Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Afrikaans masker
Ergebnis: 190 EUR

Oud Afrikaans gevlochten hoedje met vogelschedel en schelpen, in goede staat 17x26cm.

Beeldje, legering
Ergebnis: 40 EUR

Putti op zuil en albasten voet ca. 1880, bronskleurig gepatineerd (compositie metaal) 22cm. Cond.: G

Houten Madonna
Ergebnis: 225 EUR

Houtgestoken Madonna 17e eeuw staand op vis 23cm. Cond.: G

Houten beeld
Ergebnis: 50 EUR

Oud Indonesisch pallisander houten figuur, voorstellend een Indonesisch paar ca. 1950 in goede staat 53x17x8cm.

Bronzen beeld, leeuw
Ergebnis: 80 EUR

Oude bronzen leeuw ca. 1930, 22cm. Cond.: G

Maria + Petrus
Ergebnis: 225 EUR

Twee antieke houtgestoken heilige beelden: 1x 17e-18e eeuwse Maria met kind ( Moor eiken) 40x11x10cm. en 1x 19e eeuwse heilige Petrus van eikenhout met lindenhout 24x12x5cm. Cond.: G

Groot snijwerk, adelaar
Startpreis 170 EUR

Groot oud snijwerk 1e helft 20e eeuw, voorstellend een adelaar met jong, vermoedelijk China 49x33x33cm.

4 Gietijzeren beelden
Ergebnis: 60 EUR

Vier grote antieke gietijzeren kerkelijke figuren (wandapplicatie) 32-39cm. Cond.: R-G

Bronzen gans
Ergebnis: 50 EUR

Grote oude bronzen gans 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm.

Brons, J.M. Lambeaux
Startpreis 100 EUR

J.M. Lambeaux (Joseph Marie Thomas Lambeaux 1852 - 1908), bronzen figuur met vrouwelijke erotische voorstelling (mooie originele patina) 7x11x5cm. Cond.: G

Art Deco figuur, 2 vogels
Startpreis 30 EUR

Art Deco figuur ca. 1920 op ovaal zwart marmeren voet, voorstellend 2 tortelduiven. Gemaakt van compositie metaal 25x15x10cm. Cond.: G

9 Figuren, o.a. brons
Startpreis 15 EUR

Negen oude miniaturen van brons, gierijzer en tin uit een verzameling in goede staat 4,5x17cm.

Bronsje, dame
Startpreis 50 EUR

Oud Art Deco bronsje ca. 1930 van een naakte dam op marmeren sokkel 23xø10cm. Cond.: G

2 Beelden, man en vrouw
Startpreis 90 EUR

Twee compositie metalen figuren van man met hoorn en luisterende vrouw met korf. Bronskleurig gepatineerd en in goede staat 40-43cm.

2 Bronzen bustes
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen bustes van een koninklijk paar. Verguld en met marmeren voet. Cond.: G

Bronzen vrouw
Startpreis 125 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend een Griekse vrouw met ampfora en kelk in goede staat 16cm.

Bronsje, vrouw
Startpreis 150 EUR

Bronzen Griekse vrouw 19e eeuw met gewaad. Ongesigneerd en in goede staat 16cm.

2 Beelden, meisjes op stoel
Ergebnis: 175 EUR

Twee metalen figuren ca. 1900 (met gietstempel Parijs), voorstellend meisjes op stoel (1 stukje van stoel is weg) 30-34cm. Cond.: R-G

Beeld, Arabier
Startpreis 200 EUR

Groot antiek gietijzeren figuur van een Arabier met korf. Bronskleurig gepatineerd in goede staat 45cm.

Art Deco beeld, meisje
Ergebnis: 15 EUR

Apart Art Deco beeld met bakelieten sokkel, voorstellend een danseres met bal (vernikkeld compositie metaal) in originele staat 31cm. Cond.: G

2 Afrikaanse figuren
Startpreis 20 EUR

Twee oude Afrikaanse houtgesneden figuren 20e eeuw in goede staat 61-70cm.

Bronzen boedha
Ergebnis: 25 EUR

Oude Oosterse bronzen boedha figuur 20e eeuw in goede staat 21cm.

Afrikaans masker
Startpreis 35 EUR

Oud of antiek Afrikaans houten masker met stro aangebonden in originele staat 26x22x10cm. Cond.: G

Afrikaans masker
Ergebnis: 35 EUR

Oud of antiek Afrikaans masker met vlechtwerk en latoenkoper. In originele staat 27x22x11cm. Cond.: G