Jan Voerman (diverse musea, groot werk) (Kampen 1857 - 1941 Hattem), olieverf op linnen, dorp langs de IJssel, waarschijnlijk gezicht op Hattem. Bijzonder groot werk van deze schilder 105x72cm. Cond.:...
J.B. Madou 1852 (Jean Baptiste Madou 1796 - 1870), olieverf op paneel, oudere man maakt jonge vrouw het hof 34x45cm. Cond.: G
Zeldzame map met 19 Hollandse atlaskaarten van Nicolas Visser (Nicolaum Visscher 1618-1709); 1) Germania Inferiors XVII provinciarum, 2) Geographica Artesia Comitatus Tabula, 3)comitatus Hannoniae, 4)...
Hendricus Anthonius Dievenbach (Haarlem 1872 - 1946 Laren), olieverf op linnen, boerenfamilie in het zonlicht bij deuropening 61x51cm. Cond.: G
Gesigneerd Adolfs ca. 1960 (Indonesische School), olieverf op linnen, Indonesische man met hoofdbedekking, draagstok en haan 90x70cm. Cond.: G
Josef Israëls ( 1827 Groningen - 1911 Den Haag), aquarel op papier, portret van een joodse man 30x38cm. Cond.: G
Willem de Zwart (Haagse School) (1862 - 1931 Den Haag), aquarel op papier, riviergezicht met schuit bij een huis 55x37cm. Cond.: G
Gijsbertus Johannes van Overbeek (Dordrecht 1882 - 1947 Rotterdam), olieverf op linnen, paardenkar op Rotterdamse kade 60x100cm. Cond.: G
Jentsje Popma (Zwolle 1921 - Rotterdam), olieverf op paneel, Groninger landschap 45x37cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, naar Hondecoeter, olieverf op linnen, hoenderhof 95x73cm. Cond.: G
Piet van der Hem ( 1885 - 1961 Den Haag), olieverf op linnen, meisjesportret 40x50cm. Cond.: G
Gerard Altmann (Rotterdam 1870 - 1940), olieverf op paneel, zonnige dag met koeien aan een rivier 42x28cm. Cond.: G
H.J.V. Ameron fecit 1800, 2 aquarellen op papier, twee Hollandse interieuren met diverse figuren 27x31cm. Cond.: G
Abraham Hulk Junior, olieverf op linnen, polderlandschap met koeien, knotwilgen, windmolen en dorp 77x51cm. Cond.: G
Jan te Wierik 89 ( 1954 - 2002 Rekken), olieverf op papier, moderne compositie 30,5x22,5cm. Cond.: G
Alexander Tioutrine ( 1951 - St. Petersburg Russische School), olieverf op linnen, meisje met penseel 62x75cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op schilderskarton, landschap met koeien en boerenstel 65x58cm. Cond.: G
Arie Cees van Noort ( 1914 - 2003), olieverf op linnen, strandgezicht zandvoort Holland 45x35cm. Cond.: G
Aris Knikker (toegeschreven aan, Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zandpad met moeder, kind en boerderij 45x25cm. Cond.: G
Sara Bisschop (Robertson) (Den Haag 1894 - ), olieverf op paneel, vrouwenportret 14x15cm. Cond.: G
Salvador Dali, litho op zijde (kunstwerk op zijde door Demant Pro Arte 1990), paard van Troje 86x86cm. Cond.: G
John Bevort ca. 1980, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht bij avond 98x55cm. Cond.: G
Gesigneerd Jongkind (waarschijnlijk J.B. Jongkind 1819-1891), potloodtekening op papier, dorpsstraat met figuren (kleine gaatjes) Cond.: R
Ongesigneerd 18e eeuw (Zuid Duitsland), olieverf op paneel (paneel gebroken geweest en slecht gerestaureerd), damesbuste 37x48cm. Cond.: M
Gerard Westermann (Leeuwarden 1880 - ), olieverf op paneel, Bevrijdingsdag, juichende mensen zwaaiend naar Amerikaanse vliegtuigen 33x22cm. Cond.: G
Arie Cees van Noort ( 1914 - 2003), olieverf op linnen, strandgezicht zandvoort Holland 30x40cm. Cond.: G
Pierre Doutreleau ca. 1980 ( 1938 - Franse School), olieverf op linnen, schepen in een kanaal 55x37cm. Cond.: G
Jan te Wierik '90 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, absctracte compositie 52x67cm. Cond.: G
Joan B.N. van Gent (Arnhem 1891- ), olieverf op linnen, bronzen vijzel met bloemen-compositie 40x50cm. Cond.: G
Twee werken van M. Risetta ca. 1900 (pseudoniem Karl Kaufmann?), olieverf op linnen, schepen voor een haven 53x27cm. Cond.: R-G
J. van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 40x60cm. Cond.: G
Gesigneerd Calame, olieverf op linnen, Oostenrijks landschap 66x47cm. Cond.: R-G
P.Roussel (Jugendstil) (mogelijk Paul Hippolyte Roussel 1867-1928) antiek hout gestoken paneel met inschildering ca. 1900. 47x66cm., In goede staat
Willem Valk (Zoeterwoude 1898 - 1977 Bennebroek), pastel op papier, liggend naakt 47x23cm. Cond.: G
Henk ten Bos (Hengelo), olieverf op linnen, stadsgezicht van Hengelo met figuren rond 1900, 50x70cm. Cond.: G
Ton Schulten 1995 (nr. 90/200, Ootmarsum), zeefdruk op papier, winter 1995 coulissenlandschap 54x45cm. Cond.: G
Chinees kunstenaarsboek ca. 1920 met 12 originele werken ca. 20x20cm., Chinese gekleurde inkt op zijde. Afmetingen boek: 27x23x2,5cm.
Vital Keuller (Frankrijk Rijsel 1866-1945 Schaarbeek) Olieverf op linnen, berghuisje. 60x50cm., Cond.:G
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, bergachtig landschap met gletsjer 60x80cm. Cond.: G
Heertje van Doornik ( Blokker 1880 - 1936 Amsterdam), olieverf op linnen, polderlandschap met molen 38x28cm. Cond.: G
3x Rein de Vries (Leeuwarden 1944), olieverf op paneel, drieluik Industrieel 9x10cm. Cond.: G
Groot kavel Duitse tekeningen van Wilhelm Knospe (gestorven in WO II aan het Russische front) 1e helft 20e eeuw. Prachtige kwaliteit. Ontwerpen winkels, deuren, pande, meubeks, Heraldiek, roccailles, ...
Mc. Kenna (Ierse School), olieverf op linnen, paardenhandelaar 40x50cm. Cond.: G
Otteé (Arnout van Gilst, Den haag 1898 - ), olieverf op linnen, boerderij aan het water met vrouw 60x70cm. Cond.: R
Piet Bouter (Gouda 1887 - 1968 Den Haag), olieverf op linnen, koeien in zonnige wei met melkende boer 30x40cm. Cond.: G
Anton Buytendijk (Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, landschap 80x90cm. Cond.: G
Russische School (Avantgarde 20e eeuw), monogram A.M., aquarel op papier, 46x36cm. Cond.: G
Naar J. Lievens ca. 1880, olieverf op linnen, landschap met koeien aan het water bij avond 80x62cm. Cond.: R-G