Mooie royale GG 585/000 oorknoppen. Bolle vierkante oorknoppen met knoopmotief, ca 15x15 mm. ca 3.5 gr, als nieuw
Bronzen paard op marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Milo in goede staat 26x27x13cm.
Drie delen oud/antiek tinL 1x schenkkan ca. 1920 Meeuws en Zoon, 1x dekselcoupe 19e eeuw en 1x beker 19e eeuw met monogram 12-22cm. Cond.: R-G
Twee bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor (1 vaas licht bedeukt) H.: 15cm. Cond.: R-G
Set met 10 theelepels, 1 suikerschep en 1 suikerlepel met fraai bewerking aan de steel en versierd met een kroon, ca. 151gr. L.: 11cm.
Zilveren bruidegomspijpje versierd met fraai paard 835/000, 12x3,5cm. Cond.: G
Set sieraden met lapis lazulli en parels bestaande uit een collier met zilver vergulde sluiting met parel, lengte 40 cm, een armband met 3 rijen bevestigd aan een langwerpige zilver vergulde sluiting...
Mooi klein zilveren bonbonschaaltje, ovaal model, ajourgezaagd en verfraaid met parelrand, 835/000, MT: Fa. A. Presburg en Zoon Haarlem, JL: G 1966, ca. 39gr., 11x7x3cm. Cond.: U
Strakke GG WG 585/000 ring met briljant. Strakke GG ring met in het midden een WG zetting bestaande uit 2 halve rondjes met een briljant 0.17 crt VSI. Merk Rensini Nieuw ca 5.0 gr ø 56
Lot diverse sieraden met een collier met zwarte kralen, 2 verlopende parelcolliers met witte parels, 1 met zilveren slot met markesiet, een collier met grijze parels een lang bronskleurig gourmetcolli...
Collier en hanger GG 585/000 met robijn en diamant. Gourmetcollier met ruitvormige hanger, Art Deco 21x28 mm, met in het midden een cirkel met daarin een bloembewerking met 3 peervormige robijnen en 2...
Grote antieke messing Jugendstil 6-lichts hanglamp ca. 1920 in zeer goede staat met 6 glazen kapjes 102xø70cm.
Hollands zilveren taartschep en cakeprikker met driemaster bekroond en bewerkt met Oud-Hollandse voorstellingen. Taartschep: 835/000, Jaarletter: W: 1931, MT.: Zaanlandse zilversmeden, HaarlemCakeprik...
Doos met 20 ringen bestaande uit 6 diverse zilveren ringen en 14 benen ringen met diverse snijbewerkingen.
Zilveren miniatuur porseleinkast met kuif en klauwpoten, fraai bewerkt met floraal decor. Voorzien van 2 openslaande deurtjes en 3 lades, 835/000, MT: FAL (onbekend) Arnhem ca. 1924-1953 (kleinkeur), ...
Hanger WG585/000 met Citrien en Briljant. Langwerpige hanger, 15x22 mm, met in het midden een ovaal gefacetteerde Citrien, ø 11x9 mm. Het midden van de hanger is opengewerkt en aan een zijde is de ha...
Aparte metalen barometer met kalender ca. 1930, zwart gelakt met chroom. Verf laat iets los 13x26x13cm. Cond.: G
Franse manometre metallique Systeme atmospeheres Etalon Bourdon. gemaakt van messing, geslepen glas en emaille ca. 1900, geheel in originele foudraal 20x5x9cm. Cond.: G
Hollands zilveren bestekcassette: 10x dessertlepels, 7x tafelvorken, 8x tafellepels, 10x dessertvorken, 1x vlalepel, 1x groentelepel, 1x juslepel, 1x aardappellepel, 1x vleesvork, 2x vismessen, 11x ge...
Bijzonder fraai collier GG 585/000 met staafjes. Klassiek collier met gematteerde staven verlopend in grootte met gekruiste bewerking op de schakel. Breedte 4.5-12.5 mm. Lengte 44 cm ca 40,2 gr
Willem ..... (Duitse School), olieverf op paneel, wandelaarster met hoed 30x29cm. Cond.: G
Andre Souter (Zweedse School), pastel op papier, slapende vrouw 39x24cm. Cond.: G
Jan van Essen (Amsterdam 1854 - 1936 Scherpenzeel), olieverf op linnen, riviergezicht met eendenfamilie (gaatje in linnen) 82x60cm. Cond.: R-G
Oud bronzen beeld, voorstellend twee honden aan een boom gebonden, gesigneerd Johnson 2e helft 20e eeuw 34x31x22cm. Cond.: G