Acht mondgeblazen glazen uit Venetië (Seguso) ca. 1900 met handgeschilderd decor van goud, figuren in landschap en flora 15,5-22cm.
Twee grote antieke Russische kristallen gegraveerde glazen met wapendecors (Tsaar) ca. 1900 in goede staat 23,5cm.
Twee Costa Boda kristalglazen vazen ca. 1980 met fuserende kleuren 28-35cm. Cond.: G
Twee kristallen vazen ca. 1980: 1x hoge Costa Boda vaas, schuin afgevlakt (blauw transparant) en 1x bolle vaas Orrefors Zweden (groen-blauw) 16-28cm.
Swarovski kristallen jaarstuk 2001 "Harlekijn": Derde jaarstuk in de serie maskerade. Uitgevoerd in helder kristal. Zijn gezicht is gematteerd waarop een zwart masker is geplaatst. In zijn rechterhand...
Drie delen glas ca. 1900: 1x bewerkte glazen karaf met beschildering , 2x glazen beker met beschildering, Bohemen 12-27cm. Cond.: G
Swarovski kristallen jaarstuk "Colombine": Tweede jaarstuk in de serie maskerade uitgevoerd in helder kristal. Hoofd, nek en armen zijn gematteerd kristal. In haar linkerhand houdt ze een geel masker ...
Twee grote Swarovski kristallen draken: 1x jaarstuk 1997 met rode ogen op lossen sokkel en 1x "Fables en Tales" met losse bol. Cond.: G
Erg mooi kavel Swarovski met ca. 30 delen uit de serie "Crystal Memories" o.a: bootje, kinderwagen, platenspeler, saxofoon, viool, boek, gitaar, kan en vele andere delen. Allen in goede conditie.
Antiek glazen Jugendstil Loetz schaaltje, 3-kleurig (neutraal/groen/bruin), gesigneerd en in goede staat 5x12x12cm.
Twee delen Swarovski kristal: 1x toekan (uitgave 1999), uitgevoerd in helder kristal en zit op een tak van gematteerd kristal. De snavel is van Fire-Opal. Ogen zijn van Jet kristal (7,8x6,3cm.) en 1x ...
Kristallen geëtste bowlpot op onderschotel met Hollands zilveren bowllepel met gecontourneerde en handgegraveerde steel, 835/000 grootkeur eind 1800, MT: Kalberg Den Bosch, ca. 47gr. L.: 26cm. Cond.: ...
Twee delen 19e eeuws kristal: 1x 6-delig azijnstel en 1x grote gembercoupe 23-30cm. Cond.: G
Grote zware Villeroy & Boch kristallen 3-lichts kaarskandelaar ca. 1980 in goede staat 42x34x12cm.
Twee zware kristallen geslepen druppelkaraffen 2e helft 20e eeuw in goede staat 31xø18cm.
Twee zware kristallen likeurkaraffen: 1x FC. Twente 1965 gegraveerd en 1x met wild in natuur graveringen 16-17cm. Cond.: G
Kavel van 2 Swarovski kristallen luipaarden: 1x zittende luipaard (uitgave 1994), 10,2cm. en 1x lopend luipaard uitgevoerd in helder kristal. Beide in goede conditie.
Drie oude/antieke karaffen 19e-20e eeuw: 2x handbeschilderd met paardendecor en datering 1830 en 1x met noppen en geribbelde omranding (2-kleurig) 21-26cm. Cond.: G
Prachtige Hollandse biedermeier kristallen 6-delige tafelset met amandelslijpsel 19e eeuw in goede staat met minimale chip 26xø19cm.
Kavel met 19 kleine kristallen Swarovski beeldjes o.a: kogelvis, schildpadjes, zittende poedel, 2x os, kikker, zwaan, hondje etc. Allen in goede staat.
Swarovksi kristallen rendier (ontwerper A. Hirzinger) (8,4cm.) met slede. Cond.: G
Swarovski kristallen baby-giraffe "uitgave 1999" (13,9cm.), ontwerper Michael Stamey. Uitgevoerd in helder kristal, gematteerde hoorns en met zwarte ogen. Cond.: G
Swarovski kristallen zilverreiger (Silver Heron) "uitgave 1998" met amberkleurige snavel en heeft zwarte veren bovenop zijn kop, de rest van deze reiger is van helder kristal. 14cm. Cond.: G
Twee delen oud Swarovski kristal: 1x driemaster (jaarstuk) 9x11x3cm. en 1x plezier-zeilboot. Beide gemerkt en in goede staat
Swarovski kristallen leeuw, jaarstuk 1995, ontwerper Adi Stocker, het puntje van de staart is gematteerd 12,7cm. Cond.: G
Zwarovski kristallen "Crystal Planet" 2000: Op de crystal planet staat een vredesduifje met een metalen lauwertakje. Het geheel staat op een aluminiumkleurig display H.: 11cm. Cond.: G
Zes delen modern glaswerk: 1x 3-kleurige bolle vaas Orrefors( Zweden) , 1x rode asbak Costa Boda, 1x kristallen transparante vaas Orrefors, 1x groenglazen vaas ca. 1900 (mondgeblazen) en 1x paperweig...
Oude glazen Art Deco schaal ca. 1930, 3-kleurig met cracele effect in goede staat, neutraal met oranje omranding W.M.F. Ikora Duitsland 8,5xø34cm.
Lot diverse kristallen glazen 919x) en 1 vaas, facetgeslepen en Boheems. 16-23cm. Cond.: G
Zwarovski kristallen Pierrot "Masquerade" 1999: Uitgevoerd in helder kristal. Zijn linkerbeen staat op een voet van mat kristal. Op zijn jas zitten drie knopen in de kleuren rood, geel en groen. Op zi...
