Kavel van ca, 40 kaarten waarvan het meerendeel met humoritische teksten.
100 Oude vooroorlogse Hollandse postkaarten (gedeelte met postzegels) in goede originele staat ca. 9x14cm.
Diverse postkaarten (o.a. Overijssel, Scheveningen, Duitsland, etc.) 20e eeuw Cond.: G
Groot kavel met diverse vooroorlogse postkaarten van Hengelo in Davo album, ca. 200 stuks Cond.: G
Album met diverse vooroorlogse postkaarten Holland 30x26x3cm. Cond.: G
Album met ca. 1000 kaarten van Nederland waaronder diverse steden (o.a. Nijmegen, Winterswijk, Apeldoorn. Laag Keppel, etc.)
68 Oude vooroorlogse Hollandse postkaarten (hoofdzakelijk met postzegels) in goede originele staat ca. 9x14cm.
Stockboek Noorwegen met ca. 1200 verschillende zegels. Hoge cataloguswaarde
Extra dik stockboek met diverse landen buiten Europa (veel zegels)
Motief 1960, wereld vluchtelingen collectie, postfris + spec. couverts.
Twee dikke stockboeken , ruimtevaart motief, ongeb. / pf.
Album met diverse landen buiten Europa waaronder Eng. koloniën (Egypte, Perzië)