Decoratieve bronzen knielende dikkere vrouw 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, moderne vormgeving 20x29x17cm. Cond.: G
Decoratief bronzen hangbuikzwijn op zwart marmeren voet 21e eeuw in goede staat 16x26x14cm.
Johan Sterenberg (St. Anne 1920 - 2002 Marum), bronzen portret van een jongen op marmeren sokkel (stukjes van de sokkel af) 38x17x17cm.
Figuur 19e eeuw, voorstellend een jongen met hengel en vis, geheel op marmeren sokkel (compositie metaal) 30cm. Cond.: G
Oud Frans gesigneerd bronzen beeld op marmeren voet ca. 1920, gesigneerd Cartinet, voorstellend een jongenman. Voet is los van het beeld 31cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse vuurvergulde figuren op notenhouten sokkel ca. 1850; 1x zaaier (hoedje beschadigd, breuk) en 1x boerenvrouw met groente en kip (compositie metaal) 32cm. Cond.: R-G
Gesigneerde oude wandplaquette van gietijzer ca. 1930 met monogram M.C. voorstellende een mansportret 31x22cm. Cond.: G
Oude houtgestoken staande boedha (mogelijk 1e helft 20e eeuw), losse stukjes zijn erbij 67cm. Cond.: R
Oud bronzen boedha hoofd (Tibetaans) 20e eeuw met mooie groene patina 17x12x12cm.
Twee 19e eeuwse bronzen boekensteunen in de vorm van apen in goede originele staat 13,5x14x10cm.
Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Calinet. Voorstellend een halfnaakte dame in goede staat 41,5cm.
Compositie metalen 19e eeuws beeld, voorstellend een edelman met hond. In goede originele staat 37xø18cm.
Oude bronzen buste (voorstellend Louise Brongniart), gesigneerd Moreau 20e eeuw met zwart marmeren voet in goede staat, 26cm.
Twee Chinese bronzen tempelhonden 2e helft 20e eeuw in goede staat 12x7x4,5cm.
Oud Afrikaans handgesneden figuur (vruchtbaarheidsbeeld) 20e eeuw met stro 35cm. Cond.: G
Twee antieke dierenfiguren; 1x vergulde bronzen leeuw 19e eeuw en 1x jachthond ca. 1900 van compositie metaal 4-8cm. Cond.: G