Duitse eikenhouten regelateur ca. 189o, Jugendstil in goede staat 115cm.
Kleine Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in goede staat 50x27x16cm.
Oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw met harpslinger in goede staat 150cm.
Oude Warmink meidenklok 2e helft 20e eeuw met halfuurslag in goede staat 84cm.
Franse stijl klok (Oeuil de Beuff) 2e helft 20e eeuw 51x40x13cm. Cond.: G
Oude notenhout fineer tafelklok met maanstand 2e helft 20e eeuw met bronzen ornamenten 26x15x13cm. In zeer goede staat.
Oude wortelnoten Warmink tafelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand en bronzen versiering 24x17x12cm. Cond.: G
Wortelnoten Warmink tafelklok 2e helft 20e eeuw met halfuurslag op 2 bellen in goede staat 27x19x13cm.
Drie klokjes 2e helft 20e eeuw: 1x barokstijl, messing Schmid, Engelse stijl Quartz klokje, Roger Lascelles London 11cm. 1x History Craft (kunststof) 12-22cm. Cond.: G
Oud keramieken klokkenstel met Hollands blauw decor 20e eeuw, genummerd 508 en made in Germany 29x10x8cm. en 31x17x8cm. Cond.: G
Eikenhouten tafelklok ca. 1920, gemerkt Pfeilkreuz in goede staat 40x23x14cm.
Kleine eikenhouten Wuba Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 70cm.