Aparte zeldzame barnsteen met meerschuim tabakspijp uit de 19e eeuw met origineel lederen foedraal in goede originele staat 8x14x2,5cm.
Oude Italiaanse accordeon, Renate Massoni Italy ca. 1950 in zeer goede originele staat 40x46x20cm.
Twee Duitse Gerold porseleinen figuren (Bavaria) ca. 1950; 1x naakte dame met reekits en 1x zittende dame met gala-jurk 15-21cm. Cond.: G
Imari porseleinen 19e eeuwse tafellamp-voet in goede staat 34xø17cm.
Keramieken schenkeend ca. 1900, onduidelijk gemerkt in goede staat 32cm.
Pierre Doutreleau ca. 1980 ( 1938 - Franse School), olieverf op linnen, schepen in een kanaal 55x37cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, vrouw in kubistische ruimte 60x80cm. Cond.: G
Imari porseleinen 19e eeuwse vaas (8-kantig) met bloemvaasdecor in goede staat 25x13x13,5cm.
Russische ikoon, 19e eeuws, Maria met kindje Jezus (oudere restauratie). 31x35.3x3cm., Cond.:R/G
Fraaie ovaal gewelfde broodmand met ajourgezaagde parelrand 835/000, Keur: Buitenlandse werken van beging 1900, rand heeft een oude reparatie ca. 31x19.5cm., Ca. 217gr., Cond.:G
Antieke Hollands zilveren gedenklepel bekroond met driemaster, 8535/000, Jaarletter: K: 1819, MT.: onduidelijk, L. 18cm., ca. 43gr. Cond.:U
Grote Hollandse 17e eeuwse statenbijbel uit 1643 door Jacob Pieter, wachter op den Dam Amsterdam. Eerste bladzijden zijn beschadigd, lederen band is beschadigd 13x43x27cm. Cond.: R
Pop van Gebr. Heubach, gemerkt Heubach 6 Germany 7603. Biscuit porseleinen hoofdje met blauw-grijs geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Composiet geleed Toddlerlijf (11 geledingen) met gelede hande...
Heinrich Handwerck pop, gemerkt op hoofd 8 Walküse Germany. Biscuit porseleinen hoofd met gaatjes in de oren, open mond en 4 boventandjes. Blauwe slaapogen en roodbruine pruik. Composiet lichaam (11 g...
Ring GG 750/000 met brilant. Fantasie ring met twee bredere kanten waartussen een wat grotere briljant gezet is. In de beide zijkanten zitten diverse briljanten pave gezet. totaal ca 0.38 crt ca 5.5 g...
Miniatuur-portret met ivoren omlijsting (gesigneerd) 14,5x11,5cm. Cond.: G
Keramieken 19e eeuws servies met wapen en monogram E.F. bestaande uit; grote kan, kleine kan, 4 kop&schotels en 2 losse schotels. Onderin gemerkt B.L. en letter K (1 minimale chip) 6-21cm. Cond.: G
Vier Hollandse platelen vazen, Oud Hollands plateel handwerk 2e helft 20e eeuw met floraal decor 19-22cm. Cond.: G
Gelimiteerde Steiff Teddy Clown (replica van 1926 model) 80-er jaren, onbespeeld in doos 40cm. Cond.: G
Antieke miniatuur met bewerkte koperen lijst 13x7cm. Cond.: R-G
Twee oude Delftse Porseleyne fles vaasjes, gesigneerd 20e eeuw in goede staat 15-18cm. Cond.: G
Monogram G.H.B. olieverf op linnen, Amsterdams stadsgezicht met postkoets en figuren op straat 60x90cm. Cond.: G
Geslepen kristallen strooibus op 835/000 zilveren voet. Montuur en dop met parelrand en knop ( 835/000), voorzien van florale-en meandergraveringen. MT.: K.Schuurman, Amsterdam ca. 1890. H. 14cm.
Zeven diverse poppen in doos, onbespeeld; 1x schildpad klassik collection, 2x indianenpoppen met lederen kleding, 2x Effanbees Oranje Blossom Joyce Stafford (Chinese poppen), 1x Puddin Maddam Alexande...