Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

20. Aprilveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 11. April 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Armleunstoelen
Ergebnis: 150 EUR

Twee oude Indonesische teakhouten handgestoken armleunstoelen met pitriet zitting en rugleuning in goede staat 90x60x75cm.

Spiegel, zilverkleurige lijst
Ergebnis: 150 EUR

Grote spiegel ca. 1870 met zilverkleurige lijst 170x93cm. Cond.: G

Wortelnoten naaitafel
Ergebnis: 150 EUR

Duitse Grunderzeit notenhout fineer naaitafel ca. 1880, oude wormaantasting in de poot 81x45x56cm. Cond.: M

Lederen oorfauteuil
Ergebnis: 140 EUR

Prachtige blauw lederen armleunstoel (Chesterfield) met koperen nagels en houten poten 20e eeuw 100x75x85cm. Cond.: G

Chinese hocker
Ergebnis: 140 EUR

Oude Chinese handgestoken piedestal (voor vaas of bloempot) met marmeren blad 1e helft 20e eeuw 100x35x34cm. Cond.: G

Mahonie naaitafel
Ergebnis: 140 EUR

Duitse Biedermeier naaitafel ca. 1840 van mahoniefineer op eiken. In goede originele staat met getorste poten 79x29x53cm.

3 Stoelen
Ergebnis: 135 EUR

Drie stoelen ca. 1900; 2x massief eikenhout in barokstijl 107x52x50cm. en 1x verguld houten stoel in Louis Seize 100x46x53cm. Allen in goede originele staat

Armstoel
Ergebnis: 130 EUR

Oude armleunstoel 20e eeuw met goede stoffering 113x65x70cm. Cond.: G

Wandtafeltje
Ergebnis: 130 EUR

Oude wortelnoten fineer wandtafel met lade en bandintarsia. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x33x90cm.

2 Armstoelen
Ergebnis: 130 EUR

Twee eikenhouten handgestoken armleunstoelen met gevlochten rugleuning en zittingen ca. 1880 in zeer goede staat 120x58x65cm.

Eikenhouten ladenkastje
Ergebnis: 125 EUR

Eikenhouten archiefkastje, stijlmeubel 21e eeuw met 8 lades in zeer goede staat 90x40x50cm. Cond.: G

5 Eetkamerstoelen
Ergebnis: 120 EUR

Vijf antieke biedermeier stoelen met biezen bekleding in goede originele staat 100x42x43cm.

Vitrinekast
Ergebnis: 120 EUR

Oude Engelse mahoniehouten Art Deco vitrinekast ca. 1930 met glazen schappen in goede staat 125x87x30cm.

Onderstuk kabinet
Ergebnis: 120 EUR

Hollands onderstuk van een mahoniefineer empire kabinet ca. 1820 (zijkanten met schade) 100x140x55cm. Cond.: R

4 Stoelen
Ergebnis: 120 EUR

Vier handgestoken stoelen met gevlochten rugleuning en zitting ca. 1880. In zeer goede originele staat 112x40x50cm.

Gestoken kastje
Ergebnis: 110 EUR

Frans eikenhouten gestoken kastje ca. 1890 met leeuwekoppen en floraal decor 108x30x50cm. Cond.: G

Biedermeier tafel
Ergebnis: 100 EUR

Mahoniehout fineer 19e eeuwse Biedermeier tafel (recentelijk gerestaureerd) in goede staat 70xø116cm.

Grote stoel
Ergebnis: 100 EUR

Mahoniehouten oor-fauteuil met prachtige goudkleurige stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 107x69x83cm.

Hangoor-tafel
Ergebnis: 100 EUR

Zware eikenhouten hangoor-kloostertafel ca. 1930 in goede originele staat 130x130x78cm.

Rooktafeltje + setje
Ergebnis: 100 EUR

Aparte koperen rooktafel ca. 1930 Art Deco met roodmarmeren blad en 3-delige koperen tabaksset (paar lichte deukjes). In goede originele staat 64xø50cm.

2 Engelse stoelen
Ergebnis: 100 EUR

Twee mahoniehouten armleunstoelen 2e helft 20e eeuw (stijlmeubels) in Engelse stijl 89x50x55cm.

Theekastje, Indonesië
Ergebnis: 100 EUR

Oud Indonesisch handgestoken teakhouten theekastje, zijkanten ook met glas 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x80x48cm.

Empire stijl spiegel
Ergebnis: 100 EUR

Zeer grote massief mahoniehouten empire-stijl halspiegel ca. 1880, 2e periode met goudkleurige houten applicaties en parelrand. In goede staat 200x120cm.