Kavel oud en antiek messing deurbeslag en deurkrukken (diverse sets), Empire stijl etc. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen vaas, midden 20e eeuw, met decor van bloesemtakken en vogels (gesigneerd) 46xø22cm. Cond.: G
Gietijzeren 19e eeuwse laarzenknecht (om laarzen uit te trekken) 19x29x23cm. Cond.: G
Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in zeer goede staat 48cm. Cond.: G
Delfts keramieken 18e eeuwse polychrome schotel met tuindecor (randschades) ø30cm. Cond.: R
Originele Rozenburg bolle vaas ca. 1900 uit Den Haag, genummerd L135. met floraal decor (oude haarlijn) 7xø12,5cm. Cond.: R
Erotisch keramieken kikker-sculptuur op houten sokkel. Gesigneerd J. Cock 20e eeuw in goede staat 12x18,5x7,5cm.
Duits porseleinen aap-dirigent met muziekstandaard. Gemerkt met een kroon en daaronder een Z 20e eeuw. In goede staat 10-20cm.