Twee delen kristal: 1x dekseldoosje (7xø7cm.) met gematteerd deksel, bekroond met helder kristallen bloem met blauwe gloed (Swarovski?) en 1x Swarovski kristallen ei in houder (6xø3cm.). Ei kan geopen...
Vijf delen Swarovski: 1x uil van helder kristal, ogen deels gematteerd, 1x staande poedel (uitgave 1992) 5,7cm., 1x pinguin (uitgave 1996) op ijsschots met matte poten en zwarte kop en vleugels 3,5cm....
Kavel met 6 delen oud glaswerk o.a: 1 stel glasfusing vazen ca. 1930, 1x geschulpte vaas (rood/blauw/geel) Fusing, 1x kraagvaas ca. 1980, 1x gele vaas ca. 2000, 23-36cm. Cond.: G
Swarovski kristallen "Bald Eagle" (248003) in goede staat, ca. 12,5cm.
Twee delen ruit- en waaierkristal ca. 1910: 1x rozensteker en 1x karaf 15-18cm. Cond.: G
Vier delen Swarovski: 1x helder kristallen dolfijn, 1x helder kristallen zeepaardje (uitgave 1993) op mat kristallen voet (8cm.), 1x 3 helder kristallen tropische visje op mat kristallen koraal (uitga...
Drie delen Swarovski kristal: 1x kristallen eekhoorn, 1x kristallen vos en 1x kristallen baby aapje. Cond.: G
Jugendstil glas-in-lood venster met tussenglas landschapsdecor (litho) ca. 1900 (4 barsten) 73x38cm. Cond.: R
Diverse delen oud/antiek glas/kristal: 3x karaffen, 1x dekselkom (beschadigd), 1x kaasstolp (chips), messenleggers en 2x antieke glaasjes 7-30cm. Cond.: R
Kavel met 18 facetgeslepen kristallen oude glazen ca. 1930 (3 chips) Cond.: R-G
4 Delen Swarovski: 1x geheel gefacetteerde kristallen vlinder (uitgave 1994) met metalen voelsprieten. Het blad is gematteerd, 5,8x4,8cm., 2x kristallen vlinders met goudkleurige sprieten (uitgave 19...
Vier oude glazen figuren: 1x eendje, gemerkt Goebel, 2x mus, ongemerkt en 1x leeuwekop, ongemerkt 6-18cm. Cond.: G
Vier delen kristal en 4 glazen likeurglaasjes oud/antiek: 2 karaffen, 1x vaas, 1x bonboniere, 4x antieke mondgeblazen glaasjes (1 stopeinde beschadigd, 1x glaasje met chip), 2 karaffen ca. 1900 8-35cm...
Mooie oude/antieke kristalglazen geslepen dekselcoupe ca. 1920 in goede staat 23xø12cm.
Twee moderne blauwe Orrefors (Zweden) kristallen schalen 2e helft 20e eeuw en 1x blauwe paperweight in goede staat 14-18cm.
Drie delen oud/antiek kristal: 1x Russisch kristallen ei (gegraveerd) met gouddecor, St. Petersburg, 1x vaas met gouddecor en messing ca. 1900 en 1x Boheems (amandelgeslepen) met gouddecor ca. 1900, 9...
Twee fraai geslepen kristallen karaffen met stoppen en geslepen ster op de bodem
Drie delen antiek robijnrood Boheems kristal (geslepen) ca. 1900: 1x geslepen glazen dekselpot (goed), 1x gegraveerde vaas(chips) en 1x bonbonniere (gemerkt R) (goed) 13-16cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse kristallen borrelglazen, facetgeslepen met brede voet in goede staat 14xø6cm.
Twee delen antiek glas ca. 1880: 1x grote groenglazen mondgeblazen amfora 36xø16cm. en 1x grote groenglazen schaal met emaille beschildering, voorstelling met gouddecor en ruiters te paard 4xø29cm. Co...
Drie delen oud/antiek kristal: 1x facetgeslepen karaf, 1x kleine karaf met zilveren stop (barstje) en 1x amandelgeslepen karaf 19-25cm. Cond.: R-G
Drie delen oud facetgeslepen kristal: 2x vaas en 1x bonbonniere 20e eeuw 18-27cm.
Oude kristallen bowlset ca. 1950 (10-delig): 1x bowlpot, 1x sleef en 8x glazen 28xø20cm. Cond.: G
Vijf oude/antieke glazen vazen 1e helft 20e eeuw (1 minimale chip) 15-20cm. Cond.: G
Drie delen glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x dolfijn Kosta Boda (chip) en 2x mondgeblazen fluitglazen (1x groot paars en 1x klein rood) 17-35cm. Cond.: R-G
Antieke Duitse kristal geslepen bierpul met gegraveerd floraal decor en tinnen deksel. Historisme ca. 1880. In goede staat. H.23cm.
Drie delen oud/antiek glas: 1x antieke opaline glazen vaas met handgeschilderd decor (minimale chip), 1x smalle moderne vaas ca. 1980 en 1x Gallé stijl lamp (kap gelijmd) 32-37cm. Cond.: M-G
Drie delen oud kristal met messing 20e eeuw met cassiskleurige vogeldecors: 1x dekseldoos, 1x tafelaansteker (chip) en 1x asbak (stukje messing mist) 13-18cm. Cond.: R-G
Zes Duitse mondgeblazen roemer-glazen met emaille beschildering en gouddecor ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G
Twee delen glas ca. 1930: 1x mat glazen bolle vaas met rennende paarden decor 18xø17cm. en 1x geschulpte schaal met kersenrank-decor en parelmoer effect binnenin 5xø15cm.
Twee glazen bekers (ijsglas) ca. 1900 met vergulding: 1x met tekst Daradi Emlih 12-15cm. Cond.: G