Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

20. Aprilveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 11. April 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4x Tractor ERTL
Ergebnis: 50 EUR

Vier schaalmodellen van tractors (ERTL) schaal 1:16 met originele doos; 1x Fordson Model F (872), 1x Case "800" (693), 1x McCormick Farmall (250) en 1x Massey-Harris 44 (1133)

12x Tractors (ERTL)
Ergebnis: 90 EUR

Kavel met 12 schaalmodellen ERTL 1:43 van tractors. Modellen: 2555, 2513, 2527, 2512, 2554, 5598, 2526, 2511, 2529, 2528, 2566 en 5599. De dozen zijn geopend geweest, modellen zijn nog in goede staat.

Stoommachine in doos
Ergebnis: 70 EUR

Oude Wilesco stoommachine, type D10. In originele doos 80-er jaren, compleet en licht bespeeld 16x27x21cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Jeanette
Startpreis 75 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Jeanette 1981 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G

Armand Marseille 390 A5/0M
Startpreis 150 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt Made in Germany 390 A5/0M. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine ogen en donkerbruin haar. Geleed lichaam (11 geledingen) met losse polsjes H.: 29-30cm.

3 Chin. schotels
Startpreis 30 EUR

Drie oude Chinees porseleinen schotels ca. 1900 (gemerkt) met figuur- en vlinderdecor in goede staat ø22,6cm.

Vaas + bloempot
Startpreis 50 EUR

Grote Jugendstil keramieken groen geglazuurde vaas met goudkleurig pauwendecor ca. 1900 en 1x majolica jardiniere ca. 1880 (haarscheuren en stukje gelijmd) 17-57cm. Cond.: R_G

Kathe Kruse, Ottilie
Ergebnis: 120 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Ottilie 1983 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G

Capucijner vaas
Ergebnis: 140 EUR

Grote 19e eeuwse capucijner vaas met 2 Chinese landschappendecors. Rand van voet beschadigd 25xø10cm. Cond.: R

Regelateur
Startpreis 100 EUR

Notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in zeer goede staat. Uurwerk van C.M. (geen beschadigingen) 86x34x17cm. Cond.: G

2 Imari vazen
Ergebnis: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen ca. 1800 met decor van flora-, bloemen- en landschap (gesigneerd). 2 Oorgrepen zijn gerestaureerd H.:45cm. Cond.: R

Zilveren boedha
Startpreis 250 EUR

Chinese zilveren boedha 19e eeuw (opgevuld) in zeer goede originele staat 14x9x6cm.

Tiffany stijl hanglamp
Ergebnis: 40 EUR

Oude Tiffany stijl hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 25xø29cm.

Gebr. Heubach 7603
Startpreis 250 EUR

Pop van Gebr. Heubach, gemerkt Heubach 6 Germany 7603. Biscuit porseleinen hoofdje met blauw-grijs geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Composiet geleed Toddlerlijf (11 geledingen) met gelede hande...

Porseleinen buste
Startpreis 190 EUR

Grote oude gipsen buste van Donatello 1e helft 20e eeuw in goede staat 60x40x36cm.

Heinrich Handwerck, Walküse
Startpreis 150 EUR

Heinrich Handwerck pop, gemerkt op hoofd 8 Walküse Germany. Biscuit porseleinen hoofd met gaatjes in de oren, open mond en 4 boventandjes. Blauwe slaapogen en roodbruine pruik. Composiet lichaam (11 g...

Stoof + Ketel
Startpreis 15 EUR

Antieke 4-delige koperen stoof en ketel in goede originele staat 38x28xø19cm.

Steiff Teddy clown
Ergebnis: 35 EUR

Gelimiteerde Steiff Teddy Clown (replica van 1926 model) 80-er jaren, onbespeeld in doos 40cm. Cond.: G

Schildersezel
Ergebnis: 50 EUR

Mahoniehouten schildersezel 20e eeuw in goede staat 80x43x20cm.

7 Diverse poppen
Ergebnis: 55 EUR

Zeven diverse poppen in doos, onbespeeld; 1x schildpad klassik collection, 2x indianenpoppen met lederen kleding, 2x Effanbees Oranje Blossom Joyce Stafford (Chinese poppen), 1x Puddin Maddam Alexande...

Kathe Kruse, Gisela
Ergebnis: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Gisela 1981/1982 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Irmela
Ergebnis: 75 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Irmela 1986 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G

Wanddecoratie, hout
Startpreis 30 EUR

Grote oude Duitse eikenhouten gestoken wandplaquette 1e helft 20e eeuw met tekst "War an mich glaubt dem will ich die Krone des ewigen Lebens geben" 5xø65cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Otto
Ergebnis: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Otto 1981 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G