien van bakslot met veiligheden. ca 31,7 gr lengte 18,5 cm. Nieuw
Bloedkoralen armband met GG 585/000 sluiting. Bloedkoralen armband 4 rijen, tonnetjes kralen ø 4 mm, bevestigd aan fijn ronde GG 585/000 bloemsluiting met in het midden een bloedkoraal. Aan de sluitin...
Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, in houder met handgrepen en op staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. CA. 20.5cm.
Zilveren botermes 835/000, getorste steel met parelheft, MT.: J.H.Schijfsma, Sneek anno 1900 met exportkeur. L. 20cm., ca. 43gr.
Geo Jennings ca. 1930 (Engelse School), olieverf op linnen, Engels landschap met watermolen Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op paneel, landschap met watermolen 40x50cm. Cond.: G
H. Oberhäuser ca. 1950, olieverf op linnen, portret Elizabeth Taylor 30x40cm. Cond.: G
Twee gravures op papier 19e eeuw, handgekleurd. 1826 Costumes Parisiens, 1826 Costumes Allemand et Francois. 12x18 cm., Cond.:G
Ring GG 585/000 met Toermalijn. Brede ring, 10 mm, met 3 toermalijn carrees omlijnd met briljanten, totaal ca 0.33ct W/VS, ca 10.6gr ø 54
Oorhangers, GG 750/000 met Briljant en Parel. Oorstekers in de vorm van een slag met daarin 21 Baquette geslepen diamanten ca. 0.16 crt. Onderaan de oorstekers hangen 2 mooie Zuidzee parels ø 10/11 mm...