Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes (gesigneerd); 1x met Chinees jongentje in landschap 4,5xø6,2cm. en 1x figuren met balspel 5xø6,2cm. Cond.: G
Kavel van 28 munten van 1/2 Cent Nederland, diverse jaren Cond.: ZFR
Vurenhouten 19e eeuwse kinderstoel, blauw overgeschilderd in goede staat 130x60x60cm.
Oude Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor 20e eeuw (gesigneerd). In goede staat 9,5x17,5xø11cm.
Monogram H.v.H. ca. 1930, houtsnede op papier, twee liggende leeuwinnen 27x18cm. Cond.: G
Hollandse Louis Seize 18e eeuwse commode van massief eikenhout met origineel beslag 85x100x53cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten bijbelstandaard ca. 1880 Grunderzeit in goede staat 103x53x30cm.
Zilveren salade couvert, bekroond met hand gegraveerde adelaars en swastika's, 835/000 L.ca.23cm., Ca. 140gr.
Zilveren miniatuur van een bezembinder zittend op een kruk, Maker: CA Stont Rotterdam anno 1976, 835/000 H.: 3cm.
Messing Jugendstil bureaulamp, gemonteerd op marmer ca. 1910, in goede staat 40x11x25cm.
Taps toelopend kristallen flaconnetje met Engels zilveren dop en blauw bewerkte bovenzijde 925/000, 6xø3cm. Cond.: U
Twee oude Chinese glazen snuifflesjes (Peking glas?); 1x met eekhoorndecor en 1x met haandecor 20e eeuw 7-7,5cm. Cond.: G
Oude keramieken bloempot met zuil, gemerkt Staffordshire England (ca. 1950) met bloemdecor. In goede staat 89xø33cm.
Geo Jennings ca. 1930 (Engelse School), olieverf op linnen, Engels landschap met watermolen Cond.: R-G
Renard (Franse School), olieverf op papier, marktgezicht met vele figuren en ballonnen 55x45cm. Cond.: R-G
Antiek broodmes met Hollands zilveren heft, bewerkt met buiten taferelen en bekroond met jachthond, 835/000, Groot keur L. ca.35cm.
Twee 19e eeuwse witmarmeren wand- of haardconsoles (1 chip) 38x13x10cm. Cond.: G
Kristallen flacon met handgegraveerde Engels zilveren dop (925/000) 13xø3cm. Cond.: U
Twee Frans porseleinen schaaltjes 20e eeuw met bloemen- en gouddecor. Gemerkt G.D.A. France 3x13,5x9,5cm.
Mahoniehouten oor-fauteuil met prachtige goudkleurige stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 107x69x83cm.
Wortelnoten Louis Quinze stijl vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. In zeer goede originele staat 210x150x45cm.
Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, in houder met handgrepen en op staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. CA. 20.5cm.
Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd