Verzameling Nederlandse postkaarten, ca. 230 stuks Cond.: R-G
Verzameling Nederlandse postkaarten, ca. 285 stuks Cond.: R-G
Kavel van vier Hubers kaarten: 1x militairen bij trein op station, 1x paarden op de markt, 1x mensen op markt/veemarkt en 1x marskramer op straat
Kavel van vier Hubers kaarten: 1x vier mensen bij fornuispot, 1x vrouw bij huis met 2 manden, 1x militairen bij trein en 1x militairen in het station met kerstbomen.
Kavel met 15 ongeopende complete jaarsets, Nederland postfris 1991 t/m 2001 + 2002 en 2003postfrisse combinaties. Deels frankeergeldige eurowaarden.
DAVO album met honderden Eerste Dags enveloppen Ned. Antillen 1975 t/m 1997, tevens een doosje diverse Eerste Dags enveloppen.
Insteekmap met ca. 160 diverse postkaarten 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Kavel met ca. 200 diverse ansichtkaarten Nederland en buitenland
Vijf stockboeken met diverse landen, gestempeld en postfris waaronder Nieuw Guinea Untea postfris.
Postzegelalbum Griekenland / Kreta met ca. 850 verschillende zegels.
Postzegelalbum Joegoslavië / Albanië met ca. 500 verschillende zegels.
Postzegelalbum Verenigde Naties met ca. 200 verschillende zegels.
Postzegelalbum Tsjechoslowakije met ca. 750 verschillende zegels.