Oude Deense keramieken plaquette, gemerkt Söholn Bornholm Denmark Stentön nr. 3541. Voorstellend een vrouw in kledendracht met meerkleurig glazuur 43x20x3cm. Cond.: G
Vier Chinese gemberpotten 19e eeuw met landschapsdecor 9xø9cm. Cond.: G
Oud Engels keramieken 7-delige gebaksset met caketablet ca. 1930 met floraal decor. Gemerkt Blossom Phoenix England. 14,5x18,5cm. en 30x14,5cm. Cond.: G
Grote oude keramieken vis-schaal en deksel met haring erop ca. 1920. Gemerkt Swanborn, in goede staat (bakfout) 13x30x15cm.
Vier 19e eeuwse ingekleurde Franse gravures op papier, statie portretten 21x11cm. Cond.: G
Henk van Weerd 1941, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G