Armband zilver 925/000 met gesmede schakels. Brede armband met zes ovaal gesmede schakels, breedte 35,5x28,5 mm. De schakels zijn aan elkaar bevestigd met ogen. Lengte 20 cm, ca 56.5 gr
Eikenhouten 19e eeuws handgestoken bordenrek ca. 1870 (Frankrijk) in goede staat 66x86x9cm.
Roger Casse 1925 (Parijs 1880 - Franse School), olieverf op paneel, landschap met kasteel "Authoison" Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met pijp 32x23cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, Hamburger haven 76x55cm. Cond.: G