Twee Davo albums Ned. kolonie, voornamelijk ongeb./ pf.
Insteekmap met ca. 160 diverse postkaarten 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Stockboek Ned. koloniën, voornamelijk gestempeld (veel zegels).
Stockboek Oostenrijk 1880/1938 incl. gestempeld (o.a. poststukken)
Groot formaat album met Nederland, stadspost Apeldoorn, verz. spec. couverts. Brieven waaronder veel voetbal (Ajax).
Restant verzameling Nederland 1900/1953 in album met deels nog aardig materiaal
Postzegelalbum Griekenland / Kreta met ca. 850 verschillende zegels.
Postzegelalbum Tsjechoslowakije met ca. 750 verschillende zegels.
Verzameling Nederland 1852/1944 in luxe Safe album, voornamelijk gestempeld.
Kavel diverse briefkaarten en postzegels (Holland, etc.). Gestempeld en ongestempeld (vooroorlogs) 32x20cm.
Luxe album United Nations UNO luxe verzameling postfris en spec. couverts.
Album Oostenrijk met 118 stuks spec. env. "ballonvluchten" af 1967.
Kavel met ca. 200 diverse ansichtkaarten Nederland en buitenland