Antieke ivoren handgesneden dekseldoos met pallisanderhout. Decor van figuren in landschappen ca. 1900 14x8x9cm. Cond.: G
Ivoren Corpus CHristie op houten kruis 19e eeuw, gedetailleerd (2 spijkers missen) 19x8cm. Cond.: G
Groot antiek ivoren Maria beeld ca. 1900 in goede staat H.: 36cm.
Oude Chinees of Japans antiek ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een lachende boedha (gesigneerd) 12cm. Cond.: G
Oude Chinees of Japans antiek ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een lachende man met karper (gesigneerd) 15cm. Cond.: G