Diese Webseite verwendet Cookies

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Armband granaat 3 rij
Startpreis 290 EUR

Collier parel en granaat 4 rij
Startpreis 500 EUR

2 Zilveren kaviaarlepeltjes
Ergebnis: 25 EUR

Collier ruwe diamant en parel, bruin
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren armband
Ergebnis: 65 EUR

Armband zilver 925/000 met gesmede schakels. Brede armband met zes ovaal gesmede schakels, breedte 35,5x28,5 mm. De schakels zijn aan elkaar bevestigd met ogen. Lengte 20 cm, ca 56.5 gr

2 Zilv. armbanden
Startpreis 200 EUR

2 Geslepen boterstolpen
Ergebnis: 275 EUR

Bordenrek
Startpreis 45 EUR

Eikenhouten 19e eeuws handgestoken bordenrek ca. 1870 (Frankrijk) in goede staat 66x86x9cm.

Collier amet/rozenkw/calc/bergkr
Startpreis 40 EUR

Broodschaal
Ergebnis: 350 EUR

Broche met 5 gulden
Ergebnis: 100 EUR

Roger Casse 1925
Startpreis 450 EUR

Roger Casse 1925 (Parijs 1880 - Franse School), olieverf op paneel, landschap met kasteel "Authoison" Cond.: G

Stilleven met pijp
Startpreis 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met pijp 32x23cm. Cond.: R-G

Fotolijstje
Startpreis 60 EUR

Snuifdoosje
Startpreis 140 EUR

Olijflepel
Ergebnis: 30 EUR

Asbak + varken
Ergebnis: 35 EUR

Wand kandelaar
Ergebnis: 25 EUR

Kanonshuls 1916
Ergebnis: 40 EUR

C. Cornelisz, peren
Startpreis 75 EUR

3-Delig wildgarnituur
Startpreis 70 EUR

Ring robijn briljant saffier
Ergebnis: 260 EUR

Haven van Hamburg
Ergebnis: 75 EUR

Ongesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, Hamburger haven 76x55cm. Cond.: G

Empire servies, zilver
Ergebnis: 3.300 EUR