Drie bronzen vijzels 18e-19e eeuw; 2x met stamper en 1 keer grote vijzel (rand licht bedeukt, verder in goede originele staat) 10,4xø12,5cm., 13xø15,5cm. en 12xø14cm.
Vroeg 19e eeuwse mahoniefineer op eiken schrijfkist ca. 1830 (recentelijk gerestaureerd). In goede staat 15x44x24cm.
Originele Jugendstil gietijzeren bloemtafel met zweepslag- bloemendecor ca. 1900 in goede originele staat 75xø35cm.
Twee Tiffany stijl tafellampen 21e eeuw in zeer goede staat 35x12x12cm.
Groot cement-gegoten tuinbeeld op zuil 2e helft 20e eeuw in goede staat 169cm.
Twee oude messing Jugendstil jardinieres 20e eeuw met zweepslagmotief en vrouwenbustes. inclusief losse binnenbakken in goede staat 17x49x17cm.
Prachtige Jugendstil petroleumlamp ca. 1900 met vergulde voet (compositie metaal) en handbeschilderd glazen reservoir met bloemmotief 48xø13cm. Cond.: G
Petroleumlamp ca. 1900 met glazen reservoir en gietijzeren bewerkte voet in goede originele staat en met prachtige originele glazen tulp 53xø20cm.
Drie antieke petroleumlampen ca. 1900; 2x met messing voet, 1x met opaline glazen voet (3 brandglazen missen) 52-65cm.
Decoratieve messing verrekijker 2e helft 20e eeuw met uitschuifbare houten standaard 40x10x150cm. Cond.: G
Grote barometer ca. 1930 met eikenhouten omlijsting "A.G. Manderslot Tiel' in goede staat 7xø24cm.
Twee kleine 19e eeuwse kerkelijke spiegels, kopergeslagen plated in goede originele staat 35x20cm.
Twee 19e eeuwse revolvers (onklaar). Mechanisme werkt niet meer, verder in goede originele staat 14-17cm.
Twee empire-stijl tafellampen 2e helft 20e eeuw met houten zuil en messing capitellen 58xø26cm. Cond.: G
Hollandse antieke contra barometer ca. 1900, met kwik en blauwe vloeistof en glazen cijferbalk. In goede originele staat. L. 104cm.
Duitse eikenhouten hangvitrine ca. 1930 met gebogen glas 54x74x32cm. Cond.: G
Oude bronzen met keramieken tafelopzet 20e eeuw met putti, in goede staat 33xø22cm.