Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

20. Aprilveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 11. April 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, Neuhausen
Startpreis 40 EUR

Neuhausen ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met heide 69x60cm. Cond.: R

Zilveren slacouvert
Startpreis 125 EUR

Zilveren salade couvert, bekroond met hand gegraveerde adelaars en swastika's, 835/000 L.ca.23cm., Ca. 140gr.

2 Zilveren kandelaren
Startpreis 800 EUR

Twee grote zilveren kaars kandelaren, vermoedelijk 18e eeuw, gemerkt met 13 lood voet mooi rondom bewerkt in barok stijl. 33.5x13.5x13.5cm., voeten zijn gevuld. Cond.:G

Aquarel, J.W. 1935
Startpreis 30 EUR

Monogram J.W. 1935, aquarel op papier, stilleven met vergiet, ketting en kamelenbeeldje 32x32cm. Cond.: G

Schilderij, Katwijk aan zee
Startpreis 350 EUR

P. Renard 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht Katwijk met figuren 30x40cm. Cond.: G

Creolen WG/GG briljant
Startpreis 475 EUR

Creolen WG/GG 750/000,bezet met 6 briljanten. De creolen, 18 mm, zijn gemaakt met een strakke dikke WG buitenzijde en een GG randje aan de binnenzijde. Aan de voorzijde van de creool zitten 3 briljant...

Zilveren theeservies
Ergebnis: 660 EUR

Zeer mooi en compleet 6-delig Hollands zilveren theeservies met parelmotief op comfoor met theezeefje aan tuit, staand op dienblad met zilveren rand 835/000, Grootkeur, gemaakt vanaf 1926, van Kempen,...

Schilderij met figuren
Ergebnis: 40 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, interieur met figuren in 18e eeuwse stijl 120x60cm. Cond.: G

Riemko Holtrop
Startpreis 60 EUR

Gesigneerd M.B.S. '99 (leerling Riemko Holtrop), acryl op papier, abstracte compositie 55x80cm. Cond.: G

Eiken bordenrek
Startpreis 60 EUR

Eikenhouten gestoken wandborden-rek ca. 1880 met figuren, wapens en rankendecor 65x103x9cm. Cond.: G

Theezeef + lekbakje
Startpreis 25 EUR

Theezeef compleet met lekbakje, gemerkt Gero Zilmeta en theekan met onderschotel gemerkt WMF en diverse keuren.

Carneoolcollier met zilver
Startpreis 65 EUR

Collier van Carneool met zilveren 835/000 knopjes. Een collier bestaande uit 15 gefacetteerde carneolen, ø 14 mm, met om en om een zilveren bewerkt knopje, ø 7 mm. Voorzien van een onedele sluiting.

Van Trirum
Startpreis 300 EUR

J.W. van Trirum, olieverf op paneel, spelende poezen 18x24cm. Cond.: G

Ring WG briljant jade
Startpreis 520 EUR

Ring WG 750/000, met briljant en jade. Opengewerkte ring met aan de bovenzijde een bewerking met 18 briljanten en 5 jadestenen. ca 6,2 gr ø 57

Armband WG gourmet
Startpreis 700 EUR

Armband WG 585/000 gourmetschakel. Zware armband met gourmetschakel, breedte 5,8 mm, dikte 3 mm, voorzien van bakslot met veiligheden. ca 31,7 gr lengte 18,5 cm. Nieuw

4-Rij bloedk. armband
Startpreis 200 EUR

Bloedkoralen armband met GG 585/000 sluiting. Bloedkoralen armband 4 rijen, tonnetjes kralen ø 4 mm, bevestigd aan fijn ronde GG 585/000 bloemsluiting met in het midden een bloedkoraal. Aan de sluitin...

Kristallen jardiniere
Startpreis 50 EUR

Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, in houder met handgrepen en op staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. CA. 20.5cm.

Zilveren botermes
Startpreis 35 EUR

Zilveren botermes 835/000, getorste steel met parelheft, MT.: J.H.Schijfsma, Sneek anno 1900 met exportkeur. L. 20cm., ca. 43gr.

Schilderij, Jennings
Startpreis 100 EUR

Geo Jennings ca. 1930 (Engelse School), olieverf op linnen, Engels landschap met watermolen Cond.: R-G

Ongesigneerd, watermolen
Startpreis 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op paneel, landschap met watermolen 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, H. Oberhauser
Startpreis 40 EUR

H. Oberhäuser ca. 1950, olieverf op linnen, portret Elizabeth Taylor 30x40cm. Cond.: G

2 Modeprenten
Startpreis 30 EUR

Twee gravures op papier 19e eeuw, handgekleurd. 1826 Costumes Parisiens, 1826 Costumes Allemand et Francois. 12x18 cm., Cond.:G

Ring GG Toermalijn
Startpreis 400 EUR

Ring GG 585/000 met Toermalijn. Brede ring, 10 mm, met 3 toermalijn carrees omlijnd met briljanten, totaal ca 0.33ct W/VS, ca 10.6gr ø 54

Oorhangers,GG parel briljant
Startpreis 800 EUR

Oorhangers, GG 750/000 met Briljant en Parel. Oorstekers in de vorm van een slag met daarin 21 Baquette geslepen diamanten ca. 0.16 crt. Onderaan de oorstekers hangen 2 mooie Zuidzee parels ø 10/11 mm...