Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

20. Aprilveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 11. April 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lampje met vrouwenhoofden
Startpreis 120 EUR

Bronzen lampenvoet met vrouwenkoppen en losse bronzen vergulde vrouw in Art Nouveau stijl 20e eeuw met witglazen kap 46xø22cm. Cond.: G

Grammofoon speler
Ergebnis: 80 EUR

Decoratieve oude trechter grammofoon 2e helft 20e eeuw "His Masters Voice". Aandrijfslinger mist 62x48x35cm. Cond.: R-G

Lot diverse sieraden
Ergebnis: 20 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit 2 horloges, een pulsar en citizen, 2 plaatarmbanden, onedel en 3 gespen.

Diverse miniaturen, tin
Ergebnis: 20 EUR

Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 2,5-10cm.

Delfts bont bord
Startpreis 45 EUR

Delfts keramieken 18e eeuwse polychrome schotel met tuindecor (randschades) ø30cm. Cond.: R

Heubach 8413
Ergebnis: 100 EUR

Heubach karakterpop, gemerkt 8413(langs bovenrand hoofd) en 2 Heubach 41 Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met open/dicht mondje, 2 boventandjes, blauwe slaapogen en donkerblond pruikje. Geleed bab...

Schilderij, naar Otto Eerdelman
Startpreis 180 EUR

Schilderij naar Otto Eerelman ca. 1900, olieverf op paneel, boerenstel met paard 27x17cm. Cond.: R-G

Schilderij, zingende vrouwen
Startpreis 350 EUR

J. van Loo ca. 1880, olieverf op linnen, zingende vrouwen in een kerk 50x75cm. Cond.: R

Collier hanger edelstenen
Startpreis 70 EUR

Collier zilver 925/000 met hanger met edelstenen. Hartvormige hanger, 33x29 mm, volledig bezet met diverse citrienen, wittopaas, blauw topaas, amethist en granaat., bevestigd aan een fijn slangcollier...

4x Hummel
Startpreis 75 EUR

Vier Hummel figuren: 1x Ich bring dir was, nr. 479, 9cm. (1979-1990) Cond.: U, 1x Herzlich wilkommen, nr. 793 (1990-1999), 10cm. Cond.: U, 1x ABC Stunde, nr. 2087 B (1999-2008) 9cm. Cond.: U en 1x mei...

Jumeau Dep. 9
Ergebnis: 310 EUR

Jumeau pop, gemerkt DEP. 9. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine slaapogen (echte wimpers) en lichtbruin haar. Composiet lijf (11 geledingen) met gelede handjes en losse polsjes H.: 50cm.

Evert Rabbers
Startpreis 200 EUR

Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), olieverf op paneel, vaas met margrieten 50x60cm. Cond.: G

2x Kathe Kruse
Startpreis 80 EUR

Twee Duitse Kathe Kruse poppen, licht bespeeld; Däumlinchen 23-26cm. Cond.: R-G

2 Kannen, 19e eeuw
Ergebnis: 20 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse kannen; 1x tin met hengsel en 1x koper met hengsel in goede originele staat 17-22cm.

Plateel rozensteker
Startpreis 50 EUR

Originele Rozenburg bolle vaas ca. 1900 uit Den Haag, genummerd L135. met floraal decor (oude haarlijn) 7xø12,5cm. Cond.: R

Zilver
Startpreis 400 EUR

Uitgebreide reisnecessaire in Weense lederen koffer bestaande uit: zilveren handspiegel, 2 zilveren haarborstels, 2 zilveren kledingborstels en een zilveren schuiver. Tevens in de pleet: 8 glazen flac...

20 Smeedijzeren sleutels
Ergebnis: 25 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

Jan Toorop
Startpreis 120 EUR

Jan Toorop, lithografie op papier, mijnwerker 69x62cm. Cond.: G

Armand Marseille 1894 AM 9 DEP
Startpreis 200 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt op hoofd 1894 AM 9 DEP. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine handgeblazen ogen en donkerbruine pruik. Composiet lijfje (11 geledingen) met gelede h...

Aardewerk beeld, J. Cock
Startpreis 90 EUR

Erotisch keramieken kikker-sculptuur op houten sokkel. Gesigneerd J. Cock 20e eeuw in goede staat 12x18,5x7,5cm.

Zuil met adelaar
Ergebnis: 50 EUR

Hoge cement-gegoten zuil met adelaar (2-delig) 2e helft 20e eeuw 152cm. Cond.: G

Collier met zirconiahanger zilver
Startpreis 40 EUR

Collier, zilver 925/000, met zirconiahanger. Slangcollier met ovale hanger bestaande uit 3 verlopende ovaaltjes met in de middenste zirconia's, 24x35 mm. Lengte collier 41 cm. ca12.6 Nieuw

Schilderij, interieur
Ergebnis: 3.100 EUR

J.B. Madou 1852 (Jean Baptiste Madou 1796 - 1870), olieverf op paneel, oudere man maakt jonge vrouw het hof 34x45cm. Cond.: G

100+ Schaalmodellen
Ergebnis: 130 EUR

Kavel met meer dan 100 (plastic) schaalmodellen van auto's, vrachtwagens, etc. Verschillende merken en condities, o.a: Wiking, Siku (erg interessante modellen), etc.