Oude Hollandese eikenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 61x60x16cm.
Oude handgestoken rococo stijl stoelstoel, midden 20e eeuw met goede velours stoffering 92x47x50cm.
Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met etage. Massief eikenhout in goede originele staat 70x47x70cm.
Wortelnoten fineer salontafel ca. 1920 met glasplaat, staand op gebogen klauwpoten in goede staat 59x98x54cm.
Oude kinder fauteuil 2e helft 20e eeuw. Verguld houtgestoken met roze velours stoffering 82x55x60cm. Cond.: R
Grote ijzeren kinderwieg ca. 1900, staand op wieltjes 180x106x55cm. Cond.: G
Antieke verstelbare armleunstoel met velours stoffering in goede originele staat 119x70x64cm.
Hollands 19e eeuws Biedermeier mahoniehouten penantkast met gebogen front (krimpnaden) 100x97x50cm. Cond.: R
Eikenhouten bijzettafel ca. 1910, staand op gebogen klauwpoten in goede staat 44x58cm.
Aparte Indonesische teakhouten handgestoken thuisbar met rondom snijwerk (voorstellingen van figuren in landschap). Bargedeelte is opklapbaar, ondergedeelte voor flessen met houders. Zijkanten en hoek...
Vier handgestoken stoelen met gevlochten rugleuning en zitting ca. 1880. In zeer goede originele staat 112x40x50cm.
Twee eikenhouten handgestoken armleunstoelen met gevlochten rugleuning en zittingen ca. 1880 in zeer goede staat 120x58x65cm.
Eikenhouten dressoir ca. 1920 met lijstwerk en parelrand. Losse opzet met vlechtwerk, 2 deuren en 2 lades. In goede originele staat 160x128x55cm.
Prachtige houtgestoken Hollandse armleunstoel met goede gobelin stoffering en kussen ca. 1880. In zeer goede staat 114x62x78cm.
Handgestoken bijzettafel ca. 1880 met gedraaide poten in goede staat (blad bewerkt) 48x33x33cm.
Eikenhouten theekastje ca. 1900 met los dienblad en geslepen glas in zeer goede staat 78x63x44cm.
Grote halspiegel ca. 1870, zwart met bladgoud (links beschadigd) 132x75cm. Cond.: M
Hollands 19e eeuwse Biedermeier vitrinekastje van grenenhout (wit geschilderd) in goede staat 98x85x37cm.
Mahoniehouten tafel ca. 1870, Louis Philippe met geschulpt blad (minimale fineerschade) 75xø100cm. Cond.: G
Eikenhouten kapstok ca. 1920 met ranken en leeuwenkoppen in goede staat 101x30x19cm.
Duitse Biedermeier naaitafel ca. 1840 van mahoniefineer op eiken. In goede originele staat met getorste poten 79x29x53cm.
Franse eikenhouten dressoir ca. 1880 met 2 lades onder en 2 lades boven. Drie getorste zuilen. Blad zit los en is verbogen 100x54x140cm. Cond.: R
Hollandse eikenhouten 4-laden Empire commode ca. 1820 met bronzen beslag in goede staat (looplijsten veel gebruikt) 103x104x48cm.
Grote kersenhouten eethoek mjet 6 stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat. 78x150x100cm. en 95x50x40cm.