Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

20. Aprilveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 11. April 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Copier Whiskyglas
Ergebnis: 80 EUR

Zeldzame Hollandse A.D. Copier whiskyglas met 8-kantige groene voet 12xø9cm. Cond.: G

2 Copier ribbelvazen
Ergebnis: 80 EUR

Twee mooie oude Copier glazen geribbelde vazen (rookglas) 16xø12cm. en 23xø14cm. Cond.: G

Glazen vaas, Maastricht
Ergebnis: 60 EUR

Grote glazen pompoenvormige vaas (Maastricht), blauw-paars van kleur (1 chip in binnenrand) 25xø22cm. Cond.: R

Copier ribbelvaas
Ergebnis: 60 EUR

Grote oude groene geribbelde Copier glazen vaas (1 chip) 22xø15cm. Cond.: R

Glas-in-Lood raam
Ergebnis: 50 EUR

Oude ronde gebrandschilderde glas-in-lood venster met als voorstelling een engtel en Latijnse tekst ø53cm. Cond.: G

Divers kristal
Ergebnis: 50 EUR

Vijftien delen antiek waaierkristal (minimale chips 8-11cm. Cond.: R-G

Krist. bowlpot + lepel
Ergebnis: 50 EUR

Kristallen 3-delige bowlpot (sterslijpsel)19e eeuw; onderschotel, bowlpot en sleef. Minimale chips bij bowlpot 36xø21cm. Cond.: R-G

2 Tafelstukken
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke plated tafelsets met kristal en glas: 1x olie-, azijn-, mosterd- en zoutstel. 28x16x10cm. en 1x kandijsuiker-set 20x23x10cm. Cond.: G

2 Bierkruiken
Ergebnis: 40 EUR

Twee Duitse glazen bierpullen met tinnen deksels ca. 1880, historisme. H.: 17-18cm. Cond.: G

Glazen servies
Ergebnis: 35 EUR

Prachtige kristallen geslepen glazen 48x (bij elkaar horend) 20e eeuw met hetzelfde slijpsel in goede staat

2x Jugendstil glaswerk
Ergebnis: 35 EUR

Twee antieke Jugendstil vazen met gouddecor; 1x groen glas (nr. 140/359, chip) en 1x blauw glas (gesigneerd Sellin a R., chip) 10,5-20cm. Cond.: R

Glas-in-Lood venster
Ergebnis: 35 EUR

Decoratieg glas-in-lood venster met als voorstelling een specht 20e eeuw. 55x55cm. (1 klein groen glas rechtsonder is kapot) Cond.: R

Glazen bakje
Ergebnis: 35 EUR

Aparte Art Deco glazen bonbonschaal (glasfusing) ca. 1930 met duiven opgewerkt (ongemerkt) 15xø18cm. Cond.: G

2 Kristallen karaffen
Ergebnis: 35 EUR

Twee 19e eeuwse kristallen karaffen met amandelslijpsel, 1 stop binnenin stukje af 34-37cm. Cond.: R-G

Glazen vaas
Ergebnis: 30 EUR

Oude glazen vaas 20e eeuw, gemerkt CdA in goede staat 25x16x16cm.

3 Lampekapjes
Ergebnis: 30 EUR

Drie Jugendstil lampenkappen ca. 1900 (minimale chips) 14x12cm. Cond.: G

Opaline kaststel
Ergebnis: 30 EUR

cm. Cond.: R-Driedelig 19e eeuws opaline glazen handbeschilderd kaststel ca. 1870. 1x Vaas beschadigd bij voet 2

7 Delen kristal
Ergebnis: 30 EUR

Zeven delen kristal o.a; karaffen, dekseldozen en tafelstuk 20e eeuw 11-25cm. Cond.: G

Boheemse bokaal
Ergebnis: 30 EUR

Grote 19e eeuwse Boheems glazen bokaal, tweekleurig met goud- en bloemendecor 21x11,5cm. Cond.: G

Kristallen schaal
Ergebnis: 30 EUR

Waaierkristallen 19e eeuwse schaal met plated hengsel (beugel is verbogen, kristal is heel) 20xø20cm. Cond.: R-G

3 Delen glas
Ergebnis: 30 EUR

Drie delen oud glaswerk; 1x geslepen dekselcoupe (chip af), 1x geschulpte bruin-glazen vaas en 1x Orrefors Sweden schaal 13-38cm. Cond.: R-G

Opaline kaststel
Ergebnis: 30 EUR

Driedelige opaline glazen 19e eeuwse handbeschilderd kaststel in goede staat 23-35cm.

5 Roemers + waterkan
Ergebnis: 25 EUR

Kavel van 6 delen ou bewerkt kristal; 5x facetgeslepen en gegraveerde wijnglazen en 1x 19e eeuws schenkkannetje met plated montuur 14-16cm. Cond.: G

Kristallen bokaal
Ergebnis: 25 EUR

Duitse kristallen bokaal met gravering rondom "Gluck, Freude, Glaube, Hoffe, Liebe", minimale beschadiging voet 14,8xø8cm.