Monogram G.H.B. olieverf op linnen, Amsterdams stadsgezicht met postkoets en figuren op straat 60x90cm. Cond.: G
Abraham Hulk Junior, olieverf op linnen, polderlandschap met koeien, knotwilgen, windmolen en dorp 77x51cm. Cond.: G
Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G
Decoratieve engelbuste 2e helft 20e eeuw gemaakt van kunststof (cement-kleur) 65cm.
Twee antieke messing houtbakken met handgrepen in goede originele staat ø32-ø40cm.
Drie oude Chinees porseleinen schotels ca. 1900 (gemerkt) met figuur- en vlinderdecor in goede staat ø22,6cm.
Grote 19e eeuwse capucijner vaas met 2 Chinese landschappendecors. Rand van voet beschadigd 25xø10cm. Cond.: R
Notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in zeer goede staat. Uurwerk van C.M. (geen beschadigingen) 86x34x17cm. Cond.: G
Groot antiek ivoren Maria beeld ca. 1900 in goede staat H.: 36cm.
Antiek ivoren bewerkte slagtand met als voorstelling een Afrikaanse dames-buste. Erg mooie kwaliteit 35cm. Cond.: G
Vier schaalmodellen van tractors (ERTL) schaal 1:16 met originele doos; 1x Fordson Model F (872), 1x Case "800" (693), 1x McCormick Farmall (250) en 1x Massey-Harris 44 (1133)
Kavel met 12 schaalmodellen ERTL 1:43 van tractors. Modellen: 2555, 2513, 2527, 2512, 2554, 5598, 2526, 2511, 2529, 2528, 2566 en 5599. De dozen zijn geopend geweest, modellen zijn nog in goede staat.
Zakhorloge GG 585/000, met GG jasseroncollier. Fijn zakhorloge, ø 25 mm, met fraai bewerkte achterzijde met diamanten. Het horloge hangt aan een GG jasseroncollier, 2.7 mm. ca 20,2 gr
Horloge Ivens & Sohne met bruin leren band. Zilverkleurige horloge bezet met zirconia's op de plaat en in de lunette. ø 36 mm Nieuw
Kristallen 3-delige bowlpot (sterslijpsel)19e eeuw; onderschotel, bowlpot en sleef. Minimale chips bij bowlpot 36xø21cm. Cond.: R-G
Twee grote en twee kleine zilveren schaaltjes met parelmotief versierd, 835/000, 9.5x2 cm. en 2x4cm. ca. 133gr.
Porseleinen 13-delig koffieservies, gemerkt B en N met goud- en bloemendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk)
Oude Wilesco stoommachine, type D10. In originele doos 80-er jaren, compleet en licht bespeeld 16x27x21cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuws haardscherm met gobelin en floraal decor in redelijke staat 114x63x30cm.
Lutheraanse 19e eeuwse bijbel anno 1898 "Alten und Neuen Testaments, Halle A.G." met plated messing bijbelbeslag en lederen band (band licht ingescheurd) 8x15x22cm. Cond.: R-G
Antiek porseleinen tafel petroleumlamp, 19e eeuw, met putti en opgewerkte bloemen, stijl gelijmd, beschadigingen aan bloemen en vingers. 33xø12cm.
Duitse KPM porseleinen kop&schotel met gouddecor en opschrift "Für den Hausherrn" ca. 1900 in goede staat 8xø14cm.
Duitse Kathe Kruse pop, Jeanette 1981 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse robijnrode glazen vazen met handgeschilderd goude putti-decor 30,5xø12cm. Cond.: G