Petri ca. 1930, olieverf op linnen, stadsgezicht Delft 30x40cm. Cond.: G
Twee ongesigneerde schilderijen 21e eeuw, olieverf op paneel, pendant fruit en bloemen 7x9cm. Cond.: G
Gravure op papier 18e eeuw, Stadt Utrecht van het paardenveld gezien 40x17cm. Cond.: R-G
Onduidelijk Frankrijk 1955, aquarel op papier, stadsgezicht Parijs 26x23cm. Cond.: G
G. v. d. Bos 1943, olieverf op paneel, stilleven 40x49cm. Cond.: G
Twee ongesigneerde zijde-schilderijen 20e eeuw, 2 paarden (1x goed en 1x beschadigd) 100x74cm. Cond.: R-G
J. Eldermans ca. 1920, olieverf op paneel, vaas met viooltjes 26x35cm.
Twee ongesigneerde schilderijtjes 21e eeuw, olieverf op paneel, pendant met fruit en bloemen 7x9cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistisch damesportret 40x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, interieur met figuren in 18e eeuwse stijl 120x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1942 (Duitse School), olieverf op paneel, berglandschap met Tiroler huis 80x62cm. Cond.: G
Fransiscus Johannes Mansveld (1872 - 1951), olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met molens 55x35cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, ets op papier, bepakte ezel met figuren (Italië) 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit en tin 24x30cm. Cond.: R-G
H. Hermans ca. 1900, olieverf op paneel, winters landschap met figuren op een pad 27x17,5cm. Cond.: G
Monogram W.G.H. ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met vijzel en fruit 46x36cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met tulpen 56x45cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, winters landschap 45x35cm. Cond.: G
Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 -1801), ets op papier dubbele ets met figuren 16,5x12cm. Cond.: G
Russische School (Domotyrko Dmitry), olieverf op paneel, landschap met hooimijten 37x25cm. Cond.: G
Russische School (Kapitonova Alexandra), olieverf op linnen, parkeerplaats met auto's in de sneeuw 40x30cm. Cond.: G
Paul gross 1946 (Duitse School), aquarel op papier, Thanndorf mit glatzer Schneegebirge 22,5x24cm. Cond.: G
A. Verwey, olieverf op linnen, zwervers bij het ontvangen van geld 24,5x30cm. Cond.: G