Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Divers zilver
Ergebnis: 50 EUR

Kavel met tien delen zilver: Flessenhouder op vier bolpootjes, 2 servetringen, 2 vingerdoekringen, natfruitschepje, zuurvorkje, theelepeltje, 2 messenleggers. Gehaltes van 800/000 en 835/000. Totaalge...

4 Miniaturen
Ergebnis: 50 EUR

Vier zilveren miniaturen: 1x egel, 2x schildpadden en 1x wastobbe (1x 835/000 en 3x 925/000), samen ca. 42gr. Cond.: U

Zilveren mergboor
Ergebnis: 48 EUR

Hollands zilveren mergboor van B.H. Driesen te Utrecht, jaarletter Z: 1934, ca. 40gr. L.: 21cm. Cond.: U

6 Messen zilv/ivoor
Ergebnis: 45 EUR

Zes antieke Franse tafelmessen met zilveren aanzet en ivoren heft, L.: 25cm. Cond.: G

Plated koffiepot
Ergebnis: 45 EUR

Puntgave plated koffiepot (model kardinaal) met scharnierend deksel H.:24cm. Cond.: U

Zilveren comfoortje
Ergebnis: 40 EUR

Antiek Hollands zilveren poppengoed comfoortje, 835/000 ca. 14gr. ø3,5cm.

Zilveren maatbekertje
Ergebnis: 40 EUR

Hollands zilveren maatbekertje, 835/000 grootkeur, jaarletter: W 1931 MT: Hooijkaas, ca. 35gr. 6xø4,5cm. Cond.: U

Empire kan
Ergebnis: 40 EUR

Plated empire-kan op voet en met scharnierend deksel bekroond met pijnappel (houten handvat). 27xø10cm. Oor is gerestaureerd.

Beugel en kurk
Ergebnis: 40 EUR

Kavel zilver: 1x Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter A: 1860, MT: Anne Brandsma Drachten en zilveren wijnsierkurk 800/000, Beugel is ca. 35gr. (15cm.) Cond.: U

Zilveren bakjes met suikerschep
Ergebnis: 40 EUR

Antiek Hollands zilveren suikerschepje, handgegraveerd. 2e gehalte grootkeur, jaarletter C: 1862, MT: Jan van der Velden Amsterdam ca. 10gr. + 1x bakelieten bakje met Hollands zilveren rand 835/000, M...

Diverse plated schalen
Ergebnis: 40 EUR

Twaalf delen oud plated 20e eeuw: presenteerschalen, sauskom etc. 24x51cm. Cond.: R-G

Zilveren handspiegel
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren handspiegel, gegraveerd en ajourgezaagde spiegelhand waarin oud belastingstempel "J" 11x28cm. Cond.: U

6 Delen zilver
Ergebnis: 40 EUR

Kavel met 6 delen zilver: antiek tasbeugeltje, jaarletter K: 1869 en 4 servetbanden en een vingerdoekring 800-835/000 ca. 145gr. (samen) Cond.: U

2 Doosjes met zilv. dop
Ergebnis: 40 EUR

Twee ronde kristallen doosjes met zilveren deksel en gecontourneerde opleg, voorzien van oud belastingteken "V", 835/000, 6xø7,5cm. Cond.: U

Zilveren sleef
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Hollands zilveren sleef (soeplepel) met gegraveerde steel en gecontourneerde bak 835/000, jaarletter Q: 1875 ca. 155gr. L.: 30cm. Cond.: U

Suikerschaaltje + Tang
Ergebnis: 40 EUR

Kristallen suikerbakje met zilveren rand en hengsel + zilveren suikertang. Hollands gekeurd zilver 835/000 ø10cm. Cond.: U

Zilveren pasteischep
Ergebnis: 40 EUR

Hollands zilveren pasteischep met opengewerkte bak en steel, 2e gehalte grootkeur 835/000, jaarletter Z: 1984, ca. 44gr. L.: 14cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, sjees
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een 2-wielige sjees met paard en koetsier met zweep en hoed op het hoofd. Mr. J. Niekerk - Schoonhoven anno 1976

Oorknoppen 10 doosjes
Ergebnis: 40 EUR

Oorknoppen zilver 925/000 met edelstenen. 10 doosjes met in elk doosje 4 paar oorknoppen met onyx, granaat, turkoois en parel. ø 4 mm

Zilveren mosterdpotje
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren mosterdpotje (vat op wielen) met glazen inzetbakje 925/000, zilvergewicht ca. 35gr. Cond.: U

Dupont aansteker
Ergebnis: 35 EUR

Aansteker Dupont, verguld. 35x47 mm met bewerking.

