Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met decor van flora en vaas (2 chips achterkant) ø22,5cm. Cond.: R
Twee 18e-19e eeuwse Kantonees porseleinen borden met decors van flora, vogels en goud. Minimale randschade ø20cm. Cond.: R
Twee oude Delfts porseleyne fles plochrome schotels 20e eeuw. Letters T.v.L. cp met Chinees decor en gouddecor 19,5xø29cm. Cond.: G
Twee oude aardewerk honden: Engelse poedel 2e helft 20e eeuw 22cm. en 1x pekinees 9cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen potten met tekens 5,8xø10cm. Cond.: G
Russisch porseleinen schotel ca. 1900, gesigneerd met bloemendecor ø24,5cm. Cond.: G