Rijkelijk bewerkte zilveren taartschep met gedreven florale motieven, 800/000 L. 25cm., ca. 104gr. Cond.:U
Russische 835/000 zilveren kaviaarlepel, achterzijde bak fraai gegraveerd, steel deels getordeerd en taps toelopend, anno 1884, L.133cm., ca. 19gr.
Stel 835/000 zilveren zoutlepeltjes, gecontourneerde stelen met fraaie scherpe graveringen en fraai gevormde bakken. MT.: P.van Geelen&Zn., Schoonhoven anno 1872, L.9cm., ca. 12gr.
Antieke bijbel (anno 1832) met 1 zilveren bijbelslot 835/000 kleinkeur en bijbehorende armband (was van het vroegere bijbelslot)
Oud plated visbestek ca. 1930 in originele cassette 29,5x11,5cm. Cond.: G
Zes Hollands zilveren molenlepeltjes van diverse molen types, 835/000 MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, samen ca. 93gr., Cond.:U
Antieke zilveren tafelschuiver met Oud-Hollandse voorstelling, grootkeur 2e gehalte zilver 835/000, 11x7,5cm. Cond.: U
Zilveren 835/000 natfruitschep ronde bak met gecontourneerde rand en fraaie opengewerkte bak en steel. Zaanlandse zilversmederij Haarlem anno 1939. 12xø6.5cm.
Zes Hollands zilveren longdrinklepels. Z800 gekeurd. Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten/Rolde L. 14cm., Ca.93gr., Cond.:U
Zeven Hollands zilveren theelepeltjes met bloemmotief en 1 lepel met bak van 2.50 gulden munt uit 1939, 835/000, samen ca. 99gr.Cond.:U
Antieke gegraveerde, met dames-en floraaldecor, glazen vaas op zilveren voet, ca. 1880.10.xø8.5cm., Cond.:G
Hollands zilveren snuifdoosje uit de jaren 70, 835/000 Grootkeur, ca. 25gr.,. 3x2.5x3.5cm., Cond.U
Lot bestaande uit: antiek zilveren tafellepel, jamlepel en botermes, 2e gehalte zilver met diverse MT en Jaarletters. Samen ca. 117gr. Cond.:U
Zilveren filigrain Riksja met passagier, 800/000 Ca. 48gr., 8cm., Cond.:U
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren dop en cartouches op voet, gerestaureerd L.:10cm. Cond.: R