Zilveren cachet
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren cachet, 835/000 met florale motieven rondom, ca. 43gr. H.: 8,5cm. Cond.: U

Zilveren theezeef
Ergebnis: 35 EUR

Hollands zilveren theezeef met parelrand en ivoren heft ø5cm. Cond.: U

3 Delen zilv. bestek
Ergebnis: 35 EUR

Drie-delig zilveren kavel: 1x Hollands zilveren kindervorkje 835/000, 1939, 1x een zilveren kinder-eetschuifje 800/000 en 1x Hollands zilveren sardineschepje 835/000. Totaalgewicht ca. 53gr. Cond.: U

Kristallen bakje, zilv. hengsel
Ergebnis: 35 EUR

Rond kristallen bakje met gecontourneerde rand met Hollands zilveren hengsel, bewerkt met parelrand, Amsterdam 1914, ø9cm. Cond.: UJ

5 Onderzetters, zilver
Ergebnis: 35 EUR

Vijf oude glazen onderzetters met zilveren omranding ca. 1930 in goede staat 2xø10cm.

Zilveren zoutvaatje
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren zoutvaatje met glazen binnenbakje en ivoren lepeltje Cond.: U

Zilveren tafelborstel
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Hollandse zilveren tafelschuiver met gedreven voorstelling en ophangoog 835/000 (grootkeur), MT: J.H.W. Visser Steenwijk begin 1900, 10,5x8cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, koffiemolen
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur koffiemolen met draaiende slinger en uitneembaar bakje. Florale afbeeldingen, Nederlands gekeurd

Kinderbestek + lepel
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren kindercouvert met afbeelding van een hertje en eekhoorn (800/000) en 1x zilveren lepeltje (835/000), ca. 100gr. (samen) L.: 16cm. Cond.: U

Zilveren mergboor
Ergebnis: 35 EUR

Hollands zilveren mergboor met zilveren heft, 835/000, jaarletter S: 1928, MT: zilverfabriek Voorschoten L.: 22cm. Cond.: U

Zilveren klontentang
Ergebnis: 35 EUR

Fraaie antieke Engelse zilveren (835/000) klontentang, geheel glad anno 1818

5 Zilveren mesjes
Ergebnis: 30 EUR

Vijf antieke fruitmesjes met zilveren heft, aan beide kanten met cartouches L.: 19cm. Cond.: G

Divers plated + zilver
Ergebnis: 30 EUR

Groot kavel antiek plated o.a: 1x theekan, lepels, borstels, blik etc. (o.a. Jugendstil) Cond.: R-G

Divers plated
Ergebnis: 30 EUR

Kavel divers antiek plated ca. 1900 o.a: reisnecesaire in doosje, vorkjes en losse Jugendstil delen 15-20cm. Cond.: R-G

Zilveren notenkraker
Ergebnis: 30 EUR

Notenkraker met zilveren handvaten in Empire stijl, 835/000 L.: 20cm. Cond.: U

Olijflepel
Ergebnis: 30 EUR

Antiek Hollands zilveren olijflepel met trembleerbewerkte steel 835/000 grootkeur, jaarletter M: 1871, MT: van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 13gr. L.: 13cm.

Olielampje + Portemonnee
Ergebnis: 30 EUR

Hollands zilveren olielampje (6cm.) 835/000 en een petit-point beursje met zilveren beugeltje (6,5cm.) Cond.: U

5 Zilveren lepels
Ergebnis: 30 EUR

Vijf Hollands zilveren theelepels met parelrand ca. 1880, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 80gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur, muzikant
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur straatmuzikant met buikorgel, jongen en centenbakje, Nederlands gekeurd

Zilveren miniatuur, loopfiets
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een man op loopfiets, Nederlands gekeurd

Olijflepel
Ergebnis: 30 EUR

Antieke Hollands zilveren olijflepel met filetrand 835/000, jaarletter D: 1913, MT: C.P. 't Hout 's - Gravenhage ca. 23gr. L.: 14cm.

3 Plated strooiers
Ergebnis: 30 EUR

Drie oude plated zoutstrooiers 20e eeuw in goede staat 14-18cm. Cond.: G

3-Delige tafelset
Ergebnis: 30 EUR

Driedelige geslepen kristallen tafelset op 3-kantige kristallen onderschotel bestaande uit: zout- en peperstrooier met zilveren (835/000) schroefdoppen en een zoutvaatje met zilveren (800/000) lepeltj...

Zilveren theeduim
Ergebnis: 25 EUR

Antieke zilveren (835/000) theeduim met gecontourneerde bak en steel, voorzien van scherpe graveringen (als nieuw). Mr. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1873

Zilveren sierkurk
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren schenksierkurk voorzien van belastingteken V, 835/000 Cond.: U

2 Zilveren kaviaarlepeltjes
Ergebnis: 25 EUR

Bijzonder stel zilveren kaviaarlepeltjes met deels getorste stelen en met knoppen (onduidelijke merken)

Zilveren natfruitschep
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren (835/000) natfruitschep met ronde ajourgezaagde bak en fraaie steel, bekroond door een zg. driemaster VOC schip, Nederlands gekeurd ca. 1900.

2 Zilveren kwastlepels
Ergebnis: 25 EUR

Stel zilveren (835/000) kwastlepels met getorste stelen en ronde bolle knoppen. Mr. G.C. Reeser - 's Gravenhage anno 1899

Zilveren portemonnee
Ergebnis: 15 EUR

Zilveren maliënkolder beursje met 2e binnenvak, 800/000. Beugelbreedte 6.5cm., ca. 56gr., behoeft reparatie.