Zeldzame zeer grote oude Kathe Kruse etalagepop ca. 1950 met groot stoffen lichaam. Werd gebruikt om Kathe KRuse poppen aan te prijzen, in goede staat 108cm.
Zeldzame oude Duitse porseleinen pop van Hertel, Schwab & Co no. 165/10 met slaapogen, Googly mond en origineel 5-delig lijf 34cm. Cond.: G
Oude Duitse Kathe Kruse pop (1930-1950) nr. 2478. Stoffen hoofd met 3 naden achterop het hoofd. Oude kleertjes en rolschaatsen. In goede (licht bespeelde) staat 46cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop (jongen), waarschijnlijk 60-er / 70-er jaren met stoffen lichaam en echt haar. Beschilderde ogen en mond, geheel in zeer goede staat 47cm.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehout fineer miniatuur Biedermeier kastje met twee deurtjes (recentelijk gerestaureerd). In goede staat 53x51x34cm.
Armand Marseille, gemerkt "Just Me" Registered Germany A.310/7/0.M. Biscuit porseleinen hoofd met gesloten mondje, blauwe (opzij kijkende) slaapogen en bruin haar. Composiet lijf (5 geledingen) H.: 24...
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Schielböckchen in doos, onbespeeld 52cm. Cond.: G
Twee Duitse Kathe Kruse jubileumspoppen 80-er jaren, "75 Jahre Kathe Kruse", Friedebald en Ilsebill (0941) in doos, onbespeeld 52cm.
Jumeau pop, gemerkt DEP. 9. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine slaapogen (echte wimpers) en lichtbruin haar. Composiet lijf (11 geledingen) met gelede handjes en losse polsjes H.: 50cm.
S.F.B.J. (Societé Francaise de Bebé et Jouets) karakterpo, gemerkt op hoofd S.F.B.J. 247 Paris 11, gemerkt op lichaam met stukje sticker "fabrication". Biscuit porseleinen hoodje met open mondje, 2 bo...
Prachtige oude porseleinen pop. gemerkt op het hoofd met 30. Biscuit porseleinen hoofdje met blauwe slaapogen, open mondje, 2 tandjes en bruin gemodelleerd haar. Composiet kleuterlijfje met vaste pols...
Duitse Kathe Kruse pop, Du mein 1981 in doos, onbespeeld 47cm. (vlekje in gezicht) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in dozen, Biedermeier jubileumspaar? (80-er jaren). Onbespeeld 35-36cm. Cond.: G
J.D. Kestner pop, gemerkt op hoofd 11 Germany 12 143, biscuit hoofd met open mondje, 2 boventandjes, bruine slaapogen en asblonde pruik. Geleed lijf (11 geledingen) met losse polsjes H.: 49cm.
Duitse Kathe Kruse pop, waarschijnlijk 50-er jaren met stoffen lichaam. Naad achter op de benen en armen en ingebonden hoofd met echt haar. Beschilderde ogen en mond in goede (licht bespeelde) staat 5...
Twee grote oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Isebill en 1x Friedebald (80-er jaren, 52cm.) Cond.: G
Kammer en Reinhardt pop, gemerkt Simon & Halbig, K (ster) R 127 32. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine slaapogen en gemodelleerd haar. Composiet babylijf (5 geledingen) met vaste polsjes H.: 36cm.
Duitse Kathe Kruse pop, Friedebald, waarschijnlijk 50-er jaren met stoffen lichaam en 1 naad achterin de benen en naden in de armen. Echt haar en beschilderde ogen en mond, licht bespeeld 51cm. Cond.:...
Kammer en Reinhardt pop, gemerkt Simon & Halbig - K (ster) . Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, gaatjes in de oren, bruine ogen en zwart haar. Composiet (of celluloid) lichaa...
Kammer en Reinhardt pop, gemerkt K (ster) R Simon & Halbig 121 36. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes (tongetje zichtbaar), blauwe slaapogen en donker oud pruikje. Composiet T...
Oud poppenhuis ca. 1930 met diverse oude en antiek inboedelstukken o.a; aardewerk, porselein, meubels, schouw bestede en popje (2 popjes kapot) 98x44x27cm. Cond.: R-G
Pop, karakter jongen ca. 1912. Hoofdje is van Baehr & Proeschild voor Kley en Hahn. Biscuit porseleinen hoofdje met open-gesloten mond, blauw geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Geleed lichaam (pa...
Pop van Alt, Beck & Gottschalk, ongemerkt. Biscuit porseleinen schouderplaat-hoofd met bruine glazen ogen en bruin haar. Lederen lijf met 4 geledingen (knieën en billen), porseleinen onderarmen en han...
Etienne Denamur pop, gemerkt op het hoofd E.10.D, gemerkt op het lijf 8 (linkerzijkant). Porseleinen hoofdje met gesloten mondje, grijsblauwe glazen ogen met geschilderde wimpers en bruine langharige ...
Duitse Kathe Kruse pop, waarschijnlijk 50-er jaren met echt haar en stoffen lichaam. Ingebonden hoofd met beschilderde ogen en mond. Naden achterin de benen en armen. In zeer goede staat (licht bespee...
S.F.B.J. pop, gemerkt S.F.B.J. 236. Biscuit porseleinen hoofdje met blauwe glazen ogen en donkerblond oud pruikje. Composiet babylijf met gebogen ledematen, ene been krommer dan de andere (kikkerlijf)...
Interessant groot kavel met ca. 40 schaalmodellen (bijna allemaal met originele doos). Merken o.a; Matchbox, Rio, Schuco, Rextoys etc.
Oude Duitse pop, gemerkt Heinrich Handwerck, Simon en Halbig. Porseleinen hoofd met oorbellen, slaapogen, open mond, 4 tandjes, licht getinte huid en origineel lichaam 40cm. Cond.: G
J.D.K. Kestner pop, gemerkt op hoofd made in Germany F 10 211 J.D.K. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 ondertandjes, blauwe slaapogen en blond haar. Composiet Toddlerlijf met gelede hande...
Googley pop, ongemerkt (of met naar beneden gekeerd half maantje?). Porseleinen hoofdje met donkergrijs geschilderde ogen en blond gemodelleerd haar. Composiet lichaam (5 geledingen) met geschilderde ...
Jumeau pop, gemerkt DEP 7. Biscuit hoofdje met oorbelletjes, open mond, 4 boventandjes, blauwe slaapogen en rood haar. Composiet (hout?) lichaam (11 geledeingen) met losse polsjes en gelede handen H.:...
Grote oude Duitse Kathe Kruse pop, Kätlichen 80-er jaren in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Adeline 1985 in doos, onbespeeld 50cm. Cond.: G
K.R. Simon - Halbig pop, type "Mulatte", gemerkt op het hoofd K (ster) R Simon Halbig Germany 126. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine slaapogen en zwarte pruik. Lichaam van gespoten porselein H.: ...
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Ilsebill 80-er jaren, onbespeeld 52cm. Cond.: G
Kaiserbaby, gemerkt op hoofd "2 Germany". Geleed lichaam (5 geledingen) met krommen beentjes en vaste polsjes. Hoofdje met blauw geschilderde ogen en gemodelleerd haar H.: 32cm.
Kestner pop gedateerd 1890, gemerkt op hoofd 7 1/2 148. Biscuit hoofd met open mondje, 4 boventandjes, bruine slaapogen en rode pruik. Lederen lijf met porseleinen onderarmpjes en handjes. H.: 43-44cm...
Duitse Kathe Kruse pop, waarschijnlijk 50-er jaren met stoffen lichaam. Naad achter op de benen en armen. Ingebonden hoofd met echt haar en beschilderde ogen en mond. Gaatje op de knie, gaatje op de h...
Mooi kavel met 27 modelauto's van Vitesse 1:43. Modellen: 500, 401.2, 411, 410, 281, 383, 490, 391, 450, 410, 620, 380, 282, 550, 631, 032, 684, 681, 691, 560, 054B, 067A, 055A, VMC99030 1x Toyota Lan...
Duitse Kathe Kruse pop, jongen 80-er jaren in doos, onbespeeld 50cm. Cond.: G
Oud vooroorlogs Chinees spel ca. 1930. Dobbelsteenspel en speelstukken zijn van been en hout (Mahjongg?). In origineel schuifblik en in goede originele staat 9x19x13,5cm.
Pop genaamd "Bye Lo baby" van verschillende makers o.a. Kestner (verschillende delen door verschillende makers), gemerkt op het hoofd "by Grace S. Putman", gemerkt op het lijf met een rode stempel. Bi...
Oude Duitse pop (jongen) ca. 1930, J.D.K. Kestner nr. 14. Porseleinen hoofd met geschilderd haar, slaapogen, open mondje en 2 tandjes. Babylichaam (overgeschilderd) H.: 41cm. Cond.: R-G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Ilsebill?, waarschijnlijk 60-er/70-er jaren met stoffen lichaam, naden in de benen en armen en ingebonden hoofd met echt haar en beschilderde ogen en mond 47cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Fritzel (1986) in doos, onbespeeld 46cm. Cond.: G
Kavel met meer dan 100 (plastic) schaalmodellen van auto's, vrachtwagens, etc. Verschillende merken en condities, o.a: Wiking, Siku (erg interessante modellen), etc.
Twee oude Kathe Kruse poppen, licht bespeeld; 1x Däumlinchen (34cm.) en 1x Claudia (38cm.) Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Mimerle 1981 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G
Simon & Halbig pop ca. 1900, gemerkt op het hoofd 1349 Jutta S & H (meisjespop maat 11), gemerkt op het lijf met een rode stempel op de rechterschouder. Porseleinen hoofdje met open mond, 4 tandjes, o...
Eisenmann en Co pop, gemerkt Einco 4/10 Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met grijze slaapogen en blond haar. Lijf en benen van hetzelfde materiaal (lijkt papier-machee) met vaste polsen H.: 25cm.
Heinrich Handwerk pop, gemerkt 109-6 Germany handwerck. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, gaatjes in de oren, blauw-grijze ogen en blonde haren. Geleed lijf (lijkt papier ma...
Armand Marseille pop, gemerkt op hoofd 1894 AM4 DEP made in Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine slaapogen en donkerbruin haar. Composiet lichaam (9 geledingen)...
Oude Duitse, gemerkt Armand Marseille D.R.G.M. 246/1 Floradora (maat 6). Porseleinen hoofdje en geleed lichaam H.: 53cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Dolle 1985 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Tilly 1981 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld (80-er jaren); 1x Nora 1981 (33cm.) en 1x Leni 80-er jaren (36cm.) Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Ottilie 1983 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Viktoria 1986 in doos, onbespeeld 46cm. Cond.: G
Heubach Koppelsdorf pop, gemerkt Gebroeders Heubach / Koppelsdorf 452. 13/10 Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, donkerbruine slaapogen en zwart gemodelleerd haar. Li...
Pop, gemerkt Simon & Halbig O O Germany 60 (malnummer 1294). Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, bruine slaapogen met echte wimpers en blonde pruik. Lijfje met 9 geledingen (g...
Duitse Kathe Kruse pop, Hänschen in doos, onbespeeld 32cm. Cond.: G
Waarschijnlijk Guttmann & Schiffnie pop (of Gans en Seyfarth), gemerkt G&S 6 Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met open mond, 4 tandjes, geen oorringen, donker grijsblauwe ogen en bruin haar. Compo...
Duitse blikken auto (Western Germany HP2 HP-001) in originele doos 50-er jaren. Nagenoeg onbespeeld met sleutel, auto rijdt en mannetje doet de deur open Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Lottchen 1981 in doos, onbespeeld 36cm. Cond.: G
Pop, gemerkt Germany 7, biscuit hoofd met gesloten mondje, blauw-grijs beschilderde ogen(beschadigd) en gemodelleerd haar. Papier Machee lijf (5 geledingen) met vaste polsjes, gekramde naad op zijkant...
Oude Duitse Kathe Kruse pop uit de 50-er/60-er jaren, licht bespeeld (geen naad achterop het hoofd) 37cm. Cond.: R-G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Felicitas 1984 in doos, onbespeeld 51cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Daniel 1981 in doos, onbespeeld 46cm. Cond.: G
Leuk kavel van 23 bouwpakketten, ongebruikt in doos. Revell: H-7211, 7409, 7275, 7273, 7379. Matchbox: PK-4112, PK-4106, PK-4154, PK-2103, PK-2105, PK-2102, PK-303, 2x PK-6116, PK-6121, PK-7105. Jo-Ha...
Mooi groot kavel van 32 modelauto's van Brumm 1:43, meeste modellen met originele verpakking ( op 7 na ). Modellen: R148, R65, R31, R137, R184, R25, R16, R107, R73, R139, R44, R116, R36, R122, R166, R...
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Livia 1983 in doos (doos beschadigd), onbespeeld 47cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Frank 1987 in doos, onbespeeld 48cm. Cond.: G
Hertel & Schwab 152 karakterbaby. Biscuit porseleinen hoofd met blauwe slaapogen en donkerbruine pruik. Lijf is 5-delig H.: 42cm.
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Geraldine? 80-er jaren, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Gaultier pop ca. 1890, gemerkt op het hoofd 10 F.G. Porseleinen hoofdje met gesloten mond, gaatjes in de oren, blauwe ogen en donkerblond haar. Pop heeft losse polsen en de handjes zijn nieuw. Hoofd i...
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Gundel 80-er/80-er jaren in doos, licht bespeeld 47cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, mogelijk Tim 70-er/80-er jaren met camera en rugzak, licht bespeeld 44cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Tim 1986 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Hasso 1983 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Mizzi 1990-1992 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Heubach karakterpop, gemerkt 8413(langs bovenrand hoofd) en 2 Heubach 41 Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met open/dicht mondje, 2 boventandjes, blauwe slaapogen en donkerblond pruikje. Geleed bab...
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Paulchen 1980 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Thomas 1983 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, SternSchnuppchen in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Toni 1981 in doos, onbespeeld 46cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Jörgel 1984 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Hetti 1983 in doos, onbespeeld 46cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Toni 1983 in doos, onbespeeld 46cm. Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Michel 1986 (26cm.) en 1x Jesselia 1981-1982 (26cm.) Cond.: G
Oude Duitse pop van Armand Marseille, nr. 341 / 4 K met vaste glazen ogen en gesloten mond. Origineel babylichaam H.: 40cm. Cond.: G
Leuk kavel met 11 schaalmodellen 1:43 (voornamelijk tractors) van Schuco, allen ongebruikt in de originele verpakking.
Porseleinen pop, gemerkt op lijf met 5. Porseleinen hoofd met gesloten mond, blauwe vaste ogen en donkerbruine pruik. Lederen lijf met porseleinen onderarmen en handjes H.: 41cm.
Diverse oude poppenpruiken, hoedjes, jurkjes etc. (ca. 1900 en later) Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop uit de 80-er jaren met originele kleertjes (met doos van een andere pop), onbespeeld Cond.